Treść opublikowana przez edoneil
-
Bmw e46 320i co sadzicie??
edoneil odpowiedział(a) na J A C H U temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRegulamin się kłania Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E90 330d Ostrów Mazowiecka WBAVU91000KT01043
edoneil odpowiedział(a) na oberst temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak do opłat to trochę więcej niż 2000zł wyjdzie bo przecież 18.6% akcyzy samej jest
-
530d - Power Kit
zmień proszę nazwę na Power Kit bo Power Kid to określenie jakiegoś dzieciaka z supermocami :mrgreen: Jak nie masz już gwarancji to lepiej zrobić chipa u tunera niż wydawać 11k na 27KM ( :!: )
-
PILNA SPRAWA Proszę o pomoc
bo tak jest, diesel to na trasy a nie na krótkie odcinki
-
e46 325 sedan - łowicz : WBAEV31040KL39630
edoneil odpowiedział(a) na radeq.76 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFotele sa ok, ten wpis to dywaniki podłogowe Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61, 2004, Augustów WBANJ51060B421575
edoneil odpowiedział(a) na Struty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest podany przebieg 1km, co jest jawnym oszustwem.
-
BMW E61, 2004, Augustów WBANJ51060B421575
edoneil odpowiedział(a) na Struty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgłosiłem mu aukcję bo jest podany niepoprawny przebieg, może usuną.
-
BMW E61, 2004, Augustów WBANJ51060B421575
edoneil odpowiedział(a) na Struty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażoczywiście, po takie cacko to bym 15000 km nawet jechał viewtopic.php?f=44&t=72889
-
E65 745i do opłat DM63697 Wielkopolska
edoneil odpowiedział(a) na pete_wwa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiemiec raczej nie kupuje 7er zeby 12 tys rocznie robić. Tp sa auta do wygodnych dalekich podróży a nie do jazdy po miescie 5km Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
Czy mam m pakiet,AC Schnitzer czy bogato wyposażone?
Rozkoduj sobie vin to sie dowiesz Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E87 WBAUE51050PZ20659 Tarnowskie góry
edoneil odpowiedział(a) na Panklapaucius temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSwoją drogą 95 000 zł za 7letnią Mazdę to baaardzo drogo, nie wiem kto to kupi :mad2: Ja bym się przejechał na Twoim miejscu zobaczyć ta 1kę, w dawnych czasach, gdy nie było Internetu i kupowało się auta z ogłoszeń z gazety to nikt nie patrzył czy sprzedaje lekarz, murarz czy śmieciarz, ważne żeby auto było dobre
-
BMW E39 523i WBADD31010BU18848
edoneil odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie jestem handlarzem, w życiu miałem 5 aut. Po prostu trzeba być glupim jechać pół Polski po 20letnie auto za 11 tysięcy i liczyć na to, że jest idealne. Sam jesteś sobie winien, nawet mi nie żal takich ludzi, wystarczy trochę ruszyć głową . Za 11 tys to się ciesz, że odpala i jezdzi
-
BMW E39 530i WBADT510X0CE71060
edoneil odpowiedział(a) na rekin_no temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża co miał Ci powiedzieć? Zawsze zachwalają jaki to jest ideał i w ogóle och ach, jedziesz na miejsce a tam złom totalny. Nie jechałbym 450km, to masz w dwie stroony 900 - cały dzien zmarnowany. Chyba, że poszukaj po drodze do tej bmki jakies inne, żeby w razie czego wracając z powrotem wstąpić gdzie indziej bo po jedno auto tyle kilosów jechać w ciemno to jest wg mnie duże ryzyko
-
BMW E39 523i WBADD31010BU18848
edoneil odpowiedział(a) na Rajfal temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzego oczekujesz w prawie 20letnim trupie za 11 tysiąca? Że będzie niemalowany powtórnie i blacharsko i mechanicznie idealny? Chcesz idealne auto to do salonu albo szukaj w DE za 10 tys ale EURO
-
e24 635i WROCŁAW WBAEC8414J3266293
edoneil odpowiedział(a) na tomyuk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
BMW e92 WBAWD11048PW04623
edoneil odpowiedział(a) na johnny15 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Niemczech
-
E93 M3 2008 Katowice / Czechy WBSWL91030PG81150
edoneil odpowiedział(a) na michwil temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwg Vinu ma manual a tu widzę DKG
-
325Ci e46, WBA8N310X0JW05001
edoneil odpowiedział(a) na Mat91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo dobre podejście :cool2:
-
BMW E70 4.8 Warszawa
edoneil odpowiedział(a) na mikeez temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdpuściłbym, nie kupuje się niczego od oszustów
-
bmw e46 xenon
Kupiłeś na allegro xenony ze stroboskopem? To by wszystko wyjaśniało, one są tak zaprogramowane jak światła na dyskotece :norty:
-
316i spadająca szyba pasażera
Wyleciała z prowadnicy pewnie Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
BMW 320 D CABRIO E93
320d sportowe bmw hahahaha bo padne zaraz Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
-
E46 coupe 328/330 czy CLK320 w209. Poważna dyskusja ;)
Nie znajdziesz za 30tys zadbanego w209 320, przerabiałem ten temat, za zadbane 320 w209 trzeba 10 tys minimum dołożyć, za taką kasę szukaj lepiej 330ci
-
Słabe przyspieszenie 520i
z górki z wiatrem przyspieszaj Jak nie wystarcza Ci moc 520i to proponuje swap na większy silnik bo takie przeróbki nic nie dadzą
-
BMW E39 2003r. Dzierżoniów WBADL81080G043186
edoneil odpowiedział(a) na Shiniagi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHmm jednak wklejki pod maską są o xenonach, ale ja nie widzę spryskiwaczy na zderzaku pod lampami (może jestem ślepy już)