Treść opublikowana przez ronin19
-
Podwójny wydech
ale ty sie tym chwalisz kolego syndrom to sie nazywa a top jush nie dobrze
-
Podwójny wydech
jak w starych amerykanskim truckach zagiac je do gory ponad dach i niech leci dymek normalnie pieknosc hahhahhaa
-
plusy i minusy e34??
silnik 1.8 jest najsłabszy w tej serii ale nie zapomnijmy ze to bmw i nawet tak mały silnik umie zmusic serce swojego własciciela do szybszego bicia.temat bardzo obszerny wiec wykazmy sie swoimi doswiadczeniami
-
[E39] Kontrolka ABS ASC/Czujnik ABS ASC
sterownik narazie zostw w spokoju dobrze koledzy pisza sprawdz czujniki przy kołach od abs-u wystarczy ze bedzie zawalony znaczy sie zabrudzony i koniec kolega tak mial
-
plusy i minusy e34??
wiec jako pierwszy zaczne .przygoda z seria e34 zaczela mi sie dosc dawno kolega kupił 520 12 v no autko fajne z wygladu ale tylko z wygladu strasznie było umęczone no i wada była wielka silnik 2.0 12v niestety odmawial czesto posłuszeństwa a to czujnik położenia wału a to pompka , a to zwarcie w instalacji.Prawda jest taka kupił ja za grosze wiec .... jaka kasa takie autko. 524td miłe zaskoczenie nie lubie diesla ale nawet fajny silnik żwawy wogóle bmw w dieslu też zasługuje na szcunek chociaz diesel jest raczej do spokojnej jazdy z czasem siada pompa wtryski,końcówki itd.520 24v kolegi z forum mmm no ta bmka ma smak ma coś w sobie jakas mała awaria czy cos i wszystko robione jest na cacy byle tak dalej .530 88 rok silnik ok paliwo zerny troszke no ale 3.0 w koncu o ile sie nie myle wtrysk mechaniczny sliczny odgłos.525 24v ehhh jakoś nie ufan vanosom nie wiem czemu .moze dlatego ze lubią głowice siadać?? moja 518 hehe 95 roczek 140 tys jak kupilem dzis ma niecale 160 tys i nic w niej nie robie o dziwo ona jedzie nawet .zakochany jestem w tym autko moja miłość można powiedziec .bmw ma bardzo szeroka game silników itd każdy znajdzie coś dla siebie :twisted:
-
plusy i minusy e34??
Panowie otwieram ten temat bo wydaje mi sie ze seria e34 jest jedna z najbardziej udanych bmw serii.wyrazcie swoje opinie swoje doswiadczenia,przygody,uciechy i porażki
-
nowy aku, nie pali ani na benzynie ani LPG
jasne komp najlepsze wyjscie z tym ze jezeli masz taka mozliwosc .jesli nie pokoleii prady rozrzad no i racja ten nieszczesny czujnik położenia wału
-
nowy aku, nie pali ani na benzynie ani LPG
no ciekawa sytuacja nie powiem to jest silnik 2.0 12v?? tak mi sie wydaje .kreci bardzo zywo?? sprawdzilbym rozrzad ,potem prad czy dochodzi do cewki i z cewki czy wychodzi .jezeli prad dochodzi bedziemy szukac dalej daj znac
-
520i 24V z sekwencyjnym gazem dużo pali, szarpie.
no to faktycznie fachowiec zakladal ten gaz zeby takie rzeczy sie dzialy kolego blos tak jak kolega wyzej napisal to jest dobre wyjscie
-
Podwójny wydech
dokladnie troszke pokory bo naprawde chwalic sie nie ma czym.
-
Podwójny wydech
wypadki sie zdarzaja ale spoosb w jaki sie chwali ten chlopaszek to przesada czy to jest czym sie chwalic??? mialem straszny wypadek w zyciu a nie umiem nawet o tym mowic tez z nie mojej winy a tu trzask chwali sie jakby o jej co tam pijany był zasłuzył?? no nie tego chyba nikt nie bedzie popiera!!!
-
Podwójny wydech
masz sie czym chwalic o jaaa potencjalny morderca i tyle !!!!!!!takim jak twoj szwagier to powinni zabierac auta !!!! szkoda bmki w tym calym no ale taka osoba nie zasluguje na nia!!!!
-
Co sądzicie o tej E39 530d
dla siebie tez kupi ojj napewno .nie chce sie klocic bo nie tedy droga aleee co nie zmienia faktu ze kupi to autko.jesli ma czas tylko no i te pieniadze na autko napewno da rade
-
Co sądzicie o tej E39 530d
hehhe nom widac ze na zabawkach kolega sie zna a na czym jeszcze??mmm .co ma tamten post do tego??tamten post napisalem gdyz nie wiem jak z przerejestrowaniem auta z anglii jest w polsce nigdy tego nie robilem??ucieszony???to wez zabawke i idz sie bawic dalej kolego przesympatyczny .rozbawiles mnie z tymi mat .... czyms tam
-
Co sądzicie o tej E39 530d
no i w kolo to samo kolego zrozum ze to byly tylko przyklady i wszystkie sa nie takie ok jest wiecej takich ogloszen widzisz problem w tym??? przeciesz to jest proste jak jeden plus jeden rowna sie dwa bierzesz kontakt email czy nr telefonu i kontaktujesz sie odpisze czy dodzwonisz sie dohgadasz sie jest ok nie patrzysz dalej .podalbym ci przyklady w realu no ale nie mam jak niestety pasowalo by byc w niemczech kazac wlascicielowi , handlarzowi napisac na kartce ile chce za ta bmke kazac mu stanac z nia i zrobic zdjecie ale w sumie tez nie wtedy by bylo ze jaja sobie robie czy cos ojj ok usteouje o najmadrzejszy
-
Co sądzicie o tej E39 530d
zgadza sie znerwami na wodzy aleee ze sa jakies ciemne osobki nie znaczy ze wszystko jest nie tak wystarczy poszukac i znajdzie sie to czego chce oczywiscie bez przesady hehe
-
Co sądzicie o tej E39 530d
no chyba ze to szacuneczek
-
Co sądzicie o tej E39 530d
ze email jako kontakt podany jest to ma byc jush kit??? hehhe dziecinada smieszne stronka???te mobile.de to jak u nas allegro wiec allegro tez jest smieszne???tez masz cesto podany adres email tylko i co??kit??? no coz jesli wedlug ciebie wszyscy to przekreci itd bo na to wychodzi to chyle czola o najmadrzejszy
-
Co sądzicie o tej E39 530d
hehe no coz handlarzy jest mnostwo no i polakow ukrainców itd jezdzi po auta mnostwo wiec i oni ucza sie czegos zeby sprzedac towar normalne co w tym dziwnego????
-
Co sądzicie o tej E39 530d
jush nie chodzi o pieniadze ale wtych samych panowie mozna kupic cos innego chodzi o mozliwosc wyboru pasuje ci to bmw bierz ja i reszta chcemy ci doradzic co i jak no a prawda jest taka ze to nie jedyne bmw 530 za takie pieniadze
-
Co sądzicie o tej E39 530d
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25397904&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25298674&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25608182&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=25333120&__lp=380&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=22&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=1 a jak sa na mobile to w realu założe sie ze sa tez polecam dolna czesc niemiec okolice essen, bochum
-
Co sądzicie o tej E39 530d
mobile.de dla kolegi mazura .troszeczke zajmowalem sie sprowadzaniem autek z niemiec i holandii no i jestem pewien ze 5-6 tys euro ma kolega taka bume .z tym ksiedzem to co mialo byc??wyspowiadac sie kolega chce???
-
Co sądzicie o tej E39 530d
5-6 tys euro masz taka bunie w niemczech od pierwszego wlasciciela jak sie postarasz wiesz twedy co masz.to jakis handlarzyna chociaz moze sie myle może pasionat aleeee zle sie to widzi mi ze ma ja tak krotko i chce sprzedac.pozatym 270 tys km 99 rok no stac napewno nie stala .i znowu polecam naszych sasiadow na poszukiwanie bumy
-
Czy warto brac??bunka e34 ...
panowie forum jest po to zeby wyrazic swoja opinie ja wyrazilem swoja a ze zostalem skrytykowany no coz .............. .
-
Czy warto brac??bunka e34 ...
hehhe no wiec i tu sie mylisz kolego ja kupilem swoja bmke jak miala 141 tys oryginalnie kupiona z serwisu w niemczech wiec kto szuka to znajdzie wyniosla mnie 11 tys z rejestracja itd rok 95