Skocz do zawartości

irek.k

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez irek.k

  1. irek.k odpowiedział(a) na jackrabittslim temat w F20, F21
    Hej, moje średnie spalanie na letnich 17/225/45 to 7,3 , czyli chyba może być, tym bardziej że lubię się czasami pobawić :D
  2. irek.k odpowiedział(a) na pawel_e81 temat w F20, F21
    Nie , to nie wina chipu , ani nie czujnika położenia wału tylko sterownika , który niefortunnie jest umocowany do silnika i cały czas drży , w wyniku czego uszkodziła się jedna wiązka (tak mi powiedzieli) . Coś tam poprawili i autko znowu śmiga na chipie :D
  3. ładna jedyneczka :)
  4. A co tam mikołaj dostarczył :D ?
  5. irek.k odpowiedział(a) na pawel_e81 temat w F20, F21
    Sam im powiedziałem , bo mam już autko po gwarancji , to ich uprzedziłem co by mi nie grzebali w sterowniku . Stwierdzili, że chyba czujnik położenia wału ,zamówili, ponoć dojedzie w środę .Oby to było to , bo już tęsknię :)
  6. irek.k odpowiedział(a) na pawel_e81 temat w F20, F21
    Zobaczymy co u mnie wykażą, na razie też ponoć błędów brak , z tego co już wiedzą to paliwo dochodzi , a brakuje iskry , ale dlaczego to już zagadka :(
  7. irek.k odpowiedział(a) na pawel_e81 temat w F20, F21
    Coś koło 45tys. , oby tak było jak mówisz .
  8. irek.k odpowiedział(a) na pawel_e81 temat w F20, F21
    Chyba przechwaliłem autko . Dziś stojąc na światłach wyskoczył komunikat "Napęd, jedz wolno dalej. Pełna moc silnika niedostępna. Sprawdz w twoim serwisie " . Po ruszeniu autko zaczęło szarpać to po stu metrach zjechałem do zatoczki i tam zgasło i już nie odpaliło :( . Próbowałem jeszcze po jakiś 15-20 minutach i nic , kręci ale nie odpala . To co pozostało, zapchałem autko na pobliski parking i poczekam do jutra, bo dziś już mi się nie chciało, a jutro albo na hol albo laweta i do serwisu . Ciekawe co go zabolało, miał ktoś taki przypadek ?
  9. Dokładnie , szkoda autka i włożonej pracy :(
  10. maja22 wyszło super z tą maską , po prostu zaj...e :D :cool2:
  11. Fajnie Arek , idzie ostro :cool2:
  12. Ja też jestem przez chwilę w kadrze i to osobiście :D , filmik :cool2:
  13. Faktycznie , szkoda że się pozbywasz tak fajnego autka :(
  14. Oby jak najszybciej :D
  15. Powłoka kwarcowa robi robotę :cool2: / Fajne autko :D
  16. irek.k odpowiedział(a) na mac_gregor temat w F20, F21
    Dokładnie , są dużo twardsze .
  17. Ale błysk , aż oślepia :D :cool2:
  18. Ja mam średnią 7.2 :cool2:
  19. Cześć, również dobrze Cię słyszeć :)
  20. W końcu będziesz miał kompana w dziale :D
  21. Cieszę się, że pomogło :)
  22. irek.k odpowiedział(a) na pawel_e81 temat w F20, F21
    w Tuneforce w Poznaniu :cool2: .
  23. Ładna czarnulka :cool2: , oby się dobrze sprawowała :) Uszczelki lubią troszkę poskrzypieć jak jest bardzo ciepło , u mnie wystarczy je od czsu do czasu przesmarować sztyftem do uszczelek ,również tą filcową część i jest cisza :D
  24. irek.k odpowiedział(a) na pawel_e81 temat w F20, F21
    Chyba za bardzo Ci nie pomogę bo moje autko ma około 43tys. przebiegu i na razie zero problemów zarówno z silnikiem ,skrzynią i zawieszeniem :D
  25. Cześć Macie może jakieś fotki albo filmik ze zlotu z czarną F20 z numerami zaczynającymi się od liter PK np. z czasówki ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.