Treść opublikowana przez damianz
-
Regeneracja maglownicy-Pytanie.
Od spodu służy do wspomagania i odbijania kierownicy, a druga to nawet nie wiem. Ja majstrowałem przy tej od spodu i lepiej więc ona na pewno.
-
[E87] Klakson nie reaguje
Bezpieczniki lub coś przy kierownicy. Więcej opcji nie ma :8)
-
[E87] 120d damianz
Ja każde swoje auto polerką jadę i powiem że raz na rok dobra polerka nie zaszkodzi, a samym woskiem takiego efektu nie będzie, sprawdzałem. Czarny który jest w bmw jest to kolor perłowy i po polerce wyjdzie jak szkliwo. Mam delikatne ryski i woskiem ich nie usunę, bo po którymś myciu one znów wyjdą. Teraz użyję produkty firmy 3m z nowej serii, ale jeszcze doczytam i zrobię auto bajka. Na razie zakupilem tylko różne rodzaje kąpek do polerki. Tak, więc do kwietnia doczytam i zrobię fotorelacje przed i po.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
BruceLee ty jesteś z Lublina to więc śmigaj oglądać, może to ta jedna szansa życia :8)
-
E46 320d wyciek oleju koło turbiny
Sprawdzę we wtorek dokładnie :cool2:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
A to wql jego ? Cena normalna, jak ktoś ma kupić to kupi.
-
[E87] 120d damianz
To takie wstępne z nudów :wink: Polerka rotacyjna + pasta tempo i 2h robota zrobiona. Z czasem zrobię lepszą polerkę, ale to już roboty na 3dni. Tak się zastanawiam czy pasta grubo-ścierna to nie będzie za mocno na lakier BMW ? Czy nie lepiej zrobić 3 faze z: średnio-ścierna, lekko-ścierna i jakieś mleczko
-
[E87] 120d damianz
Polerowanie wstępne bez zderzaków http://img203.imageshack.us/img203/3583/p1000027i.jpg http://img688.imageshack.us/img688/4720/p1000028h.jpg
-
E46 320d wyciek oleju koło turbiny
Dziś patrzyłem i cieknie za turbiną u góry, bliżej skrzyni
-
BMW E30 325i CABRIO 1987 wąska lampa
Jestem tu pierwszy raz, nigdy tak daleko na forum nie błądziłem :D i widzę że tu też jest grubo. Autko widzę pieszczone dokładnie i tak 3maj :cool2:
-
E46 320d wyciek oleju koło turbiny
Witam, Pacjent to bmw 320d 150km M47. Auto zostawia plamę po lewej stronie (koło turbiny). Poziom oleju w normie, a mała plamka zawsze jest po tej lewej i na 100% jest to olej silnikowy. Turbina sucha. Zdjąłem wszystkie osłony, filtr powietrza, tylko nie wiem jak zdjąć podstawkę od filtra powietrza (tutaj mała pomoc co odkręcić :?: ) . Po zdjęciu tych osłon dalej sucho na górze, lecz może koło czwartego wtryskiwacza jest delikatnie zapocenie lecz myślę że to nie to bo to znacznie mocniej cieknie i od dołu patrząc to widać świeży olej jak leci po lewej stronie silnika powyżej misy olejowej. Skąd to może ciec (pokrywa zaworów :?: ) i jak zdjąć to podstawkę od filtra, odkręciłem te 4x 10mm i nawet się nie rusza....
-
E87 118d by Kubik
Podsufitka M-pakiet hmmm. A co to ? :D Co takiego ma innego od zwykłej ?
-
BMW 120d E87 by BruceLee :-)
Np. 1. http://fr.academic.ru/pictures/frwiki/66/BMW_1series_rear.jpg lub jakieś repliki.
-
BMW 120d E87 by BruceLee :-)
Mówię o tych felgach co są na większości zdjęć (17" chyba). Do Ciebie to właśnie trzeba felgi z serii M, żeby się nie gryzło razem.
-
Ciężko chodzi kierownica
Problem zrobiony, śruba od kasowania luzu była za mocno dokręcona.
-
Regeneracja maglownicy-Pytanie.
Jak chcesz by chodziła lżej kierownica to zdejmuj osłonę silnika, śruba 22mm - odkręcasz na maxa, pod spodem masz 15mm i lekko luzujesz i jedziesz sprawdzać czy Ci pasuje. Tyle w temacie
-
BMW 120d E87 by BruceLee :-)
Fajna wersja, podoba mi się tylko że moim zdaniem te alu nie pasuje pod M-pakiet
-
[E87] Montaż fabrycznej nawigacji
Widziałem coś takiego, tylko są różne modele tego czegoś. Podobno nawet to gra tylko, że nie oczekiwał bym cudów po tym.
-
[E87] 120d damianz
Ile byś nie włożył do tego interesu, to dobre koło podstawą sukcesu http://img713.imageshack.us/img713/1233/p1000023x.jpg http://img7.imageshack.us/img7/4844/p1000024no.jpg
-
[E87] 118d - Problemy przy zmianie biegów
Pokaż jak wymienić olej w manualu i dyfrze. Będę bardzo wdzięczny.
-
Regeneracja maglownicy-Pytanie.
Zrobię na weekendzie bo wczoraj nie dostałem termostatów :mad2:
-
Regeneracja maglownicy-Pytanie.
"Zastanawiam się czy ten opór może wynikać z za mocno dokręconej śruby regulującej luzy. Jak się ją za mocno dokręci podczas regeneracji to można przyblokować listwę i efekt jest taki, że kierownica nie będzie odbijać." Mam ten sam problem, zobaczę może jutro tą śrubę i Ci powiem czy u mnie coś to dało.
-
[E87] Żarówka a ściąganie zderzaka
Tak, lampy mam kompletne i całe. Podczas wyciągania przeszkadza błotnik i zderzak, ale lekko zderzak odpycham do siebie i biorę lampę ciut w lewo (prawą lampę) i wyginam ją do siebie i góra. PS. muszę nagrać filmik i opatentować mój sposób, będę milionerem :wink:
-
[E87] Żarówka a ściąganie zderzaka
kurcze, u mnie to schodzi bez problemu :|
-
Kurtyny wersja po-lift
Na klema też na pewno bo prąd odcięło, więc się domyślam że to chodzi o tą klemę. W mojej też jest ta klema i jak to działa ? Widziałem taką czerwoną puszkę i jeszcze przewód wchodzi w plusową klemę. Co do podsufitki to też uszkodziło, lecz wyobrażałem sobie większe jej rozerwanie.