Skocz do zawartości

Guraja

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guraja

  1. Guraja odpowiedział(a) na Guraja temat w Ogólnie o BMW serii 3
    Chodziło mi właśnie o to bzyt z pod maski :) Teraz tego nie słysze. Te fajki zmienie, ale skąd wziąć nową pompe :?: Trochę dziwne, że nagle te dwie rzeczy padły w tym samym czasie :roll:
  2. Guraja odpowiedział(a) na Guraja temat w Ogólnie o BMW serii 3
    Wydaje mi się, że po przekręceniu na 1 pozycje powinna podać jakieś ciśnienie z takim delikatnym bzzzzz :D słabo słyszalnym oczywiście Druga rzecz to dlaczego by miała szarpać podczas jazdy na gazie :?: No a jak już kupować ta pompę to taką: http://moto.allegro.pl/item161691487_pompa_paliwa_bmw_e30_e36_orginalna_nowa_okazja_.html czy jakiś tańszy zamiennik :?:
  3. Na pełnym OBC na pewno pokazuje (przynajmniej mi :) ) Myślę że na tym 11 przyciskowym też powinien pokazać takie info. Jak masz kogoś z pełnym OBC to niech wyciągnie a Ty wepnij swój w miejsce tamtego.
  4. Guraja odpowiedział(a) na Guraja temat w Ogólnie o BMW serii 3
    Zostawiłem ją w warsztacie, podpieli ją podobno pod komputer i... błędy jakie wykazała moim zdaniem nie maja nic wspólnego z jej rozruchem. 1. Wyszło, że przepływomierz raz działa a raz nie :?: Jak paliło normalnie to sprawdzałem przepływkę i była ok, a czy była podpięta czy nie to i tak odpalała. 2. Błąd wtryskiwaczy, ale po jego skasowaniu drugi raz nie wystąpił. 3. Niby niskie ciśnienie z pompy paliwowej (można to odczytać po podpięciu pod komputer?), ale jak już odpali to ciekawe dlaczego normalnie wkręca się na obroty. Może ta pompa nie podaje paliwa po przekręceniu kluczyka :?: Jest jakiś przekaźnik za to odpowiedzialny :?: [/i]
  5. Guraja opublikował(a) temat w Ogólnie o BMW serii 3
    Mam straszny problem ze swoją 325 :( Po pierwsze to nie można jej odpalić, tzn. można ale trzeba kręcić jakąś minutę jak jest zimny, a jak ciepły to około 15 sek. Po drugie podczas jazdy (na benzynie) czasem szarpnie, ale pożądnie. Po trzecie jak stoi na wolnych obrotach to nagle gaśnie. Jest jeszcze instalacja gazowa, ale na gazie jest identycznie + strzały w dolot. :mad2: I co o tym myślicie? HELP
  6. Ja kupowałem BILSTEIN`y na przód do swojej E36 właśnie w BEMER AUTO i jestem bardzo zadowolony.
  7. Witam wszystkich! Od dłuższego czasu czytam to forum i w końcu stwierdziłem, że czas się zarejestrować :D Jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E-36 325i Jest to moja druga bumka. Wcześniej była to E-30 318i Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.