Treść opublikowana przez rafusa
-
x3 vs seria 5
Podziwiam wynik :D u mnie średnio 10,4 (nie kasowany pomiar od nowości)
-
X3 28i po lifcie - obniżka
Tym bardziej dobry wybór ,700 km na jednym baku jest dla 28i raczej nieosiągalne...
-
X3 28i po lifcie - obniżka
Bedzie Pan zadowolony :D choc to moze dziwnie brzmi ,bo sam mam 28i...
-
X3 F25 20i (N20) tuning chip-box Hartge
Swoja droga ,ile koledzy ,,wyciagna'' z 28i ?
-
X3 F25 20i (N20) tuning chip-box Hartge
Nieco nizej jest post z pomiarami drogowymi,ktory odpowiada na wszystkie pytania... :wink:
-
X3 F25 20i program i pomiary drogowe
Dla porzadku : przyspieszenie do 96 km/h :wink: Moment prawie maksymalny do ogarniecia ,wiec troche ryzykowne ,ale jest ryzyko jest zabawa :D
-
X3 (F25) roznice w wersji USA vs EU ???
No i jeszcze zmiana regionu DVD :D
-
X3 (F25) roznice w wersji USA vs EU ???
Do wymiany światła przód ,klosze z tyłu + kodowanie światła przeciwmgielnego tył ,trzeba też wymienić przełącznik świateł (brak przycisku w wersji amerykańskiej). Dodatkowo otrzymuje sie m.in. bardziej wydajną klimatyzację :D Mimo wyższego kursu USD nie podejrzewam ,że sprowadzenie nie jest dobrym pomysłem ,pamiętam w momencie zamawiania identyczne auto kosztowało w PL ok. 90 tys. więcej :wink:
-
dvd pytanie
Tak jak wyżej ,ze względu bezpieczeństwa ta funkcja jest domyślnie zablokowana. Właściwie ma to sens ,bo pamietam ,ze podczas oglądania filmu przegapiłem kiedyś zjazd z autostrady :lol: a z tylnich foteli to raczej słabo się ogłada ,lepiej założyć ekrany na zagłówkach.
-
X3 F25 20i (N20) tuning chip-box Hartge
Wracam do tematu poprawy osiagow ,czy ktos moze uzywa/uzywal tego : http://dinancars.com/product/d440-1619-st1-d-tronics-performance-tuner-stage-1-for-bmw-e84-x1-28i-f25-x3-28i-f26-x4-28i/?series=X-series&mid=1225/ Mam niedaleko do dealera ,ktory to montuje i moze sie skusze ? cena dobra :D
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
No tak tu autka kupuje sie inaczej ,wazne ile ma uchwytow na kubki a nie ile KM :D
-
X3 (F25) BMW mobile care w akcji...
Tu pełna zgoda ,bagażnik rzeczywiście mniejszy :D Jeśli chodzi o pomoc na drodze to w Stanach też nie jest tak różowo ,szczególnie w weekendy ,kiedy większość ASO nie pracuje. Sam miałem okazję trafić na taką ,,pseudo pomoc'' po zgłoszeniu do BMW :wink: Na podwykonawców nie ma rady...
-
X3 (F25) BMW mobile care w akcji...
Sprawa załatwiona rzeczywiście mało profesjonalnie... Nie do końca zgadzam się z tezą ,iż IX35 to małe autko. Z ciekawości porównałem parametry wnętrza i okazuje się ,że na 7 różnych pomiarów w czterech minimalnie jest lepszy X3 ,w dwóch ix 35 a w jednym mamy remis. Biorąc pod uwagę różnicę w cenie aut to rewelacji nie ma...Nie wiem jak w Europie ,ale w Stanach to są auta jednego segmentu (mały SUV) ,oczywiście pomijając klasyfikację Premium.
-
BMW F25 2.0D Start -Stop nie działa prawidłowo
A ja mam ,ale nie używam... Zakodowane ,żeby autko witało w ustawieniach sport i niech tak ma :D Można ,można :D
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
DVD znów nie działa (kilka miesięcy temu było to samo) :duh: mam wrażenie ,że to jakiś Chińczyk :wink:
-
F25 lift - jak wyglądają standardowe reflektory halogenowe
Wyglądają tak samo jak przed liftingiem ,wystarczy zajrzeć do sieci...
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Teraz jest moda na CLS 63 :wink:
-
X3 F25 20i (N20) tuning chip-box Hartge
Dokładnie ,pamiętam w Ohio podobna przygoda zakończyła się tylko pouczeniem :D
-
X3 F25 20i (N20) tuning chip-box Hartge
Myślę ,że ,,prawie'' robi różnicę i tak się nie da...
-
X3 F25 20i (N20) tuning chip-box Hartge
Jest ryzyko jest zabawa :mrgreen: (te 100 mph kosztowało 180 USD) :wink:
-
X3 F25 20i (N20) tuning chip-box Hartge
28i jest ustawione na ok.210 km/h (przynajmiej w Stanach ,a tu jest produkowany),dla mnie wystarcza - najszybciej jechałem 160 :D
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Właśnie ,napęd na 4 koła to też w Lexusie inna (gorsza moim zdaniem) liga
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
Ale chyba tylko dla nowego designu ? Bo przecież technicznie to raczej krok wstecz w porównaniu do F25 (na pewno benzyna 2,0)... Skrzynia biegów w NX300 to też nie najnowsza konstrukcja ,sam wygląd to nie wszystko. Ja raczej będę szukał czegoś większego (F07).
-
Czym będziesz / już jeździsz po X3
O to nie te czasy ,muszą się psuć ,bo na czym by zarabiali ?
-
X3 ( F25 ) niewygodny fotel kierowcy
Też myślę ,że to indywidualna sprawa ,ja mam opcje jak powyżej i też nie narzekam (wręcz przeciwnie) :D