Treść opublikowana przez piotres
-
[Z3] Swap M43B18/M52TUB25
ogarnij = zalatw w tym akurat znaczeniu ;-P
-
[Z3] 2.8 Roadster by piotres
Temat rolek ogarniety. Tzn paski i rolki zmienione. Pasowanie zaciskow Porsche : http://img821.imageshack.us/img821/197/tn1t.jpg Biurko typowego studenta podczas sesji ;). http://img824.imageshack.us/img824/3319/tn2y.jpg Bardzo wytrzymaly tytanowy adapter mojej produkcji :D ... No dobra to tylko wzor na podstawie ktorego projektowal w cadzie adapter ktory dalem juz do wykonania na CNC. A takze tuleje do wprasowania/ wspawania wewnatrz tarczy zeby reczny dzialal, poki co mam zaprojektowane ale nie moge znalezc ich wykonawcy. Cziekawe czy cos z tego wyjdzie ? Tzn jedyne co mnie mocno zastanawia to to czy balans bedzie OK, czy nie bedzie za mocny tyl. Jezdza ludzie na takich zestawach zaciskow w E30 , maja tarcze 345mm/328mm, u mnie bedzie 325/312mm wiec wydaje sie ze powinno byc ok ...ale sie okaze. http://img21.imageshack.us/img21/3664/tn3sn.jpg Jak to wszystko spasuje to pomaluje oczywiscie zaciski. Chyba zostawie tak jak jest czyli czarny + napis PORSCHE napewno zostanie :). http://img46.imageshack.us/img46/7039/tn4s.jpg Mialem uraz do samodzielnego lakierowania bo zawsze mi wpadaly syfy w swiezy lakier, ale tym razem postanowilem ze sprobuje jeszcze raz korzystajac z nowo zakupionego pistoletu nieco lepszej klasy jak chinczyki za 80zl ;). Na nerkach byly centki po kamyczkach, zapewne powstale w wyniku spotowych wycieczek po mazurach. Wiec nerki i dysze spryskow lamp poszly do odstarzlu z mojego nowego gun'a ;). http://img534.imageshack.us/img534/9757/tn6l.jpg Teraz chyba wiecie dlaczego ten lakier nazywa sie COSMOS schwartz ? http://img585.imageshack.us/img585/172/tn7a.jpg http://img703.imageshack.us/img703/4792/tn8i.jpg Lakier wygrzalem w piekarniku przy 80C przez 2 godziny. Nerki juz zalozylem, moge powiedziec ze w koncu jestem w miare zadowolony z efektow wlasnorecznego malowania. Zabralem sie dzis takze za wymiane uszczelki dekla walkow rozrzadu, ale okazalo sie ze jeszcze gumowe podkladki pod sruby sa twarde jak metal a nie guma ;) wiec musze zamowic nowe. pozdro
-
[Z3] Swap M43B18/M52TUB25
Ogarnij migomat i samemu mozna to zrobic ;). Ztego co pisales i ta przedni pas musiales odwiercic wiec bez spawania sie nie obedzie.
-
[Z3] Swap M43B18/M52TUB25
Jesli dobrze pamietam i dobrze rozumiem batima to tam wystaje szpilka z gwintem. Wiec na mniejszy.
-
[Z3] Swap M43B18/M52TUB25
Przegwintuj na mniejszy rozmiar (malo zalecene rozwiazanie) , albo przyspawaj nowy gwint. Madmarx chyba pisal ze to samo mial.
-
Zakupy/Zamówienia grupowe
Takie twarde tworzywo sztuczne ...
-
[Z3] Swap M43B18/M52TUB25
No to taniutko. Ogarnales juz te tylne mocowania amortyzatorow?
-
Zakupy/Zamówienia grupowe
Wiadomo gume mozna kupic w wiekszosc sklepow przemyslowych, ale trzeba to jeszcze wyciac laserem/ploterem. Amerykance robia to z Delrinu (czyli POM'u) : http://www.whalenshiftmachine.com/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=8&zenid=e40ba868ab2a8dd1025edcff159b67fd
-
Zakupy/Zamówienia grupowe
Nie jestescie troche zawiedzeni ze to zwykla guma ? Ja myslalem ze to z jakiegos twardego poliuretanu bedzie czy czegos takiego.
-
Zakupy/Zamówienia grupowe
No to ponizej 24h , poczta polska daje rady nawet.
-
Zakupy/Zamówienia grupowe
Juz powysylalem listy do was. Powinny dojsc jutro/pojutrze.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Na zdjeciu te 255 wlasnie wyglada troche baloniasto. Za to 245 na 8.5' u Sarona z tylu lezaly wg mnie idealnie !
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
jak doprowadzę ja do porządku to ściągne do wawy i napewno sie do Ciebie odezwę :) A gdzie mieszkasz ? Saron na takich bamboszach to juz wogole nie pojezdzisz na spotkach, juz na 245 a nawet 225 narzekales ze w koleinach nie teges :mrgreen: .
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] - części,akcesoria
Mam na sprzedaz zaciski ze 135i czyli bmw performance: http://www.speedyshare.com/files/26714444/135i.zip (foty ZIP) Sa w lepszym stanie jak te co mam w swojej Z :twisted: . Cena wywolawcza 1700zl + ew. 200zl klocki bo sa jak nowe. Moge sprzedac bez klockow. Dlaczego wywolawcza ? Bo jest juz 2 chetnych takze nie wiem czy nie bede musial licytacji zrobic.
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Ale o ktorym to koledze jest mowa ? O studencie ;) ? Nie mowcie ze namowilem go na 2.8 ?? :norty:
-
328i M52TUB28 pasek klinowy i rolka - nr czesci?
OK juz wszystko wiem. Jakby ktos chcial kupic rolke : INA F-226 239-2300 To niech kupi : INA 532 0224 10 - to jest ta wlasnie rolka z taka metalowa tuleja ale da sie ja odkrecic i zostaje sama rolka F-226 239-2300 . Samej F-226 239-2300 nie da sie kupic.
-
Z3 2.0 by swistakkrakow
. Wnioskuje ze sprzedawca wzorcowo Cie zbajerowal, a widze ze Ty wszystko gladko lyknales :mrgreen:. Mi az sie chce smiac jak czytam co to poprzedni wlasciciel nie mial/nie robil :mrgreen: . Zamontowany emblemat 2.6 rzeczywiscie swiadczy ze poprzednim wlascicielem byl fan marki :duh: .
-
[Z3] 2.8 Hamownia/Wykres
No to nie wierze jesli nie masz przesunietej odcinki ;). S007, prosze: http://img30.imageshack.us/img30/323/z3dyno.jpg
-
Koniec wolnossacych R6
Turbo TwinPower ...nazwa niczym jakiejs chinskiej zabawki. Osobiscie jestem na NIE ! :wink:
-
Z3 2.0 by swistakkrakow
Co do foteli racja - moj blad, zapewne sa orginalne. Nie zauwazylem rollbara ... :mad2: :mad2: . Duuuuzzooo pracy Cie czeka :) .
-
E36 Z3 Roadster - kompan
Ja do tych felg gleba jest stanowczo za duza ;/ +1 dla felg takich jak mial swistar . One sa rowniez dosyc old-schoolowe ! :norty: Bardzo zadbany ogrod i dom ! :cool2:
-
Z3 2.0 by swistakkrakow
To chyba wersja cross-country :mrgreen: . Te felgi wymagaja solidnego obnizenia. Skora byla niebieska, ktos zmienil na czarna (mieszki zostaly). Tylna klapa nie zamyka sie za dobrze. Bagaznik do wyrzucenia i to czym przedzej . Tylne lampy tez ktos musial zawziecie tuningowac :duh: . Wyposazenie to chyba nic specjalnego ...taki po prostu standart w Z3. Nie ma sport-sitze, nie ma deski w skorze, nie ma M-suspension . Jesli dobrze widze lewy hockey na drzwiach czarny , prawy srebrny ...WTF? To czy to individual przekonasz sie szukajac odpowiedniej naklejki w okolicach lewego kielicha . Lub rozkodowujac VIN. Ogolnie ...szalu nie ma .
-
Koniec wolnossacych R6
Ja sadze ze BMW chce zapomniec o swojej historii zupelnie jak to juz subaru uczynilo.
-
[Z3 Coupe] Uciekający "tył"
No to napewno e46 2.0 ma krotszy dyfer bo odcinke ma tak samo jak m52tu 2.8 tutaj w z3 przy 237km/h jest ok 6500obr. Z3coupeTbg to na automacie tyle leciales czy juz po konwersji na manual ? Dyfer masz z automatu ? Na standart dyfrze z manuala 3.15 przy tym silniku co masz 250km/h licznikowe to naprawde jest max bo to jest wlasnie odciecie, widzialem ze moja wlasnie na hamowni to tylu dojechala na odcieciu.
-
[Z3 Coupe] Uciekający "tył"
Pewno Ci licznik zalewa na tych kolach ;). Osobiscie nie wierze. Chyba ze z duzej gorki.