Treść opublikowana przez Emek
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Może wkleje jakies foty, ale jeszcze musze gaz pierwszej generacji założyć + fele 15" z balonami co by komfort w koleinach był, jeszcze o stożku zapomniałem blisko silnika żeby ciepełko zasysał :mrgreen: dodatkowo muszę nowe spawy podłużnic barankiem zakonserwować :mrgreen:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Jest prosta metoda by sprawdzić czy wyszła jako lift, miernik grubości lakieru i po sprawie ;) jeśli na tylnym zderzaku, błotnikach i klapie jest inna grubość lakieru niż na pozostałych elementach to wszystko jasne...Jeśli była cała malowana to też rozpoznasz po grubości lakieru. Wcale nie musiała mieć mocnego strzała mogła lekko dostać.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Swap ;) Jak sie wklei VIN na http://bmwfans.info/ to pokazuje tylko poliftowe czesci, zobacz na lampy tylne, dodatkowo ten kolor w topas były tylko po lifcie z3. Konsole masz z okrągłym zegarkiem?
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Lift był od kwietnia: april 99' Wpisz swój VIN i wejdź w dział oświetlenie, ewidentnie pokazuje lampy po lifcie. Przy wszystkich częściach poliftowych jest zawsze oboknumeru części: April 99' - .... Nie chcę Cie martwić, ale żeby lampy przed liftowe pasowały w karoserię trzeba tam ostro przerabiać i chyba nawet spawać... Widziałem jak w zgierzu przerabiali tył przed liftowy na poliftowy.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Coś masz nie tak z tą z3 bo wg Vin'u powinienieś mieć klapę błotniki i lampy tylne po lifcie. Wklej sobie vin w realoem i sprawdź. Wyjątkowo przerobione, albo naprawione, ale raczej to drugie :mrgreen:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Wklej zdjęcia, albo VIN bo to jakiś dziwny model nie słyszałem o czymś takim jeszcze :lol: Chyba że ze stanów jest sprowadzona bo tam były jakieś kombinacje ale chyba z silnikami 2.3.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Chyba raczej poliftową jesli to 2.0 kolor Topas. Tył poliftowy nie jest znowu taki szeroki :wink: 1.9 po 1999r ma 118KM a nie 140 ,ale to ogólnie częsta ściema na allegro...
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Już nie pamiętam, ale chyba 38.900 może ktoś sporo od tej ceny utargował i przywiózł na handel (zdaje się, że ze szwajcarii). Może ktoś jeszcze ją pamięta ze wcześniejszego ogłoszenia?
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Ona już była na allegro jakieś dwa miesiące temu, zdjęcia były zrobione zdaje się w jakimś hangarze (nie w Polsce), uszkodzenia boku też były dużo gorsze, teraz chyba ktoś dokupił drzwi i troche podklepał próg i błotnik i się rozmyślił i jednak sprzedaje, albo handlarz podpicował tylko do sprzedaży...
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz :mrgreen: Ale naprawiane u pania henia co idealnie pasuje elementy najtańszym kosztem już tak :cool2:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Piotres masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Przecież pisze o przypadkach ze Zgierza wcześniej pisałem że lepiej kupić auto lekko uszkodzone niż zlep od handlarza np w komisie w Zgierzu, te auta od handlarzy są przeważnie mocno uszkodzone przecież oni muszą coś zarobić :!: Ceny Z3 za granicą są dużo większe niż w PL. Jak widzę malowaną komore silnika to chyba nikt nie prysnął sobie dla zabawy :!: P.S. sprzedając części do Z3, kilka razy miałem zapytanie o ćwiartki lub całą karoserię... :mrgreen: Tam cała maska, cały przód BARDZO nie pasował i nie była to jedna szczelina więc nie bagatelizuj.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Teraz to się uśmiałem, chyba nigdy nie słyszałeś o Zgierzu :mrgreen: :mrgreen: Takie auto pospawane może się nie ciekawie złożyć przy małym dzwonku, więc można się przejmować np swoim bezpieczeństwem :mrgreen: Mojemu kumplowi w e36 po roku jeżdżenia po polskich drogach spawy przy kielichu zaczeły sie rozłazić (auto było wczesniej naprawiane), kupił rozpórkę na kielichy i nic z tym nie robi :lol: Nie widże sensu kupować spawane auto jeśli można kupić tanio z inną uterką np Motorschaden albo mniejszą usterką mechaniczną, wszytko można wymienić naprawić, ale powypadkowa buda zawsze bedzie powypadkowa. Nie mówie o stłuczkach tylko o spawanych autach po mocnych dzwonach (czytaj reanimacja w Zgierzu itp) Widzę, że strasznie bronicie zlepów czyżby jakieś ćwiarteczki wstawiane u was :norty: ?
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
No i dlatego tak schodzą "okazje" np passaty z dwóch zespawane :mrgreen: Lepiej przyjechać juz złożonym (nie ważne jak) żeby sąsiad nie widział że się kupiło auto uszkodzone :D
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Można kupić lekko uszkodzoną za granicą i naprawić przynajmniej wiesz co masz i wiesz kto i jak naprawił, to lepsze niż zlep od handlarza :D
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Narazie nie znam bo nie musiałem swojej spasowywać po dzwonku :lol: obym nigdy nie musiał poznawać :mrgreen: odpukać :D
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Jak by to było proste to chyba by to zrobili, bo przecież to widać z kilometra, że jest źle, mogły być podłużnice uszkodzone to jak założyli zderzak ze sztycami to wtedy nie idzie spasować z maską tak łatwo...pewnie żeby się zgadzało cały zderzak z lewej musiał by być niżej) Z lewej jest taka szpara, że aż widać nadkole wystające spod maski...
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Obstawiam srogi dzwon przodem, bo fatalnie spasowana maska, zderzak (gratis siatex we wlocie) lampy + brak fotek silnika i pasa przedniego. 1.9 po 1999r ma 118KM, a nie 140...
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Auto przerobione na face lift (pewnie po strzale w tył), kierownica raczej oryginał przed liftem nawet w 1998r były takie...Zderzak przód to oryginał BMW (były dostępne w pakiecie aero), choć napewno jest dołożony bo pakiet wprowadzono po 99r.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Nr 1 daje rade, ale w bezwypadek nie wierze, nr 3 jeździła kiedyś po wro, widzialem ją z bliska spasowana tragicznie (żaden element nie jest spasowany poprawnie :mrgreen: ) Ta: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12076008 też jeździła po Wro, widziałem ją z bliska nie jest zła przynajmniej w miare spasowana, oprócz tylnego zderzaka no i można szybko wrócić do oryginału chyba że podobają Ci się te czarne elementy :wink: no i papierów do niej jest troche i VIN udostępniony...
-
[E36] Z3 Wymiana podszycia dachu
Dach to kwestia jak kto dbał nie da się ukryć że do PL nie trafiają raczej zadbane egzemplarze tylko przeważnie najtańsze więc nie ma co się dziwić... Ja i tak jak będe kiedys kupował dach to tylko oryginał nawet jeśli będzie miał minimalne ślady w miejscach gdzie się materiał składa. Widziałem kilka nowych dachów niby igieł polecanych na forach i materiał nie układał się jak fabryczny nawet jesli był to sonnenland, nie mówiać już o przeszyciach lub o tylnej szybie i jak sie ona układała. IMO Nowy to tylko do aut bardzo starych gdzie już o oryginał ciężko... Jak ktoś kupi nowy podróbkę to poproszę tutaj fotki zbliżenia na detale itp to trochę się pośmieje :mrgreen: :mrgreen:
-
[E36] Z3 Wymiana podszycia dachu
Nie lepiej kupić ładnie utrzymany używany oryginał? Przecież jest troche z3 na czesci w naszym kraju, kto wie jak taki nowy dach podróbka będzie wyglądał po roku albo dwóch? Może nitki zaczną strzelać a dach straci na intensywności koloru :mrgreen: ? Jednak co oryginał to oryginał :wink: A i jest też troche oryginałów na ebay.de
-
[E36] Z3 2.8 - Problem z ręczną regulacją oparcia
Zdaje się, że jest tam metalowa linka odpowiadająca za regulacje pewnie się wypieła albo urwała, jak nic nie zobaczysz zaglądając pod spód to trzeba by wyjąć fotel...
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Jak by ktoś chciał przerobić dach z manuala na elektryczny: http://www.allegro.pl/item991188739_z3_z3m_pompa_sterujaca_dachem.html 4 Hardtopy do Z3: http://www.allegro.pl/item1010406572_bmw_hardtop_cabrio_e36_e46_z3_razem_8_sztuk_nowe.html :shock:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
To że przelata to wie, ale brzydko wygląda ponad 200tys na blacie :lol: I wiadomo każdy w PL jak widzi przelatane ponad 200tys to zaraz stęka o matko jak dużo :D W swojej to chyba za 10 lat będe miał taki przebieg :mrgreen:
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Przebieg jak dla mnie ogromny, ale później możesz zmienić silnik jak by coś z nimi było, chociaż większość tych tańszych ma skręcony więc moze ten jest prawdziwy :) Jeszcze zauważyłem, że ktoś pomalował bazowym nadkole z tyłu...może tylko zaprawka jakaś a może w szopie malowane pół auta :mrgreen: trzeba by zobaczyć na żywo.