Treść opublikowana przez Franz
-
Licznik kilometrów nie działa
Spokojnie samochod jest dla mnie i nie mam zamiaru go sprzedawac a zegary musze miec dzialajace bo nawet nie wiem kiedy mam rozrząd wymienić
-
Problem z benzyną
Sonda? To zalezy ilu przewodowa ale srednio za podrobke to 100 zł za kazdy przewó :)
-
Tylny most
Wejdz sobie tutaj http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?PHPSESSID=a9dc3911d67a30a8c668c096362e83e8&model=HB51&mospid=47370&prod=19910300&hg=26&fg=05 tu jest schemat napędu. To po środku to podpora :) (u góry jest napisane od jakiego to autka :) )
-
Tylny most
Mozliwe ze moze miec szpere bo mogl ktos tam zaladowac:) To akurat mozna latwo sprawdzic. Wystarczy ze dasz buta na piachu i skrecisz i od razu bedzie widac czy ma szpere czy nie. A jesli chodzi o ta podpore to jasne ze tam dzialaja niezle sily na nia ale skoro twierdzisz ze to napewno z mostu to niestety trzeba by zdjac z tylu dekiel z mostu i cos bedzie widac dopiero a tak to mozna sie tylko domyslac. wysieraja sie satelity czesto i bedzie to widac golym okiem
-
Tylny most
Ja bym sprawdzil podpore walu napedowego bo taki wlasnie dzwiek jest przy ostrym przyspieszaniu na rozwalonej podporze
-
Problem z benzyną
Moze byc kilka przyczyn. Najbardziej typowe to - Jesli instalacja gazowa jest juz jakis czas w tym autku to moga sie zappiec wtryskiwacze lub osadzic kamien, moze byc tez zapchany filtr paliwa - jak jezdzi na gazie to pompa nie pompuje i to co sie nazbiera to sie odklada w tym filtrze juz na stale. A jezeli Ci strzelil kiedys na gazie to trzeba sprawdzic szczelnosc ukladu dolotowego
-
Wyciek oleju z silnika
Jest kilka typowych miejsc skad moze cieknac olej wiec musisz dokladnie objezec silnik. Moze z przodu z pod glowicy leciec, z walu korbowego z przodu lub z tylu albo gdzies jeszcze
-
Ile kosztuje kpl. skórzana tapicerka ? Kto wie ?
Kupilem niedawno fotele i kanape od E-34 i dalem naprawde malo - 400 za komplet - fakt ze fotel kierowcy jest troche zjechany ale to sie zrbobi i komplecik bedzie ladny - kremowa skorka :)
-
Licznik kilometrów nie działa
Wracajac do tego tematu to czy ktoś wie gdzie w Wawie mogą mi cofnać zegar. I może wiecie za ile? Podobno 150 ale może ktośrobił taniej Dajcie znac
-
[E30] pytanie o centralny zamek
Zamek w bagażniku nie jest zamkiem sterującym i nie otwiera ani nie zamyka wszystkich drzwi a te dziwne objawy otwierania mogą być dlatego że wyrobine są już ząbki w zamku i w zależności od tego jak się nim przekręci to załapie albo nie. Tak mi się wydaję bo też mam podobny problem z otwieraniem w siódemce
-
[e34] nie pali pomocy
Poprostu Twoja Betka Cie nie lubi :P
-
Uszczelka pod głowicą-w Wawie-znajdę taniego mechanika?
Nie moge dac jego namiarow bo moze sobie tego nie zyczy ale jak bedziesz mial problem to dzwon do mnie i nie ma sprawy zalatwi sie co trzeba
-
[E30] Dziwny element obrotomierza
Pewnie jestes w ukrytej kamerze :D
-
[320i] Nosi samochodem ???
Ja tez tak mam - wozi na prawo i lewo. Oponki 225/50/16 ale sprawdzalem - siletbloki na tylnej belce do wywalenia
-
Podgrzewane fotele
Kuzcze ludzie co tu jest nie zrozumiałe? Mam wstawione fotele do autka które maja podgrzewanie a wczesniejsze fotele nie mialy wiec nie mam instalacji oryginalnej do podlaczenia tych foteli. Instalacja w samych fotelach jest ale nie ma gdzie tego wpiac wiec chcialbym wiedziec gdzie prowadzi wiazka ta co jest na podlodze nie w fotelach
-
Podgrzewane fotele
ok - fajnie ze w koncu ktos cokolwiek napisal ale tak: To ze tam jest kostka to ja wiem i wiem ile ma przwodow a jesli juz to sa dwie kostki bo jedna jest malutka obok z dwoma przewodami i kostka i pogrzewanie jest orygiinalne tylko co dalej?? Gdzie to wpiac?? W fotlach nie wiem czy jest wszystko bo nie widze przekazników i nie wiem czy samo zasilanie jest potrzebne czy cos jeszcze. Popatrzcie u siebie bo robi sie zimno i rano d... marznie :lol:
-
Podgrzewane fotele
Kurcze nikt nie ma podgrzewanych foteli?? Zobaczcie gdzie to idzie
-
Uszczelka pod głowicą-w Wawie-znajdę taniego mechanika?
Zadzwon do mnie ( 691 756 643 ) a skieruje Cie do goscia ktory zrobi Ci to tanio i naprawde dobrze. Wszystkie fury u niego robie i chlopak zna sie na tym dobrze - poza tym to moj dobry kumpel wiec moge za niego reczyc. Mieszka kolo Wawy jakies 20 km i z Wawy chlopaki tez przyjezdzaja do niego wiec chyba warto:) Dzisiaj go zapytam ile wymiana uszczelki to potem dam znac Narq
-
Licznik kilometrów nie działa
W wyszukiwarce tego raczej sie nie znajdzie - juz probowalem ale juz wiem o co w tym chodzi i co z tym zrobic ale jeszcze nie probowalem. Jak zrobie to jakims prostym sposobem to dam znac
-
Podgrzewane fotele
Witam Zmieniłem fotele w beci i założyłem sobie takie co maja podgrzewanie a moje nie miały i teraz nie wiem gdzie to podłączyć. Może ktoś ma jakiś schemacik ale sie na tym zna to niech mi powie gdzie to podłączyć najlepiej.
-
Ile kosztuje kpl. skórzana tapicerka ? Kto wie ?
Poweim Ci ze do E-34 obicie foteli i drzwi to cenia od 3000 do 3900
-
Świece na dwóch cylindrach są mokre,nie wiem czy to olej ?
Przeciez mozna poznac czy to benzyna czy olej. Weź na palec i rozetrzyj - jak olej to bedzie lepki a poza tym juz po wykreceniu bedzie smierdzialo paliwem jezeli nie spala. Istra moze byc ale za słaaba. To wina kopułki. Poza tym mozna obejzec wtryskiwacze czy nie sa rozwalone i nie zalewaja za bardzo.
-
elektryczne szyby w e34
z tym moze byc ciezko bo szyby spiete sa z centranym przewaznie i wzorowac sie na oryginalne to bedzie trudne. z jednego silownika wychodzi z 10 przewodow. a gdzie to wszystko idze to nie wiem. najlepier rozszyfruj gdzie podlaczyc zasilanie i tyle
-
Licznik kilometrów nie działa
Witam Mam taki problem w BMW 525 '88. Mam założone zegary gdzie jest odległościomież z wyświetlaczem cyfrowym (podobno bylo to zmienione bo byl zwykly) a teraz jest taka sytuacja że ten główny licznik nie działa tzn nie zmienia sie liczba km a mały działa prawidłowo. Skasuje go przy tankowaniu i działa normalnie a duzy nie. Może ktoś wie co z tym zrobić, może trzeba cośjeszcze podłączyć albo coś?