Treść opublikowana przez ronin19
-
centralny zamyka sie dopiero za drugim razem
no coz pmalu chlopakowi sie nie spieszy narazie patrzy kto co pisze a potem bedzie sprawdzal po koleii widac no ale prawda taka zacznij od bezpiecznikow moze to byc to
-
centralny zamyka sie dopiero za drugim razem
oczywiscie bezpieczniki podstawa pod tylnia kanapa sprawdz
-
centralny zamyka sie dopiero za drugim razem
musisz zdjac poszycie z klapy tylnej i tam jest przykrecone do wzmocnienia gdzies za rejestracja .czy napewno to??mmm mozliwosci jest tysiac kazdy pisze jkie mial przypadki a jaki konkretnie jest twoj nie wiem u mnie to bylo przyczyna
-
centralny zamyka sie dopiero za drugim razem
podwojne ryglowanie nawala centralka z tylu w klapie mialem to samo
-
Problem z gazem, czyzby komputer od gazu?
wywal to to.reczna regulacja i jush najprostsza centralka i jush!!!
-
??TDS, TD czy warto??
no troszke glupio diesel czy pd z lpg??? zdecyduj sie kolego wtedy jest sens zakladania tematu jaki diesel :D osobiscie wole pb ale dieselek zadbany tez jest ok
-
czy most od e30 pasuje do e34
temat maglowany mnostwo razy opcja search kolego to raz dwa piszcie na email?? no po co jest forum a nie email???
-
kopci jak komin batorego
no to kolego wyglada na to ze masz peknieta glowice .skoro przed wymiana uszczelki mniej kopcila to na to wyglada .musisz dokladnie sprawdzic ja w zakladzie specjalistycznym koszt ok 100-150 zł ale tylko tak bedziesz pewien
-
kopci jak komin batorego
kopci ale na jaki kolor zacznijmy od tego.
-
AWARIA SKRZYNI - ZAPYTANIE
cały koszt koło 1.5 zł max mi sie wydaje i masz
-
Problem z paleniem E39
sprawdz imobilaizer moze odcina dopływ paliwa .chociaz tempreatura tutaj nie ma nic do gadania ale mozesz miec tak ze autko postoii dluzej i odpala bezproblemu
-
Kupno m30 3,5L
głowica tak jak pisza koledzy podstawa ,druga sprawa jak kreci czy nie ma gdzies przedmuchow mozesz sprawdzic zbiorniczek wyrownawczy czy woda nie jest tlusta korek wlewu oleju czy biale sie nie pokazuje czesto padaja uszczelki w 3.5 ale jak zadbany motor to bedzie ci sluzyl lataaaa
-
AWARIA SKRZYNI - ZAPYTANIE
a ja bym wyjał automata i wsadził manualke taniej mniej awaryjniej i wogole baja
-
skrzynia + stuki 520i
a z tyłu pewnie oberwałes poduszke pod dyfrem
-
plusy i minusy e34??
co do wygody podczas jazdy to ajjj to auto stworzone jest do jazdy w trase .droga sandomierz anglia 24 h za kierownica i przy koncu czulem sie dopiero zmeczony.miejsca jest pod dostatkiemj pozycj za kierownica ok ajjj miodzio
-
plusy i minusy e34??
15 na miescie spali zmoja noga
-
plusy i minusy e34??
o tuz to niekiedy mam ochote sprzedac ta bmke kupic cos mocniejszego ale wsiadam w nia i koniec przechodzi mi tak jak nia sie jezdzi melodia cos slicznego czuje sie bezpiecznie wygodnie mi ajjj .nie sprzedam jej jak cos braciszek ja dostanie
-
plusy i minusy e34??
konkretniej co ile??kosztowało sporo ale wiem co mam wartosc auta tego dla mnie ?? bezcenne .518 smieszy cie no ale coz sa gusta i gusciki
-
Klocki Hamulcowe
ja zmienialem u siebie przod i tył ale nie pamietam cen a lepiej nie znam kolega TSA55 bedzie wiedzial co i jak
-
Podwójny wydech
nie udosepnia sie komus kont swoich .to nie zabawka jeden sie pobawi wezmie drugi ale ok koniec tematu
-
plusy i minusy e34??
kolega spytal wiec odpowiedzialem kultura wymaga tego a nie czepiania sie :evil:
-
plusy i minusy e34??
felga przod 19 cali szerokosc 9 tył 19 cali szerokosc 10 musi byc guma szersza 255 tył przod 245
-
nowy aku, nie pali ani na benzynie ani LPG
prosta przyczyna ze zalało swiece kolego.był za słaby prąd nie było iskry albo była bardzo słaba a paliwo podawało skutek jest jaki jest ale paliwo wywietrzeje chyba zee swiece kiepskie lub niestety buma bierze olej
-
plusy i minusy e34??
ja wiem zdeka przesadzone jest załoze 255 na tyl ale dopiero jak bede musial hehe
-
plusy i minusy e34??
moja osiagi nie wiem jakie ma niesprawdzalem ale jak na kapciach 275 ty l baczki fika to znaczy ze chodzi hehe