Treść opublikowana przez kubaj123
-
E90 320d serwis po 200k km co wymienić?
Ok juz mam jeden to 6pk1836 a druki to 4pk810 Drugie pytanie jakie rolki sie opłaca wymienić zeby nie kosztowały miliona?
-
E90 320d serwis po 200k km co wymienić?
Mam pytanie, muszę wymienić jeszcze wszystkie paski (jakies osprzętu wspomagania alternatora itp) ma ktoś może pojęcie jakie maja oznaczenia te paski i ile ich wgl jest? Znalazłem jakies 6dpk1697 i 6pdk1817 i 1698? A no i jakie jeszcze napinacze/rolki wymieniać? Lub które ewentualnie z tych kupić zeby wszystkie jakie sa były http://e-katalog.intercars.com.pl/#/ekatalog/osobowe/towary/18452/205020000/
-
Lokalizacja anteny pilota SEDAN E90
Witam. Jako ze na forum pojawia sie baaaardzo duzo pytań odnośnie tego gdzie jest antena od pilota (powiązanie z niedziałającym zamkiem drzwi itp) postanowiłem założyć nowy osobny temat. W internatach znalazłem cos takiego co juz cos mówi: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VA51&mospid=48822&btnr=61_1718&hg=61&fg=25 podejrzewam ze anteny zderzakowe obsługują tylko dostęp komfortowy czyli jak ktoś ma funkcje keyless. Co mnie zaciekawiło to obudowa anteny ferrytowej i tutaj sie zastanawiam czy to właśnie w tym miejscu (tylna Polka jak z obrazka wnioskuje) bedzie główna antena pilota? P.S. Gdzie znajduje sie moduł komfort? :lol:
-
E90 320d serwis po 200k km co wymienić?
Niedawno co było robione koło dwumasowych docisk sprzęgło i łożyska, teraz bedzie cały zawias przod i tył ze wszystkimi gumami i tulejami bo juz dosc mocno słychać ich prace, tez na pewno w najbliższym czasie bede robic paski osprzętu rolki napinacze itp. Zastanawiam se nad diagnostyka wtrysków bo mi strasznie kopci jak mu dam w palnik "do odcinki", turbo zregenerowane. Co do klimy to co w niej by sie przydało wymienić? Podejrzewam ze ostatni serwis jej był wieki temu na pewno czynnik ale co jeszcze oprócz tego sie ogólnie w kłamie wymienia?
-
E90 320d serwis po 200k km co wymienić?
Witam. Jak większość z was wie mam e90 od nowości z 05r. Mam juz chyba 220-230k km teraz jestem w trakcie wymieniania wszystkich tulei wachaczy jakis łączników amortyzatorow itp. Chciałbym sie was doradzić co by sie przydało wymienić przy takim przebiegu w moim aucie piszcie dosłownie wszystko to co wam sie wydaje każda nawet drobna rzecz mi może cos uzmysłowi. Główna zagwozdke mam z klima bo nie pamietam totalnie kiedy i co było w niej wymieniane. Tez co polecacie wymienić w silniku/częściach, rolki, napinacze, olej w skrzyni? Nie wiem, każde podpowiedzi beda miłe widziane :))
-
Problem z odpalaniem/kręceniem
Żadnych podpowiedzi?
-
Problem z odpalaniem/kręceniem
Witam mam pewien problem z odpalaniem i podejrzewam o to jakis rozrusznik czy bendik czy bóg wie co. Sprawa raczej nie jest poważna ale wiem ze cos muszę wymienić bo zauważyłem ze dzieje sie to coraz cześciej Polega to na tym ze auto normalnie odpalam silnik zakręci z dwa razy po czym przestaje ale jakby rozrusznik dalej sie kręcił (słychać dziwny dźwięk Ala jakas suszarka połączona z turbo. Dzwiek jest cichy Ala "kosmiczny" :lol: ) po jakiejś 0.5s tego dziwnego dźwięku znowu na chwile słychać dzwiek normalnego odpalania po czym silnik totalnie staje i muszę odpalać od nowa. Zauważyłem ze dzieje sie to coraz cześciej kiedyś było to raz na miesiąc/dwa teraz jest raz na dzień/dwa. Jakies sugestie co to może byc?
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Mnie udało sie uciułać 15% rabatu tyle ze biorę trzy sztuki 328i w PA Łódź,natomiast w Częstochowie chyba 13%:D Tlokinski dawał 8 czy 10 ale nie byli zabardzo chetni
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
http://otomoto.pl/bmw-535-f10-11-d-xdrive-C34344199.html o tym co sądzicie?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Nie sadze ze był to przypadeG :D
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Przypadeg? Nie sadze :D
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Czym sie wgl różnią te silniki z 535d ze jeden ma 300 drugi 313km?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Co do tych guzików to w sumie logiczne by było ze odpowiadają za zawieszenie. Podeslalem ktoś jak wyglądają gałki od sportowego i od zwykłego 8 stopniowego?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Pakiet czy nie pakiet, jedno pytanie. O ile sie nie mylę w każdym 3.0 jest juz w standardzie skrzynia 8 stopniowa automatyczna ale to co widzę to przy niektórych drążkach sa guziki do zmiany trupybu jazdy a przy niektórych nie? Czym to jest spowodowane? Przy konfiguracji 320d gt nowego z salonu guziki były. Może zależy to od systemu nawigacji całego ze to w tym ukryte tam jest?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Co myslicie o tym? jedyny problem ze przebiegu nei podają http://moto.gratka.pl/tresc/bmw-seria-5-535-m-pakiet-sportautomatic-fa-17191961.html#3a21e868df705738,1
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Nie przeglądałem w sumie, głownie zależy mi na tym aby sprzedający mógł wystawić F-VAT 23% na samochod, innych nie biorę pod uwagę.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
też słyszałem dobre opinie i patrząc na ich aukcje typu ferrari ff za 1M albo w tle DB7 czy S3, lambo ferrari nie wydaje mi sie, że by robili taką rzeźbę jeżeli handlują autami za grube miliony
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
macie jakieś typt "efek" z allegro bądź czegokolwiek do 170k? glownie 3.0d
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Dokładnie tez i o tym mowię auto pochodzi z Niemiec a tam wiadomo ze zupełnie inaczej sie sprzedaje auta.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Dla mnie tez jest ważne aby samochod był w 100% oryginalny ale jeżeli wyszedł z tym pakietem optycznym alpina z fabryki to to tez już jest 100% oryginalny. Głownie chodzi mi o to czy była przy nim jakas rzeźba czy nie, ale to raczej sie dowiemy jak sie rozlosuje vin
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Z ta kierownica tez mi coś nie pasowało ze jest alpina i pod spodem M. Wiem ze to nie jest Alpina tylko jakiś pakiet optyczny alpina, głownie chodzi mi o to czy w salonach (Niemcy) była wgl takanopcja jak pakiet optyczny alpina tak samo jak optyczny M przy serii E. Tutaj tez widać ze wydech jest inny (4koncowki). Dzisiaj poproszę o vin od właściciela to sie czegoś więcej dowiem.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Mnie akurat te lampy sie bardzo podobają kwestia gustu. Głownie mi chodzi czy na pierwszy rzut oka wszystko sie w nim zgadza, nigdy nie miałem do czynienia z alpina.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Witam. Co myślicie o tym: http://otomoto.pl/bmw-530-optik-alpina-komforty-head-up-f-v-C34126659.html W poniedziałek chce podjechać i ogarnac auto jestem w sumie bardzo nim zainteresowany ale o f10 i alpina nic nie wiem. Zatrzymałam sie na serii E :D Właściciel mówi ze sprowadzony w 2012 opłacony i jeździ nim od 2 lat. Czeka aż bedzie ostatnia rata wykupu leasingu i wtedy idzie pod młotek.
-
Moduł CAS2 - Pare pytań
Jezeli rzeczywiście by były w tylnej klapie jak w e91 to by miało sens w sumie. W e90 standard poprzebierani kable od tylnej klapy co sie u mnie stało ale wszystko chyba polutowalem i wyglądało ok, jeszcze bede sprawdzać. Jakies wskazówki chociaz jak ta antena wyglada albo jaki kabel czy cos? Tak w ciemno to cieżko szukać czegokolwiek
-
Moduł CAS2 - Pare pytań
Na pytanie 1 już sam sobie odpowiedziałem. Wyjąłem na odlaczonym aku i wszystko działa i jeździ. Teraz pytanie 2 nie wie ktoś moze gdzie jest antena od pilota lub gdzie szukać od niej kabla?