Treść opublikowana przez edoneil
-
BMW E92 Vs Audi A5
No super ale w bmw masz też xdrive wiec juz tak się nie napinaj z tym quattro i tym 0.5 sek do setki mniej w tym vw 3.0 tdi bo 335d po programie by robiło to 3.0 tdi z palcem w...
-
[E87] BMW 116i M Pakiet 07' by Daro//M
Zdjęcie nie działa :; p
-
E46 320D 150km WBAAX71040PE52323 Ruda Slaska
edoneil odpowiedział(a) na krtg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTalon na qr.we i balon :D
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Ładne mają te autobahny w Rajchu widzę :D
-
Jaki silnik do e90?
Po co z czegoś nie korzystać, lepiej "wyciac" :D
-
Jaki silnik do e90?
a to nie doczytałem, no może coś się znajdzie :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
nie wiadomo jaki ma budżet, wątpie, żeby dużo skoro zastanawia się nad a3 2.0tdi - one więcej jak 35tys zadbane nie kosztują a 330d to już by musiał trochę kaski mieć jednak na to :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
z dołu to dobrze idą te nowe 2.0 turbo (oznaczenie 28i), co mają moment najwyższy trochę powyżej 1300 obr bodajże i ten moment się ciągnie płasko aż do 5 tys ale to tylko suszara r4 :D
-
E46 1999r. mod M3 [VIN:WBAAL710XOCA47683]
edoneil odpowiedział(a) na aari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU mnie po okolicy jeździ coś podobnego tylko, że srebrne kombi, tez całe na m3 zrobione i 320d:D ale nie ma tak pięknie wyrzeźbionej maski niestety ; (
-
E46 1999r. mod M3 [VIN:WBAAL710XOCA47683]
edoneil odpowiedział(a) na aari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie po jakimś kebabie
-
E46 1999r. mod M3 [VIN:WBAAL710XOCA47683]
edoneil odpowiedział(a) na aari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma jak robić coś czego nawet fabryka nie wypuściła. Rozkoduj VIN i wrzuc
-
Jaki silnik do e90?
Miasto z 15l trasa 9-10. Ja miałem 330i manual i tak te 16 średnio w mieście miałem. Ile wlejesz tyle spali, nigdy nie wiecej:D i pamiętaj o akcyzie jak sprowadzane ;)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
No fakt, jest. Nawet w opisie jest klima. Nie wiem czemu skojarzylem ze przy klimie sa 4 pokrętła jak w e38 jak jest manualna
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Gdzie takie biedactwo kupować, w aucie klasy średniej i nie ma klimy? To auto będzie zupełnie nieodsprzedawalne w pl za kilka lat;)
-
X5M & X6M - niezly grubasek sie zapowiada:)
U nas pewnie za rok będzie, daleko za murzynami jesteśmy przecież :D
-
524td chip czy intercooler ?
ic nie da Ci przyrostu żadnego praktycznie, a z chipem będzie dobrze współgrał, silnikowi będzie lżej. ile to ma przelotu już?
-
WBAKH51070E980520 330xd Poznań
edoneil odpowiedział(a) na krecius3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrza sie pochwalić nie ? :mrgreen:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Podstawowe r6 bez wodotrysków przed liftem raczej dasz rade znaleźć w dobrym stanie ale odłoż trochę na pakiet startowy
-
E30 WBABB11040EB87267
edoneil odpowiedział(a) na ciniak11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKtoś musi nienawidzić tego auta sądząc po felgach;)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Można kupić takie auto - w salonie ;)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Widzę, że gimbaza ma już przerwę świąteczna ;)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Fiat to nie auto :D
-
Kolejny ideał z USA 535Xi WBANV93528CZ60852
edoneil odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo siłowniki maski na odwrót :D
-
E46 320D 150km WBAAX71040PE52323 Ruda Slaska
edoneil odpowiedział(a) na krtg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLink jakiś coś?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://cdn1.fotka.pl/a.fotka.pl/101/321/101321304_800_s.jpg/Krzysiek.jpg :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: To jest wiocha roku po prostu... a tu drugi tatuaż tego pana : http://cdn2.fotka.pl/a.fotka.pl/100/030/100030787_800_s.jpg/Krzysiek.jpg :mrgreen: :duh: