Treść opublikowana przez tomasztolala
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Tak z ciekawości ile chcesz przeznaczyć na samochód?
-
Liqui moly diesel spülung
Ja to stosuje od około 3-4 lat po prostu olej staje sie bardziej lepki ponieważ na naszych stacjach paliwo jest strasznie suche.
-
Liqui moly diesel spülung
ja robie tak do mojego diesla 2.0 163km wlewam na cały bak polówkę oleju do dwusówa co jakieś czas.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
"Nówki mogę wam załatwić za 550-650zł ale nie będą to oryginalne." Dla sprostowanie kolega załatwia za 650 jak sam napisał wiec praktycznie w tej samej cenie posłałem wiec szału jego oferta nie robi o to mi chodziło tym bardziej że po za allegro jeden z tych Panów może sprzedać taniej własnie o 50 zł. A dla e46 posłałem dla przykładu bo się nawinęło.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-przod-lewy-bmw-e90-carbon-nowa-i6436883357.html http://allegro.pl/flapsy-splittery-dokladki-zderzaka-carbon-bmw-e90-i6592598079.html http://allegro.pl/flapsy-splittery-dokladki-zderzaka-carbon-bmw-e90-i6592587946.html http://allegro.pl/flapsy-splittery-dokladki-zderzaka-carbon-bmw-e46-i6589404436.html
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
takie prawie jak org na allegro jest przecież pełno wiec to nie jest jakaś super promocja
-
[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED
Ok postaram się do Niedzieli to zrobić
-
[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED
Przecież te z allegro niczym sie nie różnią i nic nie trzeba przerabiać ja kupowałem te za 100 zł i są dokładnie takie same i bez zbędnych ceregieli
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
W e90 ccc było już od 2004 roku
-
[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED
kup oświetlenie led na allegro jest p&p na nowe wejścia i na starem przerabiałem ten temat milion razy a orginalne nic tylko przepłacisz. Nie ma żadnych błędów itp
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Ja zmieniam samochód głownie z tego powodu żeby mieć łopatki
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Przy kwocie 150 tyś jaki silnik z benzyniaków i jaki rocznik?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Za darmo bym się zastanawial
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Panowie mam pytanie mam bmw e90 2005 z przodu lampy przed liftem org bixeon ale strasznie już mi zaszły i myślę nad zmianą na poliftowe Wiec mam pytania Moje się same poziomują czy każde światła po lifcie sie same poziomują? czy same poziomujące oznacząja skrętne czy to co innego? Czy dużo jest kombinacją z kierunkami led żeby działały? Jak z błędami będzie wyświetlać? Najlepiej kupić org ?
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Do i8 to pasuje bo auto jest futurystyczne a e91 to już dziadek i coraz bardziej robisz cyrki i coraz bardziej przypominać będzie to tuning hondy civic nie zapomnij dodać jeszcze krzywych felg Coraz bliżej to będzie wyglądać takiego tuningu młodzieżowego poważny samochód z niepoważnymi dodatkami. No ale każdy ma inna wizje.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
No więc ile dałeś za ten samochód ?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Chce ci sie bawić w anglika? za darmo bym sie zastanawiał
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Mogli byście napisać jeszcze za ile kupiliście te f10 ponieważ to jest bardzo ważne bo można kupić za 300 i nic nie włożyć w samochód można kupić za 150 i też nic nie włożyć albo co 2 miesiące jeździć po mechanikach.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Nic tak pięknie nie piszczy jak ten zestaw porażka totalan mam już je około roku i piszczą tak że aż wstyd
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Właśnie w tej chwil mam 200km bo mam chip zrobiony i zastanawiam sie czy ten downpipe da coś
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Co taki Downpipe daje czy do 2.0 silnika 163km zrobiony chip na 200km można montować?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Ciekawa oferta nawet bardzo i faktycznie bez wypadkowy? Idealna skóra środek no i cena a papierow chyba nie da się takich podrobić?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Ile trzeba dać za f10 335 benzyną od jakiej sumy trzeba startować żeby auto było pewne?
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
wcześniej w tematach jest dokładnie opisane np nadkola ale nie koniecznie
-
E90 mpakiet skradzione zaślepki spryskiwaczy lamp
mi odleciały wiec kupiłem parę podróbek (prawa lewa) i jest elegancko bo org cena jest śmieszna!