chociaz kolor ten sam zostawili heh. Rozmawialem z gosciem to mowil ze tylko pare elemntow "podmalowanych" i do lekkiej poprawy :) ale po tych zdjeciach widze ze tam nie ma co zbierac a myslalem ze sobie cala przemaluje itp ale z tym dachem to niebardzo mi sie widzi.. dziekuje za info jestem dozgonnie wdzieczny za pomoc zaoszczedzilem pare zl na wyjazd a tu link: http://moto.allegro.pl/mazda-6-3-0v6-gaz-ladnie-wypasiona-i2624391461.html aha gosc mowil ze jest pierwszym wl w PL ale czy on go tak ulepil czy kupil od handlarza to nie wiem