Skocz do zawartości

Koniec wolnossacych R6


zetti

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

No właśnie... temat jak gdyby dotyczy mojego obecnego dylematu. A mianowicie, mam Z4 E89 z silnikiem 3,0 - 258KM, bez żadnych fajerwerków. Żadnego turbo, żadnych bi turbo. Z racji tego, że użytkuje juz samochód dwa lata, zachciało mi się zmiany. Myśle sobie - kupie sobie nowy samochód, wezmę na firme, a co tam. Zaglądam do konfiguratora a tu klops.... nie wybiore bo niema w czym. Silnik wypadł bo jest nie ekologiczny, zostały sześcio cylindrówki ale... tylko uturbione ewentualnie jakiś majstersztyk na 4 cylindrach, co ma tyle mocy że ho ho... dzięki turbince.

Mój samochód ma 29.000km, nic mu nie dolega, jest bardzo zadbany ale... no własnie, kupiłem go jako używke i :

- nie jest czerwony,

- nie ma brązowej skóry,

- ale ma własnie stary dobry, rzędowy szesciocylindrowy silnik.

Czy Waszym zdaniem BMW z 4 cylindrowym silnikiem to dalej BMW, czy to juz namiastka... ja tego nie ruzmiem, co sie dzieje. Mają dobre serducha i ... odpuszczają :mad2:

Na dzień dzisiejszy, odpuściłem zmiane... dam auto do firmy która nowe szaty załozy do środka, obszyje fotele, boczki, kokpit nową skórą... odświerzy mi moje dziecko. Ale chyba juz nie kupie nowej Z'ki bo niema wolnossącego, sześciocylindrowego, rzędowego serca :mad2:

"Jeśli masz wroga, idź nad rzekę, usiądź nad brzegiem, kontempluj i spokojnie czekaj, aż nurt przyniesie Ci jego zwłoki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.