Treść opublikowana przez Prozny
-
Wyjazd za granicę proszę o rady
Ustryk napisal: Jezeli polecisz przez Niemcy Holland Belgie i gora Francji bo Callais to ten ostatni odcinek francuskich autostrad jest free.Ostatnio slyszalem,ze belgowie maja robic platne autostrady.
-
Wyjazd za granicę proszę o rady
Francja to zalezy czy pojedziesz autostrada(drogie) czy lokalnymi drozkami.Na lokalnych nie szarzuj bo oni jezdza przepisowo i tego samego oczekuja od ciebie.Czeste sa fotoradary.Sa zamontowane w tylnej klapie bialego kombi (czesto to Reno Megane poprzedniej generacji) choc z doswiadczenia wiem,ze mandaty nie przychodza :D Jezeli jedziesz do Cale i dalej promem to zatrzymaj sie dopiero w porcie bo czesto tam napadaja na kierowcow(nie wiem jak z osobowymi ja jezdzilem busem)
-
Co to jest ?? 4 Drzwiowe Cabrio !!!!
Ten Baur jest suuuper %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img77.imageshack.us/img77/9369/baurlk4.jpg :modlitwa: :modlitwa:
-
Swiatła mijania przez cały rok ? a po co ?
Rzygac mi sie chce ta dyskusja.Moderatorze :modlitwa: :modlitwa: zamknij juz ten temat.I'm sick :mad2:
-
dziwny kolor e39
Slicznotka :lol: Zwlaszcza z ta skora.Moze jestem dziwny ale mi sie podoba.
-
Jeździmy na światłach mijania cały rok
Marcin Pioneer napisal w innej dyskusji o swiatlach: Haha i stalo sie Panie Pioneer.Swiatelka caly rok :dance: :dance: .No to zacznij juz tankowac do beczek i kanistrow :mrgreen: Zaglada swiata blisko :cry2:
-
lakier flip flop!
MADEJ: :clap: :clap: :clap:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
efendi napisal: Zobacz u góry na TYP:Terenowy i to samo w nawiasie jest w tytule aukcji na allegro.Prawie jak X5 :norty: :norty:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1915766
-
Diagnoza - brzęczenie z okolic skrzyni biegów.
Ze sie podłacze.Co to jest to koło dwumasowe i czy ono powoduje,ze autem trzesie cały czas????
-
problem z ogrzewaniem i nie tylko
Tomect napisal dobrze.On sie odpowietrza sam.Jak masz cos nie tego z przepływka to sprawdz lub wymien ja w pierwszej kolejnosci.
-
problem z ogrzewaniem i nie tylko
Napisalem filtr paliwa a nie powietrza. Zobacz tu kolega efendi ladnie opisal http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=42567 Choc powietrza tez mozesz wymienic bo te wszystkie szczegoly powoduja wzrost spalania.
-
Pytanie do znawców marki
Bartek-Carfix napisal: napisz chetnie poczytam :shock:
-
problem z ogrzewaniem i nie tylko
Ad1 napisal: Cos duzo Ci ta maszyna pali.Tyle to mi w piatce nie udalo sie nigdy wykrecic.Sprawdz przepływomierz.Co ze swiecami zarowymi??Sprawdzales??Filtr paliwa tez moze byc do wymiany.Ja w mojej mialem tez lejace wtryski.Ropki troche uciekało bokiem.Pzdr Grzesiek.
-
Pytanie do znawców marki
Znalazlem dzis.Chłodnice wody: http://chlodnice24.nazwa.pl/index.php?cPath=153_197&osCsid=ff849a0792e9bc29e66cc207c8525bd9
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Jedyny tak spier....ny :lol: :lol:
-
Pytanie do znawców marki
WIKU napisal Dzis mialem przyjemnosc Chłodnica Nissen 800zł nowa z gwarancja.
-
BMW Italodesign Nasca2
MAJSU WuWuA: Hehe :mrgreen: :mrgreen:
-
Wibracje przy niskich obrotach
dddPawel napisal: Dokladnie.Pare postow wczesniej napisalem to samo.Tez to mialem.Urwało mi poduszke i silnik az podniosło do gory wyrywajac jakas jeszcze plastikowa osłone.odkrylem to przy okazji wiekszego przegladu.
-
BMW Italodesign Nasca2
O!Dzieki GR :modlitwa: Nie zauwazylem :D
-
BMW Italodesign Nasca2
Mnie sie znow podoba.Nie jest zły. Majsu WuWua: Co to znaczy????
-
BMW Italodesign Nasca2
Witam wszystkich.Ostatnio znalazlem cos takiego: http://img265.imageshack.us/img265/9785/italodesignie5.jpg Nigdy wczesniej nie widzialem takiego BMW ani nie slyszalem o nim.Wie ktos cos blizej o tym autku????W podpisie doczytalem,ze BMW stworzylo go w 1991 jako conceptcara i nie weszlo do produkcji.Zdjecie zrobiono w Monaco w 1994r.
-
[OPINIE] kolory BMW
Biała M5 z Kuwejtu.Sliczna http://img511.imageshack.us/img511/5548/bialem5tk0.jpg A tutaj biala 645ci Arabia Saudyjska: http://img262.imageshack.us/img262/2307/biala645cipq5.jpg
-
ABS problem E 39
Ja tez mialem koncem grudnia problem z abs i asc.Paliły sie kontrolki i systemy nie działały.Ustapiło po dokładnym wymyciu kół.Na kompie nie zapisalo zadnego błedu.Teraz autko jest na kompleksowym serwisie wiec sprawdze dokladnie co jest grane.
-
Trzesie na zimnym
Juz wiem dlaczego trzesło samochodem.Urwana poduszka pod silnikiem.Silnik az podniosło do gory i zaczeło wyrywac weze biegnace do chłodnicy!!