Treść opublikowana przez dar3k-krk
-
Wyciek oleju
Masakra. Partactwo. To jakiś nieautoryzowany serwis? Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
[E8x] Uchwyt na napoje - montaż
Czy w wersji iDrive LCi trzeba jeszcze jakies specjalnie mocowania wypinac, nie chcialbym tego zniszczyc, a mam wlasnie iDrive, na pewno bedzie jakis dodatkowy przewod do odpiecia, co akurat jest bzdura. Martwia mnie bardziej jakies zaczepy, o ktorych nie jest napisane w tej instrukcji.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Ja mam 16 w run flat. Jak czytam że niektórzy zakładają 18... Szacun. W 130i chyba takie dają fabrycznie. Czyż nie? Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
E87 LCI iDrive jak podglosnic lektora nawi
Dziekuje, jutro sprawdze.
-
[E87] Radio Business CD pokazywanie tytułów
U mnie wyswietla. Zalezy Od plyty CD. 2008 LCI idrive Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
-
E87 LCI iDrive jak podglosnic lektora nawi
Hej. Wiecie może jak pogłosnic lektora nawigacji? Na jednym kluczyki mam głośniej na innym ciszej. Nie mogłem tego w instrukcji ani w ustawieniach odnaleźć. E87 Lci 2008r. iDrive Wysłane z mojego Nexus 5
-
Jaki wydech do 116i
Końcowy czy kompletny? Wysłane z mojego Nexus 5
-
118i, tryb przerywany przednich wycieraczek, jest?
http://i.imgur.com/eA3njiE.jpg mea culpa napisane jest: ustawianie dlugosci przerwy lub czulosci czujnika deszczu - obrocil pokretlo 5
-
Bmw e87 120i 2007, brakująca część
2008r, 116i, u mnie występuje.
-
118i, tryb przerywany przednich wycieraczek, jest?
Nie, automatyczny tryb sam decyduje kiedy wycieraczki wykonaja 'przejazd po szybie'. Timer ustawia sie do manualnego wlaczenia ktoregos z trybu wycieraczek, mozna sobie przyspieszyc/zwolni. Nie da sie tym 'suwakiem' ustawiac automatycznego trybu czyli przyspieszac automac badz zwalniac go. Automat to automat.
-
Rdza zjada moje F20
To już są jakieś jaja. Czytam i nie wierze.
-
Lokalne spotkania Serii 1- MOŻE JAKIŚ SPOT ? :)
Ja chętnie spotkałbym sie w Krakowie z miejscową, okoliczną ekipą. Czemu nie.
-
[E87] dołożenie bixenon ale w E87 po FL
Czesci uzywane to spokojnie ponad 3tys, reflektory bixenon przod, tyl z paskiem led, pozostale pierdoly typu modul, poziomowanie itd. Plus ktos to musi zrobic, doprogramowac itp. itd. Najlepiej kontaktowac sie z prmax, dziqsek.
-
Silnik N47 - czy taki straszny jak go malują?
Nie wiem czy będę mógł pomóc, sporo się naczytałem o tych silnikach i problemach. Wybrałem benzynę. Może być tak, że kupisz 150tys i zrobisz kolejne 100tys i nic nie bedziesz musial robic, albo kupisz cos ponizej 100tys albo 70tys i nagle cos pierdyknie. Nie ma reguly imo. To jest mechanika, bardzo zaawansowana z resztą.
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Kapitalna! :cool2:
-
Re: BMW E87 - 118d by Duffy str 13 nowy zakup
Jeden z moich ulubionych kolorow, chcialem taki, nie mozna miec wszystkiego. Pieknie sie prezentuje. Dlaczego nie zalozyles spryskow? Autopoziomowanie jest?
-
120d xdrive - po pomiarach PKit
Wspaniała! Też jezdze na 16" ale w poprzedniej generacji no i RunFlat. Faktycznie cos czuc przy nierownosciach ale po moim poprzednim aucie to i tak kosmos w komforcie :8)
-
[E87] Krótka antena dachowa
dla odświeżenia, gdyby ktoś szukał: http://allegro.pl/show_item.php?item=3310702628
-
[E87] dołożenie bixenon ale w E87 po FL
Dziękuje za kontakt. Odezwe sie na PW.
-
[E87] dołożenie bixenon ale w E87 po FL
Cześć. Temat powraca jak bumerang. Przekopałem forum w poszukiwaniu odpowiedzi, starałem się to wszystko jakoś zmontować w całość, ale nadal męczą mnie pytania. Mam poliftowe E87 2008r, halogeny zwykłe, chciałbym założyć poliftowe Bixenony (nie muszą być skrętne, choć byłoby miło). Po doczytaniu paru wątków mięknie mi rura trochę jak patrze na koszty i skomplikowanie tych prac ale coż, kto pyta nie błądzi. Na forum jest pełno opisów do przedliftów, lub wymiany z xenona na bixenon, również w autach przed FL. Nie widze natomiast nic odnośnie wymiany halogenów dla auta po FL na bixenon po FL (2008r mojego E87, przyp.) Nie chce tego robić byle jak, czyli bixenon bez sprysków i poziomowania. Jak robić to porządnie lub w ogólę. Wychodzi z moich obliczeń, że potrzebne: 1. lampy z przetwornicami 2. jakieś wiązki do tych lamp? czy mogę użyć z halogenówek do zasilania 3. spryskiwacze reflektorów do zderzaka nie Mpakiet 4. przewody doprowadzające płyn ze zbiorniczka 5. przewody elektryczne do spryskiwaczy reflektorów? 6. zbiorniczek na płyn do szyb/spryskiwaczy ten 6litrowy, zamiast 3litrowego zwykłego (AFAIK takie pojemności) 7. poziomowanie świateł bixenonowych, nie wiem gdzie się to montuje, to jest jakiś drobiazg 8. czego brakuje, co pominałem 9. kodowanie itp. to myślę, że mógłbym to u kogoś z forum wykonać dzięki za wskazówki pzdr
-
Jakie koszta robocizny w ASO
W Krakowie placilem okolo 160zl za wymiane oleju, filtrow. Kupilem filtr oleju, olej, filtr przeciwpylkowy, filtr powietrza. Tego ostatniego nie wymieniano. Pieczatka w ksiazce jest. Nie specjalnie tego dnia mialem czas szukac innego serwisu, w nieautoryzowanym pewnie 100ke mniej.
-
Naprawiamy nasze BMW... instrukcje, zdjęcia...
Tak na marginesie, byłoby dobrze przeklikać te linki, część jest niesprawna/nieaktywna.
-
[E8x] Uchwyt na napoje - montaż
boje się pomyśleć co jeszcze z BMW jest w tym oplu :lol: uchwyt też kupiłem, leży już 2tydzień, musze w końcu znaleźć czas
-
118i auto zgasło podczas jazy, problem z ponownym odpaleniem
Popierniczac 190kmh dopiero co kupionym samochodem, z niezmienionym olejem, filtrami. Brawo. btw, chyba nie ten dzial
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Załatw VIN, rozkoduje się. W pierwszej jest manualna klima, trochę szkoda nie miec automatu w aucie tej klasy :)