Treść opublikowana przez edoneil
-
Bmw e46 (Power reduction) Redukcja mocy (kaganiec)
Jedz do jakiegoś tunera to Ci zdejmie kaganiec, od razu możesz sobie chipa zafundować ;)
-
Bmw 1.6i Turbo od 1.7tds
Pomysł głupi.
-
BMW E46 Compact 320td WBAAT71003KR11535 Legionowo
edoneil odpowiedział(a) na robkoms temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRegulamin przeczytaj.
-
BMW E46 325Ci 192 KM Łódź Nr VIN WBABD31030JX25368
edoneil odpowiedział(a) na robotyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażusuń konto trollu
-
Zmiana e46 na e92 A co Z RADSCIA Z JAZDY?
Jaki budżet?
-
E90 320i vc20859 Przasnysz
edoneil odpowiedział(a) na Khazar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale samo włamanie już jest przestępstwem :mrgreen: No ja wiem o co chodzi, ale to było tylko podane jako przykład, jeszcze mnie nie powaliło, żebym jezdzil i skręcał przebiegi :mrgreen:
-
E90 318i Krągola WBAPF51050A423625
edoneil odpowiedział(a) na tomek_e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbo handlarze liczą na jelenia, który nie sprawdzi :cool2: Wrzuć tutaj rozkodowany Vin
-
E90 320i vc20859 Przasnysz
edoneil odpowiedział(a) na Khazar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale jeśli ktoś cofając licznik wprowadza kupującego w błąd i ma przy tym korzyści (bo auto sprzeda drożej bo niby jest mniejszy przevieg) wówczas jest to oszustwo i na to jest paragraf. Samo cofniecię nie powinno być karane bo ja sobie też mogę jechać, skręcić na zero i już. Ale jakbym chciał sprzedać i bym komuś wpierał, że to jest realny przebieg wówczas jest to oszustwo i na to już jest artykuł Tylko niestety ciężko to wszystko udowodnić w sądzie, ale mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że te wszystkie mirasy handlarzyki z gubina i innych oszusto-miast bekną za wszystko.
-
E90 318i Krągola WBAPF51050A423625
edoneil odpowiedział(a) na tomek_e90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtablice zamazane bo jak stoi na holenderskich to mozesz sobie sprawdzic przebieg w sensie po tablicach :D
-
e61 525d Górna Owczarnia B404579
edoneil odpowiedział(a) na KENi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno tak, zarejestrowane e60 za 24 tys, to f10 za ile ? za 50 tys? :mrgreen:
-
BMW E87 118d ŁÓDŹ WBAUD71060PY76489
edoneil odpowiedział(a) na zakupbmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażponiesie piszę się razem handlarzyku :mrgreen:
-
e61 525d Górna Owczarnia B404579
edoneil odpowiedział(a) na KENi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto chyba najtansze wrzucone tutaj do oceny e6x :cool2:
-
E92 BMW 330 KŁODZKO/BOGUSZYN WBAWB71420PW98382
edoneil odpowiedział(a) na icecoollp temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProponuję szukać tańszych e92 330i :D
-
Udany zakup 735
chyba jednak nie 92r :norty:
-
Seria 5 F10 - Rybnik WBAFV31020C696108
edoneil odpowiedział(a) na Luk24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdzie VIN ?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A za ile te bmki?
-
e46 coupe Gniezno WBABM31070EZ67072
edoneil odpowiedział(a) na pyra23 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażlakiernik płakał jak lakierował
-
e36 m3 Żukowo Trochę niezgodne WBSBF9322SEH05246
edoneil odpowiedział(a) na tony h. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażm3 pełną gębą :mrgreen:
-
e39 530d WBADP81040GV50610
edoneil odpowiedział(a) na lechu83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna tych zdjęciach ch. widać, daj zdjęcia fotela całego, spod maski, centralnie przodu i tylu, zeby bylo wszystkie szpary widac, jak na moje to on ten przebieg mial ale 5 lat temu
-
BMW e39 530d
Jak masz robić taka galerie to lepiej nic nie rób
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie wiem nad czym się tu zastanawiać. 11 tys za 2002 to jak za darmo 318d z 2002 jest na gazniku przecież :D
-
BMW e32 3.0 LPG 1991r WROCŁAW | WBAGA71050DA81959
edoneil odpowiedział(a) na Omertal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW tym ze trzeba do tego auta włożyć pewnie z 5 tys żeby jako tako jezdzilo
-
BMW E87 116i VIN: WBAUF11090PT97152
edoneil odpowiedział(a) na unlimit3d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNietrafiony prezent na gwiazdkę, dlatego sprzedaje tak tanio :D
-
BMW E46 325Ci 192 KM Łódź Nr VIN WBABD31030JX25368
edoneil odpowiedział(a) na robotyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie widziałem gorszej tapicerki w e46 :D to już lepiej założyć pokrowce z Tesco :D
-
E61 4.5 VIN WBANH31060B439090
edoneil odpowiedział(a) na aduki1234 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma tu masochistow :D