Treść opublikowana przez Poklados
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Ciebie jednak tak często chyba na mieście nie widuje, jeździ druga w tym kolorze ale ma WSE 5cxx rejestracje ;) a teraz mój kumpel zakupił tez e36w tych barwach 325 ;) także do zobaczenia na zlocie!
-
E61 LCI pszczola w tylniej lampie, jak wyciagnac?
Jestem mega ciekawy jak te owady sie tam dostaja...
-
E61 LCI pszczola w tylniej lampie, jak wyciagnac?
Jak juz takim temat powstał to ja mam biedronke w stopie tym centralnym na szybie :duh: ktoś ma pomysł jak sie tego pozbyć?
-
rozrusznik padl...
Nie w f30 ale w e90 320d kumpel ma SS od zawsze włączony (170tkm) i żadnych problemów nie odnotował. Nie licząc faktu ze kiedyś mu częściej gasl samochód :mrgreen: (wiem zima rzadziej itd ale odnosze sie do ogólnego odczucia)
-
Bmw E46 330i
Edytuj posty i dodaj zdjęcia w pierwszym tylko ;) BTW fajna ksywka :cool2: :mrgreen:
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Na dobrej feldze będzie świetnie :cool2: Nie widziałem jeszcze tego koloru na zywo ale na fotach wygląda spoko
-
e92 335i WHITE POWER
Jakby było Ci szkoda jednak obszywania piano to mam za drobną kasę do oddania listwy agro drewniane
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Średnice mniejsza sprawa ale bierz 2 nie 4 :P 4 jak dla mnie zarezerwowane dla M
-
e90 sierpc , vin WBAVC310X0VA24337
Poklados odpowiedział(a) na snieciorz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJutro jak chcesz podjezdzam tam z kumplem i obejrzymy bo auto stoi w komisie u mnie w mieście juz dla kogoś tam ogladalismy x3 :D
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Pięknie :cool2: jedno z najbardziej dopieszczonych e90 jakie widziałem :) bardzo ładnie się prezentuje
-
Bmw e92 335i - Chajec - shadow
Przy et 35 z przodu i dystansie 10mm nic mi nie obciera zupełnie Z tylu mam et 40 i 12mm dystans i w pakiet osób czasami przytrze ale to juz musi sie mocno bujnąc ;)
-
Bmw e92 335i - Chajec - shadow
No i pięknie tego jej było trzeba :cool2: jaki chcesz wrzucić dystans? I jakie et maja te felgi?
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Oo dziękuje ! :D :cool2: ja wrzucam takie prosto z telefonu bo nie mam cierpliwości ani zdolności do żadnych programów graficznych i aparatów :) Ale tak jak pisalem, przyjdzie i czas na sesje. Dostałem propozycje sesji w Warszawie także jak wypali będą pro fotki :D
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Amortyzatory Bilstein B12 Pro-Kit Sprężyny Eibach Pro-Kit
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Fajny bajerek nie powiem ale nie lubię z tego korzystać :D "Czysty Towar" :mrgreen: :mrgreen: Dziękuję :) a to jeszcze nie koniec :twisted: dzięki, folia wyleci i coś ją zastąpi może za 3000km, przy okazji serwisu olejowego, bo używam auta codziennie i nie chcę go wstawiać już teraz na to Nie do końca jest czarny, to jest folia ze strukturą carbonu ;p ale no tak jak pisałem, ta wyleci Będą tylne lampy ;) i nie tylko one
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
MAMY DZISIAJ ROCZNICĘ :D :mrgreen: Z tej okazji trochę fotek i porównanie jak auto zmieniło się przez rok, zdjęcia obecnego stanu robiłem dzisiaj telefonem bo sesja jakoś się nie może zorganizować no ale będzie z czasem :) BYŁO http://i.imgur.com/OF5OhMh.jpg JEST http://i.imgur.com/ogIWXFP.jpg BYŁO http://i.imgur.com/7IaqWzR.jpg JEST http://i.imgur.com/VqDOD0U.jpg BYŁO http://i.imgur.com/1hGgxrT.jpg JEST http://i.imgur.com/KQoxOmI.jpg I pozostałe zdjęcia : http://i.imgur.com/rzJ2mbZ.jpg http://i.imgur.com/0PTn0h3.jpg http://i.imgur.com/OQ3hTGi.jpg http://i.imgur.com/CBCb3v7.jpg http://i.imgur.com/ISj1RDj.jpg http://i.imgur.com/C287Ay2.jpg http://i.imgur.com/E4LuhoT.jpg http://i.imgur.com/6hZMF1n.jpg http://i.imgur.com/Y7EY5Um.jpg http://i.imgur.com/jNUNNqj.jpg
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Zostaw airbag dla kontrastu bo sie zleje. Wygląda świetnie :cool2: :!:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Mi z przodu wszedł dystans 15mm i nie tarło za to 15 z tylu juz tak. Obecnie mam : Przód 10 mm Tył 12 mm I jest idealnie :8) (chyba ze wsadzisz 4 osoby i porządnie toba bujnie to tył lekko przytrze wiec rozważ 10mm na tył jeszcze) Aha, przerobilem temat syfu z allegro i jednak trzeba od razu było wziąć H&R. Mam teraz takie i wszystko sie na raz spasowalo bez problemu.
-
E92 320D Mszana Dolna WBAWD11079PW13785
Poklados odpowiedział(a) na mgcaliber temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTez tak mam na zapłonie,ma Cic dolozony bo to przedlift
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Wypadek przy pracy ;d nie wiedział kiedy skończyć modzenie
-
320 gt xdrive VS lexus is300h f-sport
Samochodów nie porownam ale co do tylnego napędu i kobiet ja bym nie dramatyzowal ;d moja dziewczyna odebrała prawko we wrześniu (cala jej historia jako kierowcy zaczela sie w dniu kursu czyli pi razy drzwi 2 miesiace jezdzila samochodem dopiero) i sobie na luzie przejezdzila cala zimę Mercedesem w210 290td RWD i dala rade ;d
-
Bmw e92 335i - Chajec - shadow
Piękna jest bez tej tablicy :shock: Co do felg - ja jakbym nie kupił zpeeformance to tez miałem s230 malować bo w czarnym połysku wzór zupełnie ginął... Ale u Cb wygląda świetnie :cool2:
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
1. mlody_d - 2 noce ( od piątku do niedzieli ) ze śniadaniami - 2 os. 2. Joozek - nie wiem ile nocy i ile osób :8) 3. hauer (czyli ja) -1 noc (sob/nie) -śniadanie bym zjadł. -1 os. 4. czerwony330d - 2 noce (od piątku do niedzieli ) ze śniadaniami - 2 os. 5. randall - 2 noce (od piątku do niedzieli ) ze śniadaniami - 2 os. 6. Top Boy - 2 noce (od piątku do niedzieli) ze śniadaniami - 2 os. 7. Robi69 - 2 noce (pt/nd - 2 osoby chyba ) 8. Poklados - 2 noce (pt/nd) ze sniadaniami - 1 albo 2 osoby
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: bbsik :shock:
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Super dzieki :cool2: No to zamawiam dziś komplecik H&R a powiedz mi jeszcze skąd swoje zamawiales? Chyba wywale te 15 z przodu i wrzuce 12 a 10 na tył...