Treść opublikowana przez irek.k
-
Spalanie F20 / F21
Hej, moje średnie spalanie na letnich 17/225/45 to 7,3 , czyli chyba może być, tym bardziej że lubię się czasami pobawić :D
-
[116i] Awaryjność
Nie , to nie wina chipu , ani nie czujnika położenia wału tylko sterownika , który niefortunnie jest umocowany do silnika i cały czas drży , w wyniku czego uszkodziła się jedna wiązka (tak mi powiedzieli) . Coś tam poprawili i autko znowu śmiga na chipie :D
-
e87 116i by ARTUDAN78
ładna jedyneczka :)
-
E87 120d+ >> woytek13
A co tam mikołaj dostarczył :D ?
-
[116i] Awaryjność
Sam im powiedziałem , bo mam już autko po gwarancji , to ich uprzedziłem co by mi nie grzebali w sterowniku . Stwierdzili, że chyba czujnik położenia wału ,zamówili, ponoć dojedzie w środę .Oby to było to , bo już tęsknię :)
-
[116i] Awaryjność
Zobaczymy co u mnie wykażą, na razie też ponoć błędów brak , z tego co już wiedzą to paliwo dochodzi , a brakuje iskry , ale dlaczego to już zagadka :(
-
[116i] Awaryjność
Coś koło 45tys. , oby tak było jak mówisz .
-
[116i] Awaryjność
Chyba przechwaliłem autko . Dziś stojąc na światłach wyskoczył komunikat "Napęd, jedz wolno dalej. Pełna moc silnika niedostępna. Sprawdz w twoim serwisie " . Po ruszeniu autko zaczęło szarpać to po stu metrach zjechałem do zatoczki i tam zgasło i już nie odpaliło :( . Próbowałem jeszcze po jakiś 15-20 minutach i nic , kręci ale nie odpala . To co pozostało, zapchałem autko na pobliski parking i poczekam do jutra, bo dziś już mi się nie chciało, a jutro albo na hol albo laweta i do serwisu . Ciekawe co go zabolało, miał ktoś taki przypadek ?
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Dokładnie , szkoda autka i włożonej pracy :(
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
maja22 wyszło super z tą maską , po prostu zaj...e :D :cool2:
-
Arek F22 m235i
Fajnie Arek , idzie ostro :cool2:
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Ja też jestem przez chwilę w kadrze i to osobiście :D , filmik :cool2:
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Faktycznie , szkoda że się pozbywasz tak fajnego autka :(
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Oby jak najszybciej :D
-
220i M Sport Cabrio
Powłoka kwarcowa robi robotę :cool2: / Fajne autko :D
-
Felgi do F20
Dokładnie , są dużo twardsze .
-
[E87] ///Max - BMW 116i
Ale błysk , aż oślepia :D :cool2:
-
[F20] Chiptuning silników turbodoładowanych
Ja mam średnią 7.2 :cool2:
-
220i M Sport Cabrio
Cześć, również dobrze Cię słyszeć :)
-
220i M Sport Cabrio
W końcu będziesz miał kompana w dziale :D
-
E87 2.0d 163d
Cieszę się, że pomogło :)
-
[116i] Awaryjność
w Tuneforce w Poznaniu :cool2: .
-
E87 2.0d 163d
Ładna czarnulka :cool2: , oby się dobrze sprawowała :) Uszczelki lubią troszkę poskrzypieć jak jest bardzo ciepło , u mnie wystarczy je od czsu do czasu przesmarować sztyftem do uszczelek ,również tą filcową część i jest cisza :D
-
[116i] Awaryjność
Chyba za bardzo Ci nie pomogę bo moje autko ma około 43tys. przebiegu i na razie zero problemów zarówno z silnikiem ,skrzynią i zawieszeniem :D
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Cześć Macie może jakieś fotki albo filmik ze zlotu z czarną F20 z numerami zaczynającymi się od liter PK np. z czasówki ?