Treść opublikowana przez tomasztolala
-
Bmw 435 WBA3R1C59EK192219
tomasztolala opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam nadal poszukuje 435 https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-4-f32-435i-m-pakiet-m-performance-mg-motorsport-f-vat-375km-tuning-ID6yAHB5.html Natrafiłem na taką ofertę co myślicie? czy warto kupować samochód od firmy Tuningowej? Właściciel napisał mi taką wiadomość: Jest jedna z naszych demowek, zajmujemy się sprzedażą części tuningowych. VIN :K192219 Samochód był uszkodzony od strony kierowcy. W razie pytań służę pomocą. POZDRAWIAM
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Jeszcze lepszy jest uBlock
-
Bmw 435i WBA3R51080F729758
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAcha ;) poprosilem uzytkownika o ksiazke ale powiedzial z bmw w tych autach nie prowadzi papierowej tylko elektroniczna czy faktycznie tak jest? Pomiar lakieru wskazuje ze wszendzie jest org oprucz blotnika gdzie byla szkoda.Gosc wydaje sie konkretny nie jakis komibnator. Jest ktos moze z okolic co sie zna i moze dla mnie oczywiscie za kase sprawdzic samochod ?
-
Bmw 435i WBA3R51080F729758
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTez to zauwazylem i to jest akurat plus ten Pan raczej gowna nie kupil. Nietuzinkowa sztuka masz na mysli ze jest ok czy cos z nia nie tak?
-
Bmw 435i WBA3R51080F729758
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOo i to jest konkretna informacja ile u Ciebie za taki raport.Gosc twierdzi ze tylko lekko zderzak porysowany.
-
Bmw 435i WBA3R51080F729758
tomasztolala opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam co sadzicie o tym bmw 4 http://allegro.pl/show_item.php?item=7041159550 Numer vin WBA3R51080F729758 28.08.2014 Wydaje mi sie ze wszystko elegacko porobione.
-
Bmw F30 320i Częstochowa WBA3G71090F913513
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to oznacza ? stronę mają nie najciekawszą:D
-
Bmw F30 320i Częstochowa WBA3G71090F913513
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj to coś ciulane to auto.Gość twierdzi że tylko lampa i lekko masa że kosmetyka.Sam osobiście zmienił bym na grill na czarny ale on twierdził że nic z samochodem nie robił że nie ma czasu na takie pierdoły oni nic nie wie i taka dyskusja.Już widzę jak zmienia girll bo mu sie nie podobał.
-
Bmw F30 320i Częstochowa WBA3G71090F913513
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki bardzo quote="kris1973"]Zapytaj Pana czy napęd pompy oleju wymieniał, jak nie to koszty po Twojej stronie ... Możesz coś więcej na ten temat powiedzieć? Co to konkretnie i ile kosztuje. Powiem szczerze ciężko sie z nim dogadać:D Robi wrażenie jak by go nie chciał sprzedać
-
Bmw F30 320i Częstochowa WBA3G71090F913513
tomasztolala opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjako że szukam albo bmw 3 albo 5 w kombi znalazłem ciekawą ofertę ze względu że benzyna. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-niski-przebieg-prywatnie-warto-ID6z91Uz.html Podaje VINWBA3G71090F913513 Troszkę ciekżko sie dogadać z właścicielem mówił że sprowadził go z Dojczów dla żony że on nim nie jeździ tylko żona (lekarz) w Warszawie. Na pytanie co mu było powiedział że nie wie dokładnie ale że była zbita lampa przednia...jak zacząłem drożyć dopytywać że lekko też maska ale że to tylko kosmetyka.Na pytanie czy był czujnikiem sprawdzany mówił że nie wiem że jest dobre jego zdaniem.Gwarantuje przebieg i że nic mu nie było mówił że możemy sie przejechać do ASO w celu sprawdzenia.ON gwarantuje że jest na 110% wszystko ok. Co w na ten temat powiecie? Czy w Bmw orginalnie jest cały czarny Grill?
-
Bmw F10 520d WBAMX11020C309823
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzwoniłem i gość mi mówił że wygląda to tak: 1. Leasing 2. Przeszło na Firmę 3. Na osobę prywatną 4. Córka czy żona (niby adres i nazwisko to samo) Jakąś logikę niby to ma...chyba
-
Bmw F10 520d WBAMX11020C309823
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie wole automat ale skusił mnie ten pierwszy właściciel. Pełno jest ofert na allegro 1 właściciel ale z Niemiec czy tam Holandii itp ale jak to zweryfikować tak naprawdę. Chyba Faktycznie Panowie mnie przekonaliście że jest ten samochód zbyt ubogi.
-
Bmw F10 520d WBAMX11020C309823
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożesz coś więcej powiedzieć na ten temat? wiem że trochę golas ale ten przebije jest na 99,9% realny przepatrz na bmw w tych cenach są Niemieckie po 200-250tyś.Przy takim przebiegu myślę że spokojnie żona pojeździ z 8 lat bez większych usterek Już nawet myślałem o zmianie kierownicy i navi na duże żeby to jakoś wyglądało.
-
Bmw F10 520d WBAMX11020C309823
tomasztolala opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://allegro.pl/show_item.php?item=6994033730#thumb/9 Co sądzicie o tym Bmw >?? Czy ktoś z was zna te firme? VIN WBAMX11020C309823 Może wyposażenie jest ubogie ale za to samochód z PL
-
Bmw f11 520d Sucha Beskidzka WBAMX11040DU44019
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażForum ma reklamy na których zarabia ma użytkowników ja to wszystko rozumiem. Ale forum powstało po to żeby sobie pomagać a nie reklamować swoje usługi od tego jest inny dział może ja swoją firme budowlana też tu zareklamuje??powiedz Takich jak ty jest tysiące w Google nie potrzebuje twojej usługi chcesz to się reklamuj gdzie indziej. Czyli co dział co sądzicie o tym samochodzie wygląda tak. Piszesz samochód Vin wklejasz link do otomoto a ty posyłać swoją usługę!! ŁOOOOO to ci pomoc! jeśli to ma tak wyglądać to po co składać wątek jak można wpisać to samo w Google. Nie mówię że masz coś robić za darmo ale po co się wypowiadasz skoro robisz tylko na tym interes. Będziesz chciał położyć płyty gipsowe nie wiem zrobić klimatyzacje wpiszesz w necie otworzysz forum a tam ci wyskoczy. "chcesz znać odpowiedź zamów firmę Jany budowlane " Tyle to ty sam wiesz.Nie tędy droga. PS: Jestem na forum też dość długo i masę razy ktoś mi pomogł za to ja też innym pomagałem jak chce usługę szukam w google albo innym dziale.
-
Bmw f11 520d Sucha Beskidzka WBAMX11040DU44019
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażaaa dopiero teraz zauważyłem że prowadzisz taką usługę sprawdzania.Liczyłem na pomoc bezinteresowną po to powstało forum.DOBRE :wink:
-
Bmw f11 520d Sucha Beskidzka WBAMX11040DU44019
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk sorry.Potrafisz Potraficie to jakoś wyciągnąć bez zbędnych kosztów?
-
CHIPTUNING BMW F30 F10 F01 F20.. & SERIA Exx OFERTA-PROMOCJA
Nie rozumiem czasem z F10 520D 184KM SERYJNIE WYCIĄGAJĄ 240 KM A CZASEM JAK V-TECH TYLKO 219.Skąd taka wielka różnica co jest bezpieczne? czy 520d to dobry motor do chipu.Miałem 320d 163km na 200km i 400nm zrobione w V-tech ponad 3 lata i byłem zadowlony. http://www.kreatormocy.pl/katalog/bmw/chip-tuning-bmw-5-f10-520d-184-km-2/ http://vtech.pl/katalog/chip-tuning-BMW-5-F10-F11-520d-135kW-184KM
-
Bmw f11 520d Sucha Beskidzka WBAMX11040DU44019
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa 5 minut miał mi gość wysłać czekam na sms zaraz dopisze
-
Bmw f11 520d Sucha Beskidzka WBAMX11040DU44019
tomasztolala opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawi mnie dość niska cena tego Bmw co o tym sądzicie?? http://allegro.pl/piekna-bmw-f11-prywatnie-automat-brutto-i6987954164.html#thumb/6 VIN: WBAMX11040DU44019 Wcześniej miał wystawione za inna kwote: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-seria-5-f11-automat-prywatnie-ID6yHvm7.html Podobno wszystko czujnikiem można sprawdzić i jest ok. Nie wiem czy 60 tyś to nie za mało na kombi f10
-
Jaki silnik do e90?
szafa96 moim skromny zdaniem te dwa samochody są ok. Chyba jako nieliczny realnie patrzysz ile trzeba dać za dobre bmw E90 bo większość rozgląda się za max 25 tyś i najlepiej przebieg po 120tyś:D W tej kwocie na pewno coś znajdziesz.
-
Jaki silnik do e90?
Co i ten przebieg jest orginalny przecież to nie możliwe
-
E90 320d WBAVC31060VC55901
tomasztolala odpowiedział(a) na Dawid_EVo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSam sprzedaje dokładany M-pakiet E90 orginalny w moim opsie mam na myśli na org częściach...i nie zawsze samochód musi być po boom żeby mieć m-pakiet po prostu to dobrze wygląda i wcale nie mało kosztuje jak ktoś sie stara. Ludzie też sie spodziewają auta nie ryśnietego pachnącego i z przebiegiem poniżej 150 tyś.Ludzie kochanie te auta to juz pwoli złomy 15 letnie! i kosztują po 30 tyś czego się spodziewać.
-
E90 2.0D WBAVC31000VC63007
tomasztolala odpowiedział(a) na Mariusz199494 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoim zdaniem nic szczególnego co by mogło przykuć uwagę.
-
BMW E90 WBAVA71090VE30820
tomasztolala odpowiedział(a) na karolinalog temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen przebieg coś ciulany