Skocz do zawartości

irek.k

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez irek.k

  1. 20tys. za takie coś , to chyba jakiś żart 😞
  2. Czyli tragedii nie ma , z wymianą poza aso wyjdzie gdzieś za adaptację 12 netto, ale to kiedyś 🙂
  3. Gratulacje, fajna fura 👍😀
  4. Gratulacje , fajny kolorek, no i oczywiście silnik 👍😀
  5. 3800 za same klocki 😮 ?
  6. Teraz się otwarło 😁 . Gratulacje , fajnie się prezentuje w tym kolorze 👍😀
  7. Może wystarczy wykręcić trochę odbojniki.
  8. irek.k odpowiedział(a) na mm88 temat w Galeria - nasze samochody
    Nadal dobrze się prezentuje 👍
  9. Też tak zrobiłem 🙂
  10. Wiadomo , zawsze mogłoby być lepiej 🤣
  11. Gratulacje, jest teraz czym pojechać 😁
  12. Gratulacje , mnie się środek podoba , pasuje do tego auta 😄
  13. No super fura , gratulacje 👍😃
  14. Jeszcze raz gratuluję , pięknie się prezentuje 👍
  15. irek.k odpowiedział(a) na rooti temat w X1 (U11)
    Dowiadywałem się w ASO do auta córki z pół roku temu to chcieli około 3tys. plus montaż, czyli sporo. Zdecydowanie taniej wychodzi oklejenie , bo w okolicach 800-1000zł.
  16. No i to rozumiem , gratulacje 👍 😃
  17. Szkoda fury 😞
  18. Nie są jakieś super miękkie , ale są spoko , dobrze trzymają na boki i trasy 400-500km bez problemu się robi.
  19. Kolor fajny, ale felgi takie sobie , ja bym wybrał inne. Szyberdach otwarłem może z dwa razy przez 20 miesięcy, a hak też posiadam i jeszcze nie używałem 😁
  20. irek.k odpowiedział(a) na J.D. temat w G60, G61, G90, G99
    Ja płaciłem rok temu około 9000 już z dekielkami i śrubami, do tego opony około 4000, czujniki 600, ceramika 800 (nie obowiązkowa 😁).
  21. irek.k odpowiedział(a) na J.D. temat w G60, G61, G90, G99
    Jeżdżę prawie od roku na concaverach 20" model cvr2 i na razie nie mogę narzekać. Co prawda zaraz po zakupie nałożyłem powłokę ceramiczną celem zabezpieczenia czarnego lakieru i oczywiście łatwiejszego mycia, w sensie firma detailingowa nałożyła 🙂
  22. irek.k odpowiedział(a) na rooti temat w X1 (U11)
    Bierz od razu szyby przyciemniane, będziesz miał bez kombinacji.
  23. Też polecam na co dzień Conti Sport Contact 7. Fajnie kleją od samego startu .
  24. Bardzo ładne zestawienie 👍. No i ten silnik, gratulacje 😀
  25. Dokładnie , ostatnio kupowałem do X1 U11 córki i jest bez tego logo :). Ogólnie bardzo fajna mata , miękka, antypoślizgowa i oczywiście nie wydaje żadnych zapachów.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.