Treść opublikowana przez mopsisko
-
BMW 325 Ci coupe, Gliwice, WBABD91070PK60416
mopsisko odpowiedział(a) na wierzba123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ vin-u dokładnie wychodzi 318Ci.Jest to zgodne z tytułem aukcji,lecz nie jest zgodne z opisem.
-
[5xx]Ryglowanie drzwi po uruchomieniu silnika
I wyjaśnione,a jeśli chcesz coś włączyć,poszukaj tu : viewtopic.php?f=69&t=216656
-
[5xx]Ryglowanie drzwi po uruchomieniu silnika
Od wewnątrz to działa,czy od zewnątrz nie wiem. Skoro argumentujemy"przeciw" bo wsiadający może nam pourywać klamki [może to sprawa IQ wsiadającego] a przecież możemy auto zamknąć przyciskiem od wewnątrz to także tym samym przyciskiem możemy je wsiadającemu otworzyć.Jest dogodnie usytuowany.Konkludując:jeśli ktoś chce może warto mu odpowiedzieć jak to zrobić.A opinie osobiste mniej tu są istotne, :roll:
-
Badanie techniczne - ważność
Jak widzisz nawet nie na rok, :roll:
-
[5xx]Ryglowanie drzwi po uruchomieniu silnika
Pewnie sensu to nie ma ,lecz: ER_KEYOUT_AUTOVR - otwórz centralny po zatrzymaniu auta [CAS]
-
[5xx]Ryglowanie drzwi po uruchomieniu silnika
Pomijając iż jeśli ktoś chce to jego sprawa- przemknęła mi opcja otwierania w chwili zatrzymania nie wyłączenia silnika.Mylę się?
-
Badanie techniczne - ważność
Także nie ogarniam tego.Auto przywiozłem w grudniu 2012,z niemieckim przeglądem do września 2014.Co prawda pierwszego przeglądu nie musiałem robić lecz następne badanie zostało wyznaczone już na wrzesień 2013,nie kapuję do końca.
-
E46 318CI Coupe wbabl31040jr36730 Płock
mopsisko odpowiedział(a) na Ali88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzytaj dokładnie,pisałem o paliwie.Świece?,wymieniasz je co tydzień?.Dwie więcej to 70zł-problem?.Nie mówimy tu o zamykaniu budzików,czy innych dziecinnych argumentach.Jesli twierdzisz iż ten silnik z automatem mniej pali niż zwykła dwulitrówka R6 oraz iż jest mniej narażony na awarię ,to jak wysiadam,nie mój problem, :8)
-
E46 318CI Coupe wbabl31040jr36730 Płock
mopsisko odpowiedział(a) na Ali88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy ktoś się spiera?, :) . Miałem na myśli fakt iż automat i ten silnik to spalanie niczym 330i a efekty w stosunku do apetytu zerowe.
-
E46 318CI Coupe wbabl31040jr36730 Płock
mopsisko odpowiedział(a) na Ali88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProszę uprzejmie-zwykła dwulitrówka.
-
E46 318CI Coupe wbabl31040jr36730 Płock
mopsisko odpowiedział(a) na Ali88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTanie w utrzymaniu?, i to akurat ma spełniać ten warunek?, z tym silnikiem i skrzynią?.To R6 będzie tańsze.
-
kupno e46 coupe 325ci lpg WBABN31040JW05060
mopsisko odpowiedział(a) na kris325 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie w Twoją stronę-w stronę auta i tyle, :) .Pomijając fakt iż na zdjęciach które przedstawił założyciel tematu nie ma nic co by dyskwalifikowało to auto.
-
kupno e46 coupe 325ci lpg WBABN31040JW05060
mopsisko odpowiedział(a) na kris325 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro auto które pokazał założyciel tematu jest podobno tak tragiczne,to jak "to coś" nazwać?
-
320d kolizja, lusterko, pytanie
Podejrzewam iż nie mniej jak 8-9 setek.
-
Lampy, neony, podświetlenie
Proponuję zamieścić na masce,powyżej logo,szerokie rogi bawołu-końcówki owych rogów powinny byc podswietlane na niebiesko.To niebieskie podświetlenie ma działać w chwili gdy naciskamy pedał hamulca.Natomiast na klapie bagaznika widzę rogi łososia czy łosia-nie pamietam.Z tym iż końcówki rogów tylnych musza miec diody i działać jako "brake force display".Pozycja w NCS-remiza/pacan/12309X6/.....amen.
-
wymiana pierscieni
To się nazywa leczenie syfa pudrem, :lol:
-
E46 SEDAN 320D WWA - WBAAS71020FX68661
mopsisko odpowiedział(a) na Ali88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLub chciał mieć skórę.
-
E46 SEDAN 320D WWA - WBAAS71020FX68661
mopsisko odpowiedział(a) na Ali88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFakt,optymistycznie zakładam iż robiąc coś robi się to właściwie lub płaci tym co umieją.
-
E46 SEDAN 320D WWA - WBAAS71020FX68661
mopsisko odpowiedział(a) na Ali88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomijam akurat to auto,lecz : to jakiś minus gdy ktos wymienia kierownicę na lepszą?,lub dokłada podłokietnik?,lub zmienia radio na fabryczne lecz lepsze?,lub milion jeszcze podobnych.
-
E46 Nawigacja - doposażenie, dvd.
Gratuluję uporu oraz spokoju.Ja pewnie wysłał bym to w zaświaty, :mrgreen: .Tak czy inaczej zamierzałem nabyć Dynavina i niebawem to uczynię.
-
Czujnik Położenia wałka ssącego 523i 2000r
http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=19853
-
E60-Navi dynavin & Hualingan
Poczytaj w sieci,jeśli interesują Ciebie jedynie posiadacze BMW to od czorta jest takich z e46.Sam kupuję na wiosenkę.Nie widzę alternatywy żadnej.
-
E60-Navi dynavin & Hualingan
Tematów w sieci jest dupylion .Serwis masz we Wrocławiu.
-
Czujnik Położenia wałka ssącego 523i 2000r
Nic się nie nadaje.
-
Zbiorniczek wyrównawczy-większy problem ?
Gdyby korek puścił ciśnienie nic by nie było.Tyle w temacie.