Treść opublikowana przez Lukassbmw
-
Stancja multimedialna 2din
Witam Panowie mam zamiar zakupić takie cudo... Mam na ten cel około 1200zł nie koniecznie chce nowe.. Możecie mi coś polecic? Oprócz funkcji zwykłego radia głównie mi zależy żeby działała na tym navi
-
Opinie o silniku 3.0 benzyna w E46
realny przebieg 200-250tyś. moim zdaniem to jest żaden przebieg... Fakt zależy jak kto dbał ale jesli silnik jest w dobrej kondycji to pakiet eksploatacyjny na start wyniesie napewno ponad 1500. Oczywiście mówię tu o wymienieniu odmy 100% oraz czujników czy innych jesli będzie potrzeba
-
Problem z wyborem.
Dokładnie tak jak koledzy mówią zależy czego oczekujesz od auta grunt ze celujesz w BMW :cool2: Jeśli chodzi o e46 to jak każdy powiem Ci ze r6 czy to 2.0 czy 2.2 będzie ok ale w życiu nic mniejszego w r4;) Jeśli mas 27k maksymalnie to zostaw sobie rezerwę na "Pakiet startowy"(oleje, filtry, płyny, i inne fundusze w razie w"
-
Wachniecia obrotow biegu jalowego
Dokładnie tak, akumulatora nigdy nie ocenia się an wiek. Sprawdź go dokładnie porządnym miernikiem i będziesz wiedział
-
E46 320d po lifcie kilka pytan
U mnie wspomaganie chodzi też jak najbardziej idealnie. Kręcenie jednym placem wykonywalne bez problemu. W przypadkach gdzie idzie to opornie może wina leży w niezmienianym oleju od wspomagania bądź zalaniem złego?
-
Ceny realne e36 e46 pomoc zaszukanemu laikowi
Kolego na pierwszy ogień uświadomię Cię że w tych modelach nie ma paska rozrządu tylko łańcuch którego się nie wymieniam co 70czy 80 tysięcy. Za cenę jaką posiadasz moim zdaniem na pewno znajdziesz dobre e46 skoro szukasz praktycznie"golasa" z wyposażenia, jeszcze jeśli nie zależy Ci na mocy itp. to silnik 1.9 118 koni juz na pewno się znajdzie bez problemu jednak ja bym na Twoim miejsu zainteresował się 2.0i i w późniejszym czasie jakims gazem dobrym.
-
M52TUB20 Ciśnienie na cylindrach jakie powinno być?
Tak mowa o rozgrzanym silniku. Miałem takie ciśnienie przed wymianą uszczelki właśnie i regeneracją głowicy, na dniach zmierzę ile jest teraz.
-
Jak sprawdzić datę wyrejestrowania auta w Niemczech
Moim zdaniem jest nie osiągalne dowiedzieć ze tego przez telefon z urzędu, wogóle nie wiem czy jest opcja na to zeby sie dowiedziec jesli na kwitach nie ma
-
Ile % wartosci auta zaplaci mi komis
Nowe auta to jest całkiem inna bajka. Auto dziś kupione za xxx pln jutro już traci kilka tysiaków na samym fakcie ze już ma właściciela. Komisy często proponują lepszą kasę jak wstawiasz w komis
-
Uwazajcie na policyjne E38! ;)
Nie jeden człowiek by pomyślał ze to autentycznie napad przebierańców albo auto zarekwirowane wzięte w akcje żeby się nie marnowało :lol:
-
M52TUB20 Ciśnienie na cylindrach jakie powinno być?
A jeśli kompresja spada do 12 i 11.5 na dwóch cylach a nie widać zadnych spadków mocy itp. to silnik niedługo będzie się kończył?
-
[E46] M-pakiet - nieoryginalne części, warto?
Tak nie raz bywa ze nie można spasować tych nie ori
-
316i 20 letnie auto co robic ?
No i działaj, niech zostanie u ciebie na lata i spełniaj swoje marzenia ;)
-
316i 20 letnie auto co robic ?
Pewien czas temu borykałem się z podobnym problemem jak Ty jedynie w nowszej 3. Kupiłem niecały rok temu e46 zrobiłem wszystko co było do zrobienia na już i na niedługą przyszłość, technicznie igiełka, licznik pokazał 20koła przy aucie z 99r. ale w nie najgorszym wyposażeniu(skóra, ksenon, elektryka)Po głowie zaczeły mi chodzić mysli o e60, wystawiłem na aukcji swoje auto opisując dokładnie wszystkie naprawy itp. jednak cena jaką mogłem osiągnąć wydała mi się na tyle śmieszna ze postanowiłem jeździć jeszcze przez tyle czasu aż auto znów będzie potrzebowało konkretnego serwisu bo nie warto komuś robić prezent za 13 czy 14 tysi...
-
Co oznaczają te paski
Dokładnie tak, jest to inspekcja olejowa
-
Płyn chłodniczy BEZ WODY, do 180 stopni, opinie?
Pytanie tylko po co Ci płyn do 180 stopni? Przecież i tak to w niczym nie pomorze bo takiej temp. nie wytrzyma silnik
-
Czy jest po wypadku?
Oczywiście ze szyba jedna czy dwie wymienione przez 15 lat auta to czyni go wypadkowym, co innego jesli widać kilogramy szpachli, malowanie Pana Wiesia w stodole itp. Praktycznie na każdej części zderzak, wloty itp. jest data produkcji
-
[E46] M-pakiet - nieoryginalne części, warto?
Ori kupujesz i zakładasz, badziewia z alllegro itp. kupujesz i rzeźbisz
-
320d - fotele sporowe z anglika
Fotele fajnie sie prezentują i stan faktycznie elegancki :D
-
Swap 2.0i na2.5lub 2.8, e46 Porady
nie jeden człowiek robił już te swapy od lat.. wymienić musisz 100kroć więcej niż sam słupek, wszystko zalezy na jaki sie decydujesz i sporo wychodzi w praktyce, najlepsza opcja mieć chyba całego dawce.
-
Dwustronny wydech BMW e 46 3.0xd
Trzeba przerabiać przy montażu ori m3 a tu raczej chodzi bardziej o rzeźbę
-
Przyciemnianie szyb
albo ładnie albo tanio
-
Rejestracja uszkodzonego samochodu
Lukassbmw odpowiedział(a) na krkmichal temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneSkoro sprowadzone i stoi miesiąc to tablic ważnych już na pewno nie ma. Musisz pierwsze tymczasowe blachy czerwone mieć, bodajże 60zł ważne miesiąc, przegląd i dopiero normalne
-
Ktòre ładniejsze
bierz 193 :cool2:
-
Oc bmw e36 2.0 93 r młody kierowca bez zniżek zielony ? :D
Prawda jest taka ze liczy sie wiele rzeczy o co nawet cie nie pytają. Np stan cywilny, ilosc dzieci, przechowywanie samochodu itp. Dlatego według mnie mają naprawde konkurencyjne oferty