Treść opublikowana przez Poklados
-
[e92] - Felgi do e92. Wyraźcie opinię :)
Sam właśnie chcialem kupic s359 tylko tak sie zastanawiałem jak to będzie z nadkolami... a jeśli wrzucilbym na przod 225/35/19 a na tyl 255/30/19 tak jak mialem przy s230 to wejdzie? (nie znam sie na rozstawach i osadzeniach więc nie wiem co ma wpływ na co)
-
E92 335i WBAWB73527P023315
Poklados odpowiedział(a) na Poklados temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie licząc faktu ze przód zderzak zwykły z dokladka a dookoła mpakiet
-
E92 335i WBAWB73527P023315
Poklados odpowiedział(a) na Poklados temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś tam z nią się dziać musiało, albo po prostu nie wiem nikogo nie interesuje bo stoi już chyba z 1,5 roku... (cena jest spora jak na ameryke po przygodzie) Stała od początku jak szukałem 335i i miałem jechać ją oglądać tylko odpuściłem ze względu na raport z autocheck, jednak szukalem samochodu bez żadnych przygód
-
E92 320d SPRZEDAM!! Taka sytuacja M3 st.14
Piękne auto, ma dolozone to co sam planuje wrzucić jeszcze do siebie, na pewno znajdzie sie ktoś kto doceni nawet 2 litrowego diesla :cool2:
-
E92 320d SPRZEDAM!! Taka sytuacja M3 st.14
Oooo gratulacje, widziałem na allegro. Szybko poszła. Pokazuj m3!!!
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
60-220 km/h nawet na chwile audi nie miało podejścia... Mowie jak jest, szczerze powiedziawszy spodziewalem sie ze dostane, jednak nie ;) Co więcej, lapalem sie tez z Evo IX 330KM i 80-250 Evo z przodu o jakieś 1,5 długości samochodu a od 250 juz lecialem w przód...;) Zauwazylem ze po zrobieniu update softu wpadła blokada bo po zakupie samochodu zlapalem 270+ a teraz 265 i koniec
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
może to nie aukcja ale rzuciło mi się w oczy na fb .... tragedia :duh:
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Nie zdarzają mi się często sytuacje żeby ktoś chciał się sprawdzać, (ostatnio s4 b8 zostało "wyleczone") jednak e92 wygląda troche sportowo... ;)
-
E91 320D WBAVU31010KZ10493
Poklados odpowiedział(a) na Poklados temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki za VIN :) Male pytanko, samochód podobno jest sprowadzony z Niemiec a z vinu widzę ze literatura pokładowa j. wloski Jest możliwość sprawdzenia na jaki rynek wyprodukowana?
-
E91 320D WBAVU31010KZ10493
Poklados opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam witam, w imieniu znajomego prosiłbym o rozkodowanie vinu i wasze spostrzeżenia / opinię, z góry dzięki http://allegro.pl/show_item.php?item=3828124346
-
[e92] - Felgi do e92. Wyraźcie opinię :)
Tymi s405 namieszałeś mi w głowie... Dotychczas nie mogłem się zdecydować czy s313 czy s359 do siebie ale te s405 są świetne :cool2:
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Był wstawiany przed zimą na powłokę kwarcową :)
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Nie mam specjalnie możliwości myć go inaczej, czasami jeżdżę na ręczną tylko to się wiąże z godzinną kolejką... Ogólnie jak nie muszę to nie myję na bezdotykowych
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Jak każdy z nas :twisted:
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Pogoda nie powala ale wrzuce jeszcze 2 fotki, zapomniałem wczesniej wspomnieć, że z lusterek wyleciał plasti dip i zostały pomalowane na czarno :) http://i.imgur.com/raW1JO1.jpg http://i.imgur.com/IBGtpvT.jpg
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Pięknie pięknie coraz piękniej :D Co do mercedesa to porażka dla mnie... Ale wczoraj ogladałem na discovery jak w west coast customs zrobili taką sklase na coupe (bo kupowanie CL'a jest zbyt oklepane)
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Przed chwila rozmawialem o tym z kumplem :D najprawdopodobniej tak zrobie. Chodzi za mną jeszcze napis 335i czarny
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Dzięki wszystkim za komentarze :) Co do ringów - tak wyszło na foto chyba, ale macie też tak, że w pozycji 0 świecą jaśniej niż po przełączeniu na postojówki? u mnie jak mam auto i jest jasno to na postojówce i na auto świecą tak samo a na 0 mocniej
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Dobrze ze zauwazylem Gpowera na aukcji wosp, na razie wygrywam licytacje ;d
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Trochę to trwało ale w końcu się udało :D na beci siedzi już pełny mpakiet ! Wszystko przedłużało się z powodu kłopotów z kolorem, poza tym dyfuzor w pierwotnej wersji był szary jak w oryginale, no ale dopóki nie będzie Performance postanowiłem, że ten i tak pójdzie w czarny połysk. Fotki robione na szybko bo już się ściemniało, jutro wrzucę więcej w słońcu a niedługo porządna sesja ;) http://i.imgur.com/BeOtpvQ.jpg http://i.imgur.com/yC0oF5d.jpg http://i.imgur.com/DpEt5m9.jpg
-
[E91]330xdA titansilber+CIC by kdus sprzedany
Bardzo dobre podejście do tematu modów ;p to TWOJ samochód to TY nim jezdzisz i to TOBIE ma się podobać ;p a jest super, do pełni szczęścia brakuje chyba przodu lci ;) Sam juz wlozylem w samochód taka kasę ze te które wcześniej odrzucilem przez budżet teraz bym kupił i jeszcze miał na paliwo, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia poza tym o ile lepsze uczucie jest gdy jezdzisz samochodem zrobionym w 100% pod Ciebie ;)
-
E92 335XI Mpakiet :)
Moglbys napisać na pw jaki jest koszt i co poza tym wchodzi w skład jb4? Trzeba wymieniać IC tak jak Ty to robisz? Zastanawiam się nad zwiększeniem mocy u siebie ;p z gory dzieki
-
BMW 530 ALPINA!!! D10 BITURBO! Nowa Wieś Mała 36a
Poklados odpowiedział(a) na StalloneTheBest temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowinni obywatelstwo zabierać za brak umiejętności wypowiedzenia się w kilku zdaniach na dany temat w ojczystym języku
-
BMW E93 jaki wzór felgi
jak są ori to tu będą, wybacz ale nie chciało mi się szukać : http://felgenkatalog.auto-treff.com/
-
Bokiem w kraweznik - sciaga w prawo.
Wcale mocno wlaśnie nie walnąłem, nawet glosno nie bylo, wysiadlem obejrzec felge a kolo było krzywe ;p felga nie dostala wcale wtedy prawie, byla tylko niewielka rysa, a wahacz wygięty też pod kątem jakiś 70 stopni był ;) zima i bmw zaskoczyły kiedyś młodego kierowce i takie efekty były... 335 już tak odważnie nie wchodzę w zakręty zimą chyb ze na dtc