Treść opublikowana przez Prozny
-
Ubytek plynu chłodniczego.Koledzy pomóżcie
No wiec koledzy wiem wszystko juz.Chłodnica i zbiorniczek wyrównaczy do wymiany.Tak samo dwa weze jakies.Poza tym wymiana sworzni w wachaczach,wtrysków bo zaczynaja puszczac i poduszka pod silnikiem urwana :( :( Moja Bunia na zakaznym.Ale bedzie zdrowa zaniedlugo :D :D
-
[styling] bmw m5 lumma
What the fuck is that????Chyba jakis zart :duh: :duh:
-
Jakiej muzyki słuchacie podczas jazdy swoją Bunią?
Ja jak jade na zimnym łokciu ze złotym łancuchem wywalonym na klate to słucham Bayer Full na fula :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A tak powaznie to techno,trance i hip hop a takze cos w stylu Nickel Back lub Wilki.Ps.Nie jezdze na zimnym łokciu bo mam klimatronika :norty: :norty:
-
Poszukuje dobrej myjni RĘCZNEJ w Rzeszowie
no to na nowy dresik i lancuch bedzie Kujon.Nie??? :mrgreen: :mrgreen: %5B319%3A480%5Dhttp%3A//images11.fotosik.pl/27/818cd132a459f9ad.jpg
-
[OPINIE] kolory BMW
Bialasy sa ok.Szczegolnie biale E39.Czarne to nuda oklepane.Gangsterka.Nie pasuje mi.Nastepne autko bedzie biale.Biale gora!!!!!!!
-
wyjazd na litwę
Swiatla obowiazuja caly rok.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Tak wyglada BMW w idealnym stanie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2169836
-
TOP10 - najlepszych chińskich kopii
MarcinPioneer napisal: A ja mialem Astre1.4 98r. :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: Naprawde dobre auto.Sprzedawalem z zalem.Sorki za OT. :oops:
-
Crash test. E34 vs Volvo
Ten grozny glos na koncu mowi,ze nastepnym razem gdy na lokalnej drodze rozwiniesz wieksza predkosc masz sobie zapamietac ten obrazek(i tu nastepuje zderzenie)
-
pyt. o prędkość maksymalną 2,5TDS
205 na autostradzie w Niemczech.Dwie osoby w aucie.Automat.Szerokie opony.
-
TOP10 - najlepszych chińskich kopii
Ostatnio w Auto-Swiecie pisala babka, ktora od paru lat mieszka w Chinach i kupila kopie RAV4.Auto nazywa sie UFO i po paru miesiacach uzytkowania zaczelo sie doslownie sypac.W srodku smierdzialo jak w sklepie chemicznym a pare przyciskow w kabinie po probie uzycia okazaly sie atrapami :shock:
-
drewno w BMW...
Moj szef w Niemczech mial taka siodemke tylko kolor tego "drewna" nie byl taki jak na zdjeciu wyzej bo ten to jest jeszcze bajera.Tamten ewoluowal w strone pomaranczowego.Ja mam takie wstawki jak Adik i sie mi bardzo podobaja.http://images14.fotosik.pl/24/b10782aed8ffd9c6.jpg
-
Crash test. E34 vs Volvo
Zalew: :nienie: FIFTH GEAR
-
Crash test. E34 vs Volvo
- Tandeta!?
Znalazlem to niedawno wiec jezeli to bylo to przepraszam :modlitwa:- Tandeta!?
http://www.bmwluksusowatandeta.pl/LuksusowaTandeta.htm- Brak ogrzewania w tds
Do Tomusia.A ubywa wam plynu ze zbiorniczka.Bo mi ubywa i auto grzeje ale slabo.I tez nie wiem co jest grane.- Ubytek plynu chłodniczego.Koledzy pomóżcie
Oleju nie przybywa,korek czysty,nie gotuje plynu i nie dymi.- Ostra przymiarka do E39. Proszę o rady znawców ;)
Bodziotg77: Ja wymieniam lampy dla własnego widzimisie.Stac mnie na to i to robie.I wcale nie rozbilem samochodu.Ot taki kaprys.Najpierw tyl%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images12.fotosik.pl/26/a475d38ac89d6d55.jpg- Ubytek plynu chłodniczego.Koledzy pomóżcie
Witam kolegow.Mam problem z układem chlodniczym w moim autku.Ubywa plynu.Pierwsze myslalem,ze to uszczelka ale auto nawet dymka nie pusci.Tata zrobil tak,ze uzupelnil plyn zaznaczyl stan na zrobionej miarce.Auto stalo tydzien nie jezdzone i okazalo sie ze plynu ubywa.Co sprawdzic????Gdzie wycieka najczesciej w E39-tkach???Mial juz ktos z was taka sytuacje???Pomocy.Pozdrawiam Grzesiek.- Mróz - nie mogę zamknąć drzwi
Bodziotg77 napisal: Ja tez mam ale gosc u ktorego robilem kiedys na kosmetyce samochodowej powiedzial mi,ze jak autko zamarznie w listopadzie to dopiero na wiosne powinno odtajec :D I tej zasady sie trzymam.Nie jest to za dobre jak zamarznietym autem wjezdzasz do garazu tam ono odtaje i znow wyjezdzasz na mrozy :nienie:- Trzesie na zimnym
Wiec tak.Ja mialem tak samo rano trzesienie po odpaleniu a po ok.10 km spoxx.Pierwsza moja diagnoza swiece zarowe.Trafna 5 spalonych!Jakis czas byl spokoj i znow teraz jest to samo.Ale zauwazylem,ze jak rusze przejade kawalek,zatrzymam sie wrzuce P w automacie i znow D to wszystko wraca do normy :shock: Nie wiem co jest???Mial ktos cos podobnego????- Mróz - nie mogę zamknąć drzwi
Mialem to samo u mnie w drzwiach pasazera.Kupilem WD-40 i wlalem w kazdy zakamarek w kazdych drzwiach.Pomoglo :cool2:- Jak jeździć zimą automatem???
Drakul napisal Mnie to nie przeszkadza ale cos w tym jest bo jak sprzedawalem Mesia to goscie z Katowic nie mogli uwierzyc,ze jezdze bez łancuchow i worka cemetu w bagazniku.A jak sie troche wjezdze w piateczke(jest troche wieksza i ciezsza niz 190-tka) to tez bede driftowal :mrgreen:- Jak jeździć zimą automatem???
Mi automat akurat wogole nie przeszkadza w zimie.Nawet nie mam w nim trybu zimowego :o Wogole nie rozumiem co Bartek mial na mysli.Automat rulezzzz :cool2: - Tandeta!?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.