Czesc mam problem z gazem taki ze jak odpalam samochod i wszystko jezdzi ok, ale po pewnym czasie wylaczaja sie kontrolki od gazu (na przelaczniku miedzy banzyna a gazem w kabinie) i swieci sie tylko kontrolka od beznyny na czerwono nawet zazy a nie swieci, a gazu tak jakby wogole nie widzial... po przejechaniu np 20 km kontrolki zapalaja sie od gazu i wszystko jest ok, odlaczylem klemy to pomoglo ale po przejechanu ok 10k km to samo... Instalacja II generacji firmy BRC bmw e34 m20 ma ktos jakis pomysl?