Skocz do zawartości

bmtriko

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bmtriko

  1. bmtriko odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    Hah jasne :D Ani Puzzon nic ciekawe nie piszę Nawet stary wyjadacz Carl0s :mrgreen:
  2. bmtriko opublikował(a) temat w E46
    Siema coś tak cicho tutaj od tygodnia :mrgreen: na tym forum e46 ani nowych nie przybywa,coś mało problemów, nic ciekawe się nie dzieje...nikt nie ma poważnej usterki... co to koniec świata się żbliza? czy to przejsciowe? :mrgreen: Bo zaglądam tu co 1h z myślą,że ktoś coś napisał a tu lipa ostatni autor bmtriko :D
  3. Dziękuję za troskę :cool2: Ale jeśli znajdzie się dziesięć osób to mogę załatwić wam te naklejki. 1. puzonn 2. Kunio 3. Matias-e90 to uczymy sie liczyć do 10 panowie ;) i panie łącznie ze Staszkiem :D Puzzon o mnie nie zapomniał :mrgreen: :cool2:
  4. bmtriko odpowiedział(a) na zbyszek80 temat w E46
    dobra sprężyna 1szt okolo 120=160zł
  5. bmtriko odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    bo te z przodu co wchodzą pod lusterko to spuchły koło lusterka i jest szum w kabinie
  6. bmtriko opublikował(a) temat w E46
    http://allegro.pl/listwy-chrom-szyb-bmw-e36-e46-e90-e91-e39-e60-m5-i4107416285.html jest to komplet listw chrom do sedana czy takie coś zda egzamin?
  7. bmtriko odpowiedział(a) na luki e 46 temat w E46
    Siema też tak mam zalazłem olej motul 8100 x clean 5w30 a podejrzewam,że mógł być zalany jakiś 10w40 i teraz takie cyrki
  8. bmtriko opublikował(a) temat w E46
    1.Siemka mam pytanie panowie ile jest ogólnie wszystkich tulei z tyłu?? 2.czy jak zacznie pukać coś z tyłu to ogarniety mechanik dojdzie która to tuleja ? trzy trzeba od razu wszystkie bo ładu nie dojdzie? 3.Poduszki amortyzatora czy po zdjeciu boczku w bagażniku w sedanie jak ocenić czy są uszkodzone poduszki? będą naderwane czy jak?
  9. bmtriko odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    Czyli nie ułożą się? tylko będą piszczeć?
  10. bmtriko odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    ahaa(do plaku jestem zrażony) czy same odpowiednie ściereczki załatwią sprawę?
  11. bmtriko opublikował(a) temat w E46
    Co jest z deskami rozdzielczymi w bmw e46 nie tak w każdym innym aucie czy to fiat,audi a4 itp można palcami dotykać a kurz zetrzeć dowolną szmatką jaką sie chce... tutaj nie wiem(czy przed sprzedaża prana była deska czy co i dla tego tak,czy ten typ tak ma) wystarczy mieć na palcu kurz czy coś i jak się dotknie a potem to chce szmatką zetrzeć to im bardziej się trze szmatką tym na desce bardziej się robi taka a-la biała plama(i wtedy trzeba trzeć tak bardzo mocno) i wyrównuje koloryt.Czym z kurzu przecierać deskę rozdzielczą i np tutaj schowek kolo lewarka zmiany biegów(ten też schowek co się naciska odciski się robia) czym wy ścieracie? co to trzeba do e46 ściereczkę na specjalne zamówienie mieć czy co...
  12. Raz gdzieś pisało Niemiec pozbywa się auta bo chce coś innego nowego..dla niego to auto już przeszło swoje.A Polak kupuje i chucha,dmucha ze ściereczką na auto :D
  13. bmtriko odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    audi a4 b5 1.8 125km+lpg
  14. bmtriko odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    wiem,że można jezdzić...ale ja nie lubię jak coś nie działą a zbytnio nie mam kasy by kupywać pierdoły typu pdc itp bo za 200zł za 2 czujniki pdc wolę kupić sobie poduszki pod skrzynie czy co niż w pdc ładować. Takie bajery to dobre jak nie ma nic do roboty w aucie to se można kupywać
  15. bmtriko odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    no własnie tylko golf kosztował coś ponad 23tys
  16. bmtriko odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    nie raz to żałuję zakupu za te 22tys znalazł by coś mniej problematycznego teraz na pewno nie kupił bym diesla.Jak bym kupywał tylko Benzyna+lpg(sekwencja).Na pewno też nie chciał bym auta z pdc czujnikami zmierzchu,deszczu,spryski xenonów,xenony bo każda z tych rzeczy to co chwila 200zl 200zł itp Fajnie było przy zakupie pdc itp no bajer.Ale człowiek nie zdawał se sprawy,że to potem kosztuje.Myślało się tak gdzie tam sie popsuje... innym tak ale nie mi
  17. bmtriko odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    bo u mnie miało być auto do jazdy kupione a nie po to by ciągle maska była podniesiona a ja z latarką szukam wycieków ze śrubek :duh: auto mam prawie 6mc zrobione 2tys km 6tys włożone nawet nie wiem jak jazda na prawdę bmw wygląda bo nie miałem przyjemności tylko póki co zlości jak nie klosze porysowane od xenonów to to to tamto
  18. bmtriko opublikował(a) temat w E46
    up
  19. bmtriko odpowiedział(a) na pawell399 temat w E46
    ja tam kupiłem diesla i powiem,że przez 6mc zrobiłem 2tys km tylko a włożyłem 6tys i gdzie tu zwrot inwestycji?? dodam ze rocznie mało robię km a diesel kupiony nie po to by robic długie trasy tylko o moment chodzilo :mrgreen: Tylko,że u mnie nie ma innych wydatków bo wszyscy robią na e46(mama i ja) i dalej dna nie widac.Teraz zasadzi się 20ar ogorków i 20ar czosnku i co się z ogórków zarobi trza w auto wpompować co do grosza.Chciałem sprzedać bmw ale ojciec gada tyle wpompowane i zrobie komuś prezent.Klócilem się z 2h by to sprzedać i tak go nie przegadałem
  20. w takim razie jakie jest optymalne ustawienie??
  21. bmtriko odpowiedział(a) na bmtriko temat w E46
    piszczą tylko w ostatniej fazie hamowania prawie przy samym zatrzymaniu..
  22. kolego mam podobnie tylko nie cały czas(ale u mnie cykanie idzie jak by z kratek nawiewu jakos tak) jadę im szybciej tym szybciej cyka i powyzej np80 ustaje a przy toczeniu się aż do zatrzymania słychać jak cykanie ustaje.Nie jest to zawsze,ale zdarza się
  23. bmtriko opublikował(a) temat w E46
    Koledzy na tyle są założone nowe klocki bosch+tarcze bosch (nowe,no mają z 2mc ale przez ten czas prawie nic nie było jeżdżone)tylko sporadycznie raz w tygodniu. I problem ma się tak jadę... i przy większych prędkościach przy hamowaniu jest okej nic nie piszczy... tylko w ostatniej fazie hamowania np 15km/h i lekko hamuje i już pisk idzie.Mechanik zdjął klocki,zrobił nawet jakieś ranty itp i lipa dalej to samo czy to urok klocków bosch?? czy to się ułoży?? czy do końca klocków będzie piszczeć?
  24. to gitara takie same mam ;)
  25. sedan e46 opony 205 55 r16 na słupku piszę 2.0 a tył przy 4osobach 2.4 jeżdżę przeważnie w 2 osoby,sporadycznie zdarza się w 4.W takim razie jakie jest optymalne ciśnienie??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.