Treść opublikowana przez Poklados
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Ilu ludzi tyle opinii o tym kolorze ;d ja pojechalem dopiero za drugim razem ja ogladac, na poczatku skreslilem ze wzgledu na kolor... (zreszta nie wiem czy byla przez niego tansza, facet sie jarał bardzo tym że inna niż reszta, no i w sumie na allegro byla wtedy jedna z najdrozszych pre lci) potem myslalem o zmianie, mpakiet, czy dolozenie cic kosztowalo wiecej niz oklejenie ale jednak zostawilem ten kolor, drugiej takiej nie ma w mpakiecie. Nie wystawiam jej chwilowo, narzuciłem temat w paru miejsach, wsrod znajomych itd no i jak nie pojdzie to zostanie jeszcze. Jak jeszcze nie miałem prawka zrobiłem skuter kiedyś bardzo pod siebie, nawkładałem pierdół, wyszedł mnie 2 razy tyle co nowy, sprzedałem za polowe i zaluje do dzis, tym bardziej jak go widuje czasami :) Jedyne co mi nie pasuje w tym aucie to 16l/100km - i tylko to jest argument ZA sprzedażą
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Oszczedniejszy diesel... dlatego mysle nad zmiana ;) chcialbym serie Fxx ale tam znajde tylko dwulitrowe a po 335 to chyba strzal w kolano... zobaczymy jak pojdxie 335 to zaczne intenstywne poszukiwania, po weekendzie wrzuce jakas aukcje, stwierdzilem ze 3 razy ja wystawie w maksie potem odpuszcze, uwielbiam ten samochod :D
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Jak w subaru :) ale do charakteru auta i ogolnie wnetrza w sumie jak dla mnie pasuje, wyglada dobrze :cool2:
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Nigdy nie ukrywalem tego ile mam lat, chyba nawet pisalem w tym temacie ze mam mature w tym roku o po niej cos tam podzialam ;) to samo z siebie wnosi skad mam samochod... Tylko, ze to chyba nie miejsce na rozmowy o tym, tylko o autach. Tak sadze. A marki nie zmieniam jednak nie chce mi sie zmieniac barw i forum :8)
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Pojdziemy w zupelnie innym kierunku...;) M3 e92 to moje marzenie, tak samo jak m5 e60, ale zostana i jedna i druga na razie marzeniami, w gre teraz nie wchodza.
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Cos w tym stylu pewnie bedzie :D :cool2: A tak na powaznie jeszcze nie wiem, ja bym troche za nia chcial jak kazdy z forum kto autu poswieca czas i kase,troche sie bedzie sprzedawala czuje, mam trzy pomysly na nastepce, dwie beemki i jeszcze jednego niemca, opisze wszystko jak coupe sie sprzeda ;)
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Postanowiłem sprzedać samochód, na razie bez ciśnienia wystawiam tutaj, jaki samochód jest i był można obejrzeć w temacie. Dwa dni temu zrobiłem kompletny przegląd, olej, filtry, klima, klocki przod i tyl, tarcze przod ori bmw, doszly listwy na progi mpakiet i wyleciała folia z dachu. O więcej informacji priv wtedy podam telefon, ewentualnie mail [email protected]
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Moze wpadne dzis do was bo znow czwartek i znow w wawie to szkoda przepuscic okazji, chyba ze nie bede juz o tej godzinie kierowca ale raczej do zobaczenia ;)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Z checia je dociaze ;D Pierwsze 335 jakie ogladalem to wlasnie 335d e92 takze wiem jak to jezdzi i chetnie zobacze jak slynne smiga :)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Nie no, na codzien tez unikam tych klimatów ale jak puszcza to imprezowy nastrój sam przychodzi od razu :D
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
DJ Barberarot ma cały dysk w disco polo i pochodnych właśnie na takie (i inne) sytuacje także spokojnie :8)
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
@pete_wwa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
E81 118d WBAUB31037VE74310
Poklados opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnajomy dalej szuka auta a ja dalej nie mam komputera co za tym idzie nie mogę rozkodowac vinu, także będę wdzięczny za pomoc i spostrzeżenia odnośnie tej jedynki : http://allegro.pl/piekne-bmw-serii-1-i4187195188.html
-
E92 LCi od MotoBorek
W mpakiecie lci będzie pięknie :cool2: Bardzo ładne auto i dobre mody :)
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Musisz być dobrym kumplem, ze dajesz swoim autem smigac po ringu :mrgreen: :cool2: Dobra maska :cool2: i standardowo zazdroszcze widoków i wyprawy ;)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Nie było m3 w kombi wiec zderzak masz normalny od mpakietu, jak robili projekty m3 e91 to tak jak pisał Ci damp wczesniej rzezbili z dwóch zderzaków (w tym jeden to przedni od m3). http://www.speedhunters.com/wp-content/uploads/2014/02/BMW-E91-M3-Touring-PMcG-44-680x453.jpg Powodzenia w projekcie, ale jak dla mnie robienie lci z pre lci to mniejsza rzeźba niż robić z serii polowe m trójki ;d
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Są zderzaki m3 style robione pod lampy w e90 ale tego ze pasują lampy pre lci do ori zderzaka m3 to jeszcze nie słyszałem. Moim zdaniem albo wzoruj ja na pełne m3 albo idz w innym kierunku, mpakiet, prior albo cos, inaczej wyjdzie rzeźba i będzie to przyjmowalo tylko skrajne opinie ;p Nie wiem jak w e91 ale ja mam w e92 webasto i mpakiet wszedł bez problemu. A tak wgl to e90/91 lci z przodu wyglądają świetnie w mpakiecie. Nie myslales żeby zrobić lci?
-
e90 318d WBAVC11000FG58092
Poklados opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCześć, kumpel jest zainteresowany więc jeśli mielibyscie jakieś spostrzeżenia to na pewno się przydadza. Probowalem rozkodowac vin ale nie mam dostępu do komputera a telefonem sie nie dało, więc jeśli ktoś pomoże będę wdzięczny. http://allegro.pl/bmw-318-d-e90-nawigacja-manual-i4185175901.html
-
swistar-->>z4 e89 23i CHORWACJA-str.2
Wygląda niesamowicie :cool2: tylko rejestracje tez zalozylbym tam gdzie byc powinna
-
Majówka Toruń 3.05.2014
O której sie wybieracie? Od nas z Sierpca wyjezdzamy około 7-7.30 wiec jakby ktoś wtedy przejeżdżał w stronę Torunia mozemy umówić sie na Orlenie w Sierpcu przy 10tce
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Wiem ze popularne i oklepane i ze może nie pasuje bo tez tak o tym myślę, ale jakiś czas tak pojezdze bo w sumie mi sie podoba :)
-
E92 320d by SzatynWroc
Walnij mpakiet. Wiem ze ma go więcej osób itd ale w tym pakiecie aero dla mnie to e92 nie wyglada ... :duh: Co do lotki, ja miałem lotke performance jeszcze zanim dorzucilem mpakiet i wyglądało spoko, jak masz chęć rzuć okiem 28 stronę mojego tematu masz porównanie mpakiet i bez niego, może to cię przekona :) Ładne auto, szerokości :cool2:
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Ogólnie jestem przeciwny dodawaniu symboli M tam gdzie M nie ma ale na taki mały akcent na jakiś czas sie skusilem i powiem szczerze, ze mała rzecz a cieszy : http://i.imgur.com/oNoODLsh.jpg
-
Grupowy zakup naklejek na grill E46
Ja tak :D dzięki :cool2: http://i.imgur.com/oNoODLsh.jpg
-
e92 335i WHITE POWER
Ja juz odkladam od jakiegoś miesiąca kasę na ta m6 :mrgreen: