Skocz do zawartości

irek.k

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez irek.k

  1. To jest to, super :cool2:
  2. Jasne Arek, tylko kto pojedzie następnego dnia na tor :D :D :D
  3. Super jedyneczka , będziesz miał ,czym poszaleć :) :cool2:
  4. Też myślę , że cena pokoi spoko , grila ewentualnie też , ale najważniejsze ,żeby pozwolili nam na własny alko :)
  5. No i pięknie , fajny kolor i wyposażenie :cool2: :)
  6. irek.k odpowiedział(a) na Duffy temat w F22-23, F87
    Zapowiada się nie ciekawie i nudno bez tylnego napędu i te trzy cylindrowe silniki :(
  7. Bo nie kupiłeś u nich , to nie będzie działać :)
  8. Arek , ale mamy wyczucie ,oby do zlotu :D
  9. Ja dzisiaj już nie wytrzymałem i zmieniłem swoje zimówki 16 rof ( twarde ) na letnie 17 non rof ( komfort ) dunlopa i od razu banan :D :D :D
  10. Super kółka , będą za...cie wyglądać na autku :cool2: :)
  11. No to może być ciekawa opcja ,zobaczymy czy ceny też będą ciekawe :)
  12. Żeby tylko miała napęd na tył :?:
  13. Mnie się podoba ten z Zielonej Góry ( przedostatni ) , ale może się mylę :)
  14. Chyba będziesz miał w tym roku trochę dalej :)
  15. Ja miałem bliżej , bo 330km :D
  16. Dokładnie całe forum :D :D :D
  17. Może kierowca po prostu złapał trochę pobocza i go postawiło bokiem :?:
  18. Chyba nas nie usłyszeli :D
  19. Jestem za :) :cool2:
  20. Właśnie znalazłem w jednym z katalogów reklamowych , taki cytat , to w końcu jakie paliwo powinno się używać ? " 3. BMW zaleca stosowanie bezołowiowej benzyny super o liczbie oktanowej 95. Dopuszczalne jest stosowanie paliwa bezołowiowego o liczbie oktanowej 91 lub wyższej i zawartości etanolu do 10%. Dane dotyczące mocy i zużycia odnoszą się do paliwa o liczbie oktanowej 98."
  21. U mnie też ten sztyft się sprawdził - smaruję również tą taką filcową uszczelkę i jest cisza :)
  22. Trochę mocy przybyło :cool2:
  23. Podepnę się , jak już piszecie o ledach . Jako że mam zwykłe lampy to mam pytanie , czy mogę zwykłe żarówki (W21W) w światłach dziennych wymienić na ledowe , czy nie będą wyskakiwać jakieś błędy na desce o przepalonej żarówce ?
  24. Dokładnie , ładna maszynka , moje następne autko będzie z takim silniczkiem i z takim wyposażeniem - chyba :D
  25. Chyba nam się Arek ustatkował :lol: :lol: :lol:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.