Treść opublikowana przez Kriss33
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
No nie FUX co to znowu za teoria. Ty twierdzisz, że w BMW jeśli nie ma poślizgu (przyczepna nawierzchnia) to działa napęd tylko na tył???
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Czyli dyskusja się sprowadziła do tego, że Xdrive nie jest stały bo czasem może przenieść do 100 % na jedną oś. No dajcie juz spokój , ważne żeby wiedzieć o co chodzi. Xdrive przekazuje napęd stale na 4 koła z możliwością przekazania do 100 % na oś i tyle.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Ja bym zapytał właścicieli F10 dlaczego wybrali auto z napędem na 4 koła? Myślę, że porównywanie rodzajów napędu na 4 koła różnych producentów zostało już wyczerpane i nie ma się co naprężać. Ja np. w aucie osobowym nie chciałem napędu na 4 koła, bo jak np spadnie za dużo śniegu to i tak się powiesi na "brzuchu", bo ma za niski prześwit. W suvie i terenówce jak najbardziej jestem za.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
ad.5 HUD jest idealnie widoczne niezależnie od pory dnia i nocy czy też słońca. Wg mnie nie jest to gadżet, ale bardzo przydatne wyposażenie podnoszące bezpieczeństwo jazdy.
-
BMW 528i problem z silnikiem
To dobrze, ze wreszcie naprawione. Czy na takie naprawy jest 2 lata gwarancji?
-
BMW 528i problem z silnikiem
kolego demon naprawili Ci już auto?
-
BMW F25 2.0D Start -Stop nie działa prawidłowo
Dzisaj minus 3 i start stop wyłączył silnik, a ja myślałem, że poniżej plus 3 nie działa. Pamiętam jak mi to kiedyś powiedział gość z BMW na jeździe próbnej, a tu się okazuje, że na mrozie działa też niestety.
-
BMW 528i problem z silnikiem
coś tu nie gra, już opisałeś ten problem kiedyś i kolega z serwisu napisał: dokładnie tak, łańcuch pompy oleju się rozciągnął i gwiżdże, znany i stały przypadek niestety, serwis wszystko wie, jest PuMA o tym itd, także robią na gwarancji - uwaga, to poważna robota, wybierz dobrych fachowców :D viewtopic.php?f=103&t=138437&start=1290 a z tego widać, że wymienili ci łańcuch rozrządu? wg mnie chodzi o moduł pompy olejowej, a nie paliwowej, paliwowa przecież nie jest na łańcuchu? a olejowa tak i ten łańcuch się rozciąga i go słychać
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
zdecydowanie szukaj 530d, wiadomo, że kosztuje więcej, ale nikt na forum póki co nie napisał o problemach z tymi silnikami
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Nie planuje zwiększać mocy, bo na prawdę mi wystarcza
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
oczywiście to był żart z tym 0-200, najważniejsze to być zadowolonym z jazdy swoim autem
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
no to Michael teraz zmierz czas od 0 do 200 km/h :D ciekawe, że zdecydowałeś się na taki zabieg po tylu naszych sporach nt 520d... to nie jest zaczepka z mojej strony :)
-
BMW 528i problem z silnikiem
kolego demon528 co tam z Twoim autem?
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
w nowej siódemce ma być, ok 270 kM
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
fakt w F01 od początku miał 326 kM, po licfie zmniejszyli do 320, w Z4 jest 340, ale w X5 i 5, F 10 - 306 kM jak za czasów E60-tego nie rozumiem.
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
wiesz kiedy mają ten silnik wprowadzić? może dopiero z nową siódemką? Przed chwilą oglądałem w salonie nowe X6, jak dla mnie jest piękne. Ma 2 minusy z X5 wyeliminowane: bagażnik nie ma tylne dolnej burty otwieranej (takie coś to może być w pickupie) i nie ma rolety bagażnika, którą podczas zamykania na 100 % nie trafisz w rowki i od razu nowe auto porysowane. Tutaj przykrycie bagażnika się składa - fajny pomysł.
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
Nowe audi Q7bedxie ważyć poniżej 2 ton, czyli 150 kg mnie niż X5 . 3 litrowa benzyna 333 kM.ciekawe co na to BMW?
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
może lepiej od brokera BMW kupić? a gdzie te nowe BMW co można kupić od dilera 20% taniej, tak jak na forum niektórzy koledzy piszą? Maja jeszcze jedno, w Volvo silniki do 2 litrów i tylko 4 cylindry, ale to chyba wiesz a taki np 100 tys taniej http://otomoto.pl/bmw-x5-xdrive-30d-nowy-fv23-wkrotce-w-salonie-C34665161.html
-
Pióra wycieraczek, jakie polecacie.
cena 45 zł u nich, taniutko :D
-
Pióra wycieraczek, jakie polecacie.
ile kosztują w ASO? ciekawe czy za wymianę w ASO coś kasują?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
to ma cofnięty licznik???sprawdź jaki ma teraz stan licznika
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Oczywiście, ze nie tylko, przecież tego nie napisałem. Chciałem tylko ostrzec jakoś kolegę, który jeździ tanio Mondeo, że w BMW podobnie tanio na 99% nie będzie.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Oczywiście, że zrobisz, kwestia ile Cię to będzie kosztować. BMW produkuje auta o ponadprzeciętnych osiągach i kupuje się je dla radości z jazdy, a przyjemności kosztują...Jak ktoś się nastawia na tanią eksploatację to nie ta marka.
-
520d m sport F10 2014 i 6 glosnikow. Panowie jak to gra
w E60 6 glosnikow to byla porazka, ale nie wiem jak jest w F10
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Polacy to biedny naród niestety, dlatego chcą kupić jak najtaniej. Pamietam jak kupiłem 5 letnie E60 za 70 tys zł. W tym czasie nowa 730d kosztowała w DE 70 tyś Euro. Przeliczając wtedy stosunek zarobków w PL do DE razy 4, wniosek był jeden. Za takie same pieniądze Niemiec mógł kupić nową 730d, a Polak ledwo 5 letnią 530d.