Treść opublikowana przez irek.k
-
BMW 5 G31 laserowy reflektor wymieniony na nowy w ASO
20tys. za takie coś , to chyba jakiś żart 😞
-
Zawieszenie M Sport vs Adaptacyjne (g20)
Czyli tragedii nie ma , z wymianą poza aso wyjdzie gdzieś za adaptację 12 netto, ale to kiedyś 🙂
-
m340d FIRE RED
Gratulacje, fajna fura 👍😀
-
M340i Arctic Race Blue
Gratulacje , fajny kolorek, no i oczywiście silnik 👍😀
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
3800 za same klocki 😮 ?
-
Witam. Doczekałem się i ja odebrać moją 4. G26 Auto odebrałem w marcu
Teraz się otwarło 😁 . Gratulacje , fajnie się prezentuje w tym kolorze 👍😀
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Może wystarczy wykręcić trochę odbojniki.
-
G30 LCI 540xi
Nadal dobrze się prezentuje 👍
-
F36FL 430i GC xD - Carbon Schwarz
Też tak zrobiłem 🙂
-
F36FL 430i GC xD - Carbon Schwarz
Wiadomo , zawsze mogłoby być lepiej 🤣
-
F36FL 430i GC xD - Carbon Schwarz
Gratulacje, jest teraz czym pojechać 😁
-
M3 Touring LCI 2025
Gratulacje , mnie się środek podoba , pasuje do tego auta 😄
-
BMW M3 CS by matekBMW przesiadka po 911 i M3 comp
No super fura , gratulacje 👍😃
-
M3COMP 2025R SAU PAULO
Jeszcze raz gratuluję , pięknie się prezentuje 👍
-
Czarny grill
Dowiadywałem się w ASO do auta córki z pół roku temu to chcieli około 3tys. plus montaż, czyli sporo. Zdecydowanie taniej wychodzi oklejenie , bo w okolicach 800-1000zł.
-
M3COMP 2025R SAU PAULO
No i to rozumiem , gratulacje 👍 😃
-
M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX
Szkoda fury 😞
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Nie są jakieś super miękkie , ale są spoko , dobrze trzymają na boki i trasy 400-500km bez problemu się robi.
-
G20 340i ocena konfiguracji i pytania
Kolor fajny, ale felgi takie sobie , ja bym wybrał inne. Szyberdach otwarłem może z dwa razy przez 20 miesięcy, a hak też posiadam i jeszcze nie używałem 😁
-
Aftermarketowe felgi.
Ja płaciłem rok temu około 9000 już z dekielkami i śrubami, do tego opony około 4000, czujniki 600, ceramika 800 (nie obowiązkowa 😁).
-
Aftermarketowe felgi.
Jeżdżę prawie od roku na concaverach 20" model cvr2 i na razie nie mogę narzekać. Co prawda zaraz po zakupie nałożyłem powłokę ceramiczną celem zabezpieczenia czarnego lakieru i oczywiście łatwiejszego mycia, w sensie firma detailingowa nałożyła 🙂
-
X1 u11 vs X3 G01
Bierz od razu szyby przyciemniane, będziesz miał bez kombinacji.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Też polecam na co dzień Conti Sport Contact 7. Fajnie kleją od samego startu .
-
G23 M440i San Remo green
Bardzo ładne zestawienie 👍. No i ten silnik, gratulacje 😀
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Dokładnie , ostatnio kupowałem do X1 U11 córki i jest bez tego logo :). Ogólnie bardzo fajna mata , miękka, antypoślizgowa i oczywiście nie wydaje żadnych zapachów.