Skocz do zawartości

piotres

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotres

  1. piotres odpowiedział(a) na batim temat w Z3 (E36)
    ogarnij = zalatw w tym akurat znaczeniu ;-P
  2. Temat rolek ogarniety. Tzn paski i rolki zmienione. Pasowanie zaciskow Porsche : http://img821.imageshack.us/img821/197/tn1t.jpg Biurko typowego studenta podczas sesji ;). http://img824.imageshack.us/img824/3319/tn2y.jpg Bardzo wytrzymaly tytanowy adapter mojej produkcji :D ... No dobra to tylko wzor na podstawie ktorego projektowal w cadzie adapter ktory dalem juz do wykonania na CNC. A takze tuleje do wprasowania/ wspawania wewnatrz tarczy zeby reczny dzialal, poki co mam zaprojektowane ale nie moge znalezc ich wykonawcy. Cziekawe czy cos z tego wyjdzie ? Tzn jedyne co mnie mocno zastanawia to to czy balans bedzie OK, czy nie bedzie za mocny tyl. Jezdza ludzie na takich zestawach zaciskow w E30 , maja tarcze 345mm/328mm, u mnie bedzie 325/312mm wiec wydaje sie ze powinno byc ok ...ale sie okaze. http://img21.imageshack.us/img21/3664/tn3sn.jpg Jak to wszystko spasuje to pomaluje oczywiscie zaciski. Chyba zostawie tak jak jest czyli czarny + napis PORSCHE napewno zostanie :). http://img46.imageshack.us/img46/7039/tn4s.jpg Mialem uraz do samodzielnego lakierowania bo zawsze mi wpadaly syfy w swiezy lakier, ale tym razem postanowilem ze sprobuje jeszcze raz korzystajac z nowo zakupionego pistoletu nieco lepszej klasy jak chinczyki za 80zl ;). Na nerkach byly centki po kamyczkach, zapewne powstale w wyniku spotowych wycieczek po mazurach. Wiec nerki i dysze spryskow lamp poszly do odstarzlu z mojego nowego gun'a ;). http://img534.imageshack.us/img534/9757/tn6l.jpg Teraz chyba wiecie dlaczego ten lakier nazywa sie COSMOS schwartz ? http://img585.imageshack.us/img585/172/tn7a.jpg http://img703.imageshack.us/img703/4792/tn8i.jpg Lakier wygrzalem w piekarniku przy 80C przez 2 godziny. Nerki juz zalozylem, moge powiedziec ze w koncu jestem w miare zadowolony z efektow wlasnorecznego malowania. Zabralem sie dzis takze za wymiane uszczelki dekla walkow rozrzadu, ale okazalo sie ze jeszcze gumowe podkladki pod sruby sa twarde jak metal a nie guma ;) wiec musze zamowic nowe. pozdro
  3. piotres odpowiedział(a) na batim temat w Z3 (E36)
    Ogarnij migomat i samemu mozna to zrobic ;). Ztego co pisales i ta przedni pas musiales odwiercic wiec bez spawania sie nie obedzie.
  4. piotres odpowiedział(a) na batim temat w Z3 (E36)
    Jesli dobrze pamietam i dobrze rozumiem batima to tam wystaje szpilka z gwintem. Wiec na mniejszy.
  5. piotres odpowiedział(a) na batim temat w Z3 (E36)
    Przegwintuj na mniejszy rozmiar (malo zalecene rozwiazanie) , albo przyspawaj nowy gwint. Madmarx chyba pisal ze to samo mial.
  6. piotres odpowiedział(a) na wania temat w Z3 (E36)
    Takie twarde tworzywo sztuczne ...
  7. piotres odpowiedział(a) na batim temat w Z3 (E36)
    No to taniutko. Ogarnales juz te tylne mocowania amortyzatorow?
  8. piotres odpowiedział(a) na wania temat w Z3 (E36)
    Wiadomo gume mozna kupic w wiekszosc sklepow przemyslowych, ale trzeba to jeszcze wyciac laserem/ploterem. Amerykance robia to z Delrinu (czyli POM'u) : http://www.whalenshiftmachine.com/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=8&zenid=e40ba868ab2a8dd1025edcff159b67fd
  9. piotres odpowiedział(a) na wania temat w Z3 (E36)
    Nie jestescie troche zawiedzeni ze to zwykla guma ? Ja myslalem ze to z jakiegos twardego poliuretanu bedzie czy czegos takiego.
  10. piotres odpowiedział(a) na wania temat w Z3 (E36)
    No to ponizej 24h , poczta polska daje rady nawet.
  11. piotres odpowiedział(a) na wania temat w Z3 (E36)
    Juz powysylalem listy do was. Powinny dojsc jutro/pojutrze.
  12. Na zdjeciu te 255 wlasnie wyglada troche baloniasto. Za to 245 na 8.5' u Sarona z tylu lezaly wg mnie idealnie !
  13. jak doprowadzę ja do porządku to ściągne do wawy i napewno sie do Ciebie odezwę :) A gdzie mieszkasz ? Saron na takich bamboszach to juz wogole nie pojezdzisz na spotkach, juz na 245 a nawet 225 narzekales ze w koleinach nie teges :mrgreen: .
  14. Mam na sprzedaz zaciski ze 135i czyli bmw performance: http://www.speedyshare.com/files/26714444/135i.zip (foty ZIP) Sa w lepszym stanie jak te co mam w swojej Z :twisted: . Cena wywolawcza 1700zl + ew. 200zl klocki bo sa jak nowe. Moge sprzedac bez klockow. Dlaczego wywolawcza ? Bo jest juz 2 chetnych takze nie wiem czy nie bede musial licytacji zrobic.
  15. Ale o ktorym to koledze jest mowa ? O studencie ;) ? Nie mowcie ze namowilem go na 2.8 ?? :norty:
  16. OK juz wszystko wiem. Jakby ktos chcial kupic rolke : INA F-226 239-2300 To niech kupi : INA 532 0224 10 - to jest ta wlasnie rolka z taka metalowa tuleja ale da sie ja odkrecic i zostaje sama rolka F-226 239-2300 . Samej F-226 239-2300 nie da sie kupic.
  17. . Wnioskuje ze sprzedawca wzorcowo Cie zbajerowal, a widze ze Ty wszystko gladko lyknales :mrgreen:. Mi az sie chce smiac jak czytam co to poprzedni wlasciciel nie mial/nie robil :mrgreen: . Zamontowany emblemat 2.6 rzeczywiscie swiadczy ze poprzednim wlascicielem byl fan marki :duh: .
  18. piotres opublikował(a) temat w Z3 (E36)
    No to nie wierze jesli nie masz przesunietej odcinki ;). S007, prosze: http://img30.imageshack.us/img30/323/z3dyno.jpg
  19. Turbo TwinPower ...nazwa niczym jakiejs chinskiej zabawki. Osobiscie jestem na NIE ! :wink:
  20. Co do foteli racja - moj blad, zapewne sa orginalne. Nie zauwazylem rollbara ... :mad2: :mad2: . Duuuuzzooo pracy Cie czeka :) .
  21. Ja do tych felg gleba jest stanowczo za duza ;/ +1 dla felg takich jak mial swistar . One sa rowniez dosyc old-schoolowe ! :norty: Bardzo zadbany ogrod i dom ! :cool2:
  22. To chyba wersja cross-country :mrgreen: . Te felgi wymagaja solidnego obnizenia. Skora byla niebieska, ktos zmienil na czarna (mieszki zostaly). Tylna klapa nie zamyka sie za dobrze. Bagaznik do wyrzucenia i to czym przedzej . Tylne lampy tez ktos musial zawziecie tuningowac :duh: . Wyposazenie to chyba nic specjalnego ...taki po prostu standart w Z3. Nie ma sport-sitze, nie ma deski w skorze, nie ma M-suspension . Jesli dobrze widze lewy hockey na drzwiach czarny , prawy srebrny ...WTF? To czy to individual przekonasz sie szukajac odpowiedniej naklejki w okolicach lewego kielicha . Lub rozkodowujac VIN. Ogolnie ...szalu nie ma .
  23. Ja sadze ze BMW chce zapomniec o swojej historii zupelnie jak to juz subaru uczynilo.
  24. No to napewno e46 2.0 ma krotszy dyfer bo odcinke ma tak samo jak m52tu 2.8 tutaj w z3 przy 237km/h jest ok 6500obr. Z3coupeTbg to na automacie tyle leciales czy juz po konwersji na manual ? Dyfer masz z automatu ? Na standart dyfrze z manuala 3.15 przy tym silniku co masz 250km/h licznikowe to naprawde jest max bo to jest wlasnie odciecie, widzialem ze moja wlasnie na hamowni to tylu dojechala na odcieciu.
  25. Pewno Ci licznik zalewa na tych kolach ;). Osobiscie nie wierze. Chyba ze z duzej gorki.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.