Treść opublikowana przez bell23
-
Łańcuch rozrządu N47
też jestem ciekaw...
-
E90 a norma euro 4/5
żółta Euro 3 dla aut bez DPF zielona Euro 4 z DPF
-
Steptronic czy manual?
Mając naprzemian auta z automatem i manualem widzę duzy postęp w skrzyniach automatycznych przez ostatnie kilkanascie lat w tej chwili 6hp (8hp w F) czy Dsg to bardzo dobre konstrukcje ale w manualu to np dla mnie subiektywnie wrazemie kontaktu czlowieka z autem jest lepsze
-
Jaki silnik do e90?
Tak mam identyczna
-
Steptronic czy manual?
na codzień jeżdzę 2 autami ze skrzynią manual (2x Audi ) i BMW automat i z automatu jestem b. zadowolony, mogę zdecydowanie polecić
-
Tarcze hamulcowe - niekończący się problem
wyważ jeszcze raz u innego wulkanizatora i się przejedź , albo zamień miejscami tył-przód ( taki efekt to bicie przodu )
-
Czasami nie graja glosniki od strony kierowcy
sprawdź przewody głośnikowe w przepuście drzwiowym
-
Tarcze hamulcowe - niekończący się problem
wibracje kierownicy przy ok 100 km/h to na bank niewyważone kolą
-
E60 automat - odpalanie/gaszenie z pilota
Do gaszenia najprosciej jakis uklad czasowy odlaczajacy przekaznik sterujacy stacyjka
-
Trwalosc ASB ZF - artykuł.
wymieniac, ravenol jest git, ZF jest bardziej git (szczegolnie psychicznie), nie kupuj orginalu BMW !!! Ja dolalem dodatek do skrzyn biegow automatycznycch Xado tez to duzo dalo ale z opini z zaciegnietych Archoil 9100 jest lepszy ZF to producent skrzyń a nie olei , więc kto jest producentem oleju sygnowanego jako ZF ?
-
F10 a Xenony
F10 LCI ma ksenon w standardzie
-
Jaki silnik do e90?
bardzo drobiazgowy opis dziękujemy :) mi mechanik mówił to samo o rozrządzie ( nieautoryzowany serwis BMW , robi te autka już 20 lat )
-
Update CAS antykradzieżowy soft już ominięty
po zaparkowaniu wypuszczamy płyn , po powrocie wlewamy...... :D
-
Spadek kosztów dodatkowej gwarancji.
sprawdzam na stronie bmw- bonkowscy i nic nie widzę...
-
[e90] promień zawracania
na lodzie mniejszy .... :D żeby nie był całkiem offtop, to nie znalazlem ani w instrukcji ani w katalogu reklamowym...
-
akumulator- jaki ?
gdzie kodowałeś aku?
-
Jakie zarowki biale, niebieskie do E90?
ja używam Osram Nightbreaker+ świecą zauważalnie lepiej niż standard , trwałość też akceptowalna (jedna przepaliła się po roku z ogonkiem, druga świeci już 2 lata )
-
philips blue cision ultra vs osram cool blue
polecam Osram Nightbreaker + , świeci zauważalnie lepiej od Standard H7 , trwałość też akceptowalna
-
Jaki silnik do e90?
rok produkcji tylko u nas jest taki ważny autko ma rok modelowy 2009 i to liczy się np w Niemczech
-
Cieknące spryskiwacze reflektorów wymiana.
gdzie masz za 150? na bmwparts kosztuje 290 , u mechanika nieautoryzowanego powiedział mi 250...
-
Cieknące spryskiwacze reflektorów wymiana.
a w jaki sposób korzystasz ze spryskiwaczy szyb nike włączając spryskiwaczy reflektorów? wydaje mi się że spryskanie reflektorów następują co ok 5 użycie spryskiwaczy szyb
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
jak dla mnie poz 1 :D ale to Tobie mają się podobać , obie wersje to oryginały
-
Cieknące spryskiwacze reflektorów wymiana.
spróbuję , bo mam delikatne pokapywania z obu ( małe plamki w garażu po nocy )
-
Jak sprawdzić sprawność termostatu?
przy uszkodzonym termostacie pojemność układu chłodzenia jest większa (duży obieg ) i czas nagrzania do np 90 st C w przybliżeniu wydłuży się tyle razy ile razy pojemność dużego obiegu jest większa od pojemności małego ( przy założeniu podobnego oddawania ciepła przez oba obwody ) zwykłe prawa fizyki i tyle...
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
zużywają się bardziej opony na osi napędzanej, oponiarz zaznacza , skąd zdjął