Treść opublikowana przez tomasztolala
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Chyba se jaja robisz?:D to gówno nie jest warte nawet 100 zł Ostatnio wystawiłem mój zderzak ac schnite tyle ze do e90 przód i tył za 250 zł nikt go nie chciał wziąć wisiał na allegro około 2 miesięcy a był w idealnym stanie. Ten jest rozwalony w dodatku i jeszcze na 90% podróbka.
-
Przyciemnianie szyb bez wyciągania
Panie bendziesz jechal do Warszawy zeby przyciemniac szyby nie wyglupiaj sie W Bielsku sa z 5 firm w Pszczynie czechowica praktycznie malo kto chce wyciagac za wielki ryzyko
-
Jak otworzyć bagażnik od środka
I co nikt mi nie odpowie jak otwieracie bagaznik od srodka bedac w samochodzie?
-
Mustang 2015 vs BMW 4
Dokladie o to mi chodzilo kolego ze ta historia byla by znana wiecej;p
-
Mustang 2015 vs BMW 4
3 silnik ? to co on robi tym samochodem aż ciężko uwierzyć.Takie to dziś chujstwo robią;p
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
u mnie też nic nie widać a mam nadkola standardowe
-
Jak otworzyć bagażnik od środka
Witam Panowie mam tak głupie pytanie że aż wstyd ale chyba coś u mnie nie działa. Jak otworzyć bagażnik w E90 jak mamy włożony kluczyk do środka? Ponieważ jak jest w stacji wystaje ikona otwarcia bagażnika ale jak naciskam to sie nic nie dzieje.Musze wyciągnąć kluczy co wiąże się z zgaszeniem samochodu i dopiero otworzyć. ( w innych samochodach w domu zawsze jest ikonka na kokpicie w e90 takiego czegoś nie ma)
-
Biegi ciężko wchodzą
Maro powiem szczeże ze nic nowego nie opisaleś;p przecież to oczywiste ale na pewno komuś sie przyda
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
PS: Ślizgi najlepiej kupować na tył tutaj ponieważ na allegro używki kosztują zazwyczaj 120-160 zł a tu mamy nówkę w takiej cenie.
-
Głośna praca pompy ABS
Jesli dobrze ci zrozumialem to wlasnie na odwrót
-
Głośna praca pompy ABS
Potwierdzam norma u mnie jest tak samo
-
Usuwanie klapek M47N2
2005 2006 czesto wystepuja bez dpf tez mam bez orginalnie
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Każdy ma swoj styl ale do mnie powoli sie robi z rego dyskoteka ale i tak podziwiam za checi
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
moim zdaniem warto kupić podróbkę ja miałem 2 oryginały ale ktoś mi podjebał (w dziwny sposób ale to dłuższa historia) kupiłem dwie podróbki i leżą jak ta lala.
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
halogenów nie musisz zmieniać szpary jest taka przynajmniej u mnie że nie widać wiec moim zdaniem nie ma sensu kupowac z tyłu tylko ślizgi
-
Usuwanie klapek M47N2
japierdole ten temat był tyle poruszany że aż szkoda słów. Tak milion ludzi usuwało w silniku 2.0 nic sie nie dzieje
-
[e90 320d] sygnalizacja otwartych drzwi
u mnie gong pojawia się po osiągnięciu prędkości 10km/h tak to nie piszczy no i drzwi się nie zaryglują automatycznie rocznik 2005 e90
-
Biegi ciężko wchodzą
Tak jak pisalem wczesniej ja wymienilem i nic to nie dalo
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
http://allegro.pl/spoiler-tyl-carbon-do-bmw-e90-er-3-2005-2008-i5907748479.html Nawet ok cena jak z 100% carbon są też sprintery ale tylko do M-technika. a tu dopiero ciekawostka za darmo http://allegro.pl/bmw-m3-m-pakiet-e90-performance-zderzak-progi-nowe-i5901755535.html Podoba mi się ten tylny dyfuzor
-
Problem z ustaleniem wyglądu spinek
Na 99% kupisz i ich tam nie wsadzisz temu na kleju bo zazwyczaj jak sie montujee inne listwy albo gdzies odchodza to potem za cholere nie chca spasowac i obawiam sie ze w twoim przypadku yez tak bylo stand ten klej.Przerabialem temat 2 razy i w koncu wlasciciele wkurwieni tez uzyli kleju.
-
e90 naprawa z oc sprawcy - sponsor AXA
Kolego na szybko napisze moja przygode z axa 7 samochodow u tych zlodziejow 60% zniżek oc ac.Szyba pekla mi w bmw gdzie mialem wykupiony jakis dodatkowy pakiet na szyby aso wycenila mi szybe na niecale 4k.Pracownik axa bez oglendzin zaproponowal mi 150 zl. Przenisolem sie do komunistycznego droższego Pzu ale za to za kazda pierdole dostaniesz.
-
e92 dołozenie łopatek do kier. i pyt o nazwę felg
Co do felgi to wystarczy jedno klikniecie Typowe felgi od handlarza na allegro milion aukcji. NP: http://olx.pl/oferta/bmw-5x120-18-felgi-nowe-opony-2015-alufelgi-zamiana-na-19-CID5-IDbTqyR.html' (Na przyszłość najedź kursorem na zdjęcie (kliknij prawy przycisk) i wybierz opcji "Szukaj obrazu w google"
-
bmw e90 lift samoróbka
Wiem ze zdania na ten temat sa podzielone ale wedlug mnie to byla najlepsza zmiana jaka dokonalem w samochodzie a bylo ich duzo.
-
bmw e90 lift samoróbka
nie trzeba
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Moim zdaniem twoj link to wielkie gowno zwykla galka do e90 temat jest Ciekawe ofee90! a twoja ani ciekawa ani okazja. Za chwile kazdy kto bendzie miał cos do sprzedania bendzie wklejał tutaj twierdzac jaka zajebista okazja ciekawostka.