Treść opublikowana przez Kamillipiec
-
Internet w e90
Ja też podobno mam modul combox i chcialem spytac co trzeba zrobic zeby aktywowac internet ewentualnie ile to kosztuje ?
-
Opony się ślizgają
Tylko zrobilem na nich juz 2 tyskm i nadal nie jest lepiej :(
-
Opony się ślizgają
Witam mam nówki opony bridgestone blizzak Lm 25 255/40 r 17 tylk i 225/45 przód . Jeszcze nie ma śniegu itd. Tylko asfal jest mokry a te się strasznie ślizgają . Wcześniej miałem e60 i na starych oponach zimowych lepiej się trzymał . Jakieś rady żeby to zniwelować ?? Za mało ciśnienia w oponach ??
-
felgi m3
http://moto.allegro.pl/kola-letnie-bmw-m3-e90-e91-e36-e46-nowe-235-35r19-i2789215364.html czy to są orginalne czy chińskie felgi ? Jeśli chińskie to dlaczego i czy dużo szybciej się pokrzywią ?
-
felgi 19 et20 9c zmieszcza sie na przod
http://moto.allegro.pl/kola-letnie-bmw-m3-e90-e91-e36-e46-nowe-235-35r19-i2789215364.html jak poznać że to chinole ?
-
felgi 19 et20 9c zmieszcza sie na przod
Chciałbym się dołaczyć do tematu chce kupić felgi od m3 gts 19 235/35 et 44 8,5'' czy zmieszczą się bez problemu do mojej e90 ?
-
Deska skrzypi
a w jaki sposób można ściągnąć słupek ?
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Kraków :)
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Zakoduj czyli podłącz kabelki czy coś w komputerze trzeba zmieniać ? Jak myślicie ile będzie warty stary zestaw i czy będą chetni na zakup ?
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Koszt to 1600 :( a ile za montaż biorą w ASO :P?
-
Ściąganie tylnej kanapy
Siedzisko mam wersje składana :)
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Nie wiecie gdzie można kupić same głośniki w slupkach lub jak takie coś samemu zrobić :) bo w asów jest cały zestaw za 1400 a ja chce same słupki :)
-
Głośniki w słupach e90
Witam ma Bmw e90 i obok slupków jest plastik do którego można wmontowac głośnik i mam pytanie jakie głośniki można wstawić w te słupki alpine czy coś w tym stylu jeśli tak to jak to zrobić :)
-
Ściąganie tylnej kanapy
Witam mam pytanie w jaki sposób można sciagnac tylnia kanape ponieważ całkowicie odczepil mi sie środkowy pas i żeby go wczepic muszę wyciągnąć kanape :) z góry dzięki :P dodam ze mam kanape z alcantary m pakiet (pewnie to nie robi żadnej różnicy )
-
Deska skrzypi
Nie mam głośnika w słupku czyli nie mam :P
-
Deska skrzypi
Witam mam następujący problem przy skrętach lub na dołach czasami stuka coś w prawej części deski w okolicach słupka co to może byc ? Dodam auto ma 20000km przebiegu więc nie jest to maglownica :>
-
Czarne Nerki
''UNREAD_POSTprzez pacyk » 27 Paź 2012 16:43 są na zatrzaski, 5 minut roboty bez używania jakichkolwiek narzędzi. '' Na tym filmiku pokazane jest że jednak trzeba odkręcić górę :P Czy jest to konieczne jak tak to jaki to śrubokręt
-
Opony zimowe do e90
Felgi to przód 8x17 a tył 8,5x17
-
Opony zimowe do e90
Mam następujący problem z przodu mam opony 225/45 a z tylu 255/40 i z przodu i z tylu chciałbym mieć te same opony oraz ten sam model opon tylko opony 255/40 są cieżko dostępne czy mogę włożyć Hmm 245/45 lub coś w tym stylu :) Z góry dzięki za szybka odpowiedz
-
Czarne Nerki
No a jak się je montuje ?:>
-
Czarne Nerki
Witam mam pytanie czym się różnią nerki performance które kosztuje 400 zł od tych z allegro po 220 http://allegro.pl/grill-nerki-bmw-e90-e91-08-12-black-lci-lift-i2740106186.html ? Czy ktoś ma takie nerki i czy one idealnie pasują itd. I drugie pytanie jak się montuje takie nerki :) ?Z góry dzięki
-
Polerowanie listwy
Witam w swojej e90 mam listwy Piano black indywidual są one lekko porysowane .Czy macie jakiś sposób na zniwelowanie tych rys :) ? Jakieś tempo czy coś w tym stylu ?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Prosiłbym o rozkodowanie Wbapn91010A746922
-
Kratki w nawiewach
Witam mam problem z kratkami nawiewow konsoli srodkowej na dolach podskakuja i skrzypia jest to dosc denerwujace :( Jak myslicie ile moze kosztowac jakies usztywnienie czy cos w tym stylu w serwisie? bo z tego co slyszalem zeby wyjac listwe wystarczy tylko podważyć :P
-
USB NIE DZIAŁA
Tam nie znalazłem ale znalazłem w schowku pasażera USB i śmiga :)