Treść opublikowana przez Kamillipiec
-
Zakup sprężyn obniżających - BMW E90
Zestaw powinnienem mieć za tydzień :> a co warto wymienić przy zmianie amorów (jakieś gumki,stabilizatory czy coś w tym stylu)?
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
A czy oryginalnie jest wtyczka do podpiecia tweeterami czy trzeba dorobić ?
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Kojarzy ktoś może stronę gdzie można kupić ramki do drzwi na tweetery ? Miałem okazje kupić na Allegro z tweeterami za 200 ale ktoś był szybszy :\
-
Zakup sprężyn obniżających - BMW E90
Sprężyną kosztują 800 a Amorki za sprężynami 1600 to stwierdzam ze już lepiej wymienić wszystko
-
Zakup sprężyn obniżających - BMW E90
OK dzięki .Mial ktoś kiedyś lub słyszał opinie na temat zestawu Amorki+Sprezyny Vogtland ? Czy nadaje się w miarę do jazdy na codzień ?
-
Zakup sprężyn obniżających - BMW E90
Zawieszenie mam z m-paka ale stwierdZilem ze albo wymienię amortyzatory na vogtlandy to daje-40/-25 lub myśle nad gwintem mts-technik 30-60 taki przedział.Myslicie Ze ten dość tani gwint da radę ?
-
Zakup sprężyn obniżających - BMW E90
Planuje kupić sprezyny eibach sportline jak myślicie czy nie będzie opieranie nadkoli przy 19 ? Auto ma 60 tys przebiegu czyli chyba nie muszę wymieniać amortyzatorow ?
-
CHIPTUNING BMW 318D 320D 330D ProfiStrojenie DPFoff PROMOCJA
Mam E90 2010r N57 204 km podkręcone na jakieś 240 i 540 nm .O ile mogłaby się zwiększyc moc gdybym usunął DPF + jakiś lepszy program ? I przy okazji jaki Koszt ?
-
Niedomykające sie drzwi Tylne
Dzięki :D Jutro coś spróbuje się pobawić :D
-
Niedomykające sie drzwi Tylne
a przy tym elemencie do którego wchodzi bolec nic nie trzeba grzebać ? ( przy zamku)
-
Niedomykające sie drzwi Tylne
Witam mam problem nie domykają mi się drzwi tylne przy normalnym zamknięciu (przeważnie zawsze) trzeba mocniej walnąć żeby je przymknąć :) .Co radzicie nasmarować coś czy coś w tym stylu ?
-
E90 felgi ET
Felgi 19 8 cali opony 225/35 et29 wejdą bez problemu ?
-
E90 felgi ET
Felgi 19 8 cali opony 225/35 et29 wejdą bez problemu ?
-
Lusterka od M3
Jak myślicie które będą lepiej wyglądać :) I czy są jakieś problemy z montażem ? http://www.ebay.de/itm/BMW-E90-3er-Limousine-Sport-Spiegel-CARBON-M3-Look-/130617671663?pt=DE_Autoteile&hash=item1e696b7fef http://allegro.pl/bmw-m3-e90-e91-m-pakiet-lusterka-komplet-czarne-i3059451970.html
-
Spoiler BMW
Pasuje idealnie zdjęcie zrobię jak dopiero pomaluje :> No ocenić bym mogł gdybym miał porównanie do oryginału a teraz mi ciężko ocenić ale myślę że jest w porządku :)
-
Spoiler BMW
Jakoś całkiem niezła plastic jak plastic :) Jak myślicie 200 ml lakieru wystarczy :>?
-
Spoiler BMW
Witam dostalem ten spojler jak myslicie :P czym to najlepiej pomalować ? Czy zwyklym sprayem przejdzie czy niezbyt :P ? Myslalem tez o obklejeniu folia carbonowa co o tym myslicie ?
-
E90 felgi ET
Witam czy styling 261 z e87 podejdzie do e90 http://felgenkatalog.auto-treff.com/
-
Ktòre ładniejsze
Które według was będą lepsze styling 193 https://www.google.pl/search?um=1&hl=pl&client=safari&tbo=d&biw=1024&bih=672&tbm=isch&sa=1&q=styling+193&oq=styling+193&gs_l=img.1.0.0.4437.10545.0.11916.16.14.0.2.2.1.148.1696.2j12.14.0...0.0...1ac.1.pCJPBbem7TE#biv=i|10;d|q_zlLWdPk2O7_M: Czy wz 220 https://www.google.pl/search?um=1&hl=pl&client=safari&tbo=d&biw=1024&bih=672&tbm=isch&sa=1&q=wz+220&oq=wz+220&gs_l=img.3...239807.244248.0.244590.16.15.0.1.0.1.165.1532.7j8.15.0...0.0...1ac.1.FMIX4dvE0Tc#biv=i|2;d|f0NU6ug4__Y9ZM:
-
Spoiler BMW
Witam chciałem kupić spoiler do BMW coś w tym stylu http://www.ebay.de/itm/BMW-E90-Limousine-M3-HECKSPOILER-SPOILER-LIPPE-/380541348585?pt=DE_Autoteile&fits=Platform%3AE90&hash=item589a082ae9#ht_2677wt_986. Czy będzie on pasował do wersji po liftingu
-
Skrzypi przednie zawieszenie
Witam mam następujący problem przy przejazdach przez zwalniacze lub ogólnie na dołach skrzypi mi przednia część zawieszenia jaki może być tego powód ? .I drugie pytanie jak sprawdzić czy moje zawieszenie jest standardowe czy też w wersji m ?
- 1
-
BMW performance
Witam mam okazje wymienić zderzak i zastanawiam sie nad performancem i nie orientujecie sie jaka jest cena takiego zderzaka oraz czy te karbonowe elementy pod spodem można dokupić czy to już oddzielny zderzak
-
chip tuning - wykres
A co myślicie o chipie n57 204 km jest to ten sam silnik co w 330d który ma 245 km czyli jak myślicie ile się z niego wyciągnie zrobią go na 245 czy może na np 280
-
chip tuning - wykres
Wiem ze już było milion takich pytań ale wyszukiwarka mi nie śmiga a więc kogo polecacie w krk i jaki opinie o v-techu moje auto to 325d