Treść opublikowana przez stinger123d
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
8j et 29 z guma 225 wchodzi idealnie po klepaniu lekko rantow. Trze mi jeszcze troszkę przy mocowaniu zderzaka do błotnika ale musi dobić zawias. Nie ruszam tego niej chce wytrze i bedzie spko Przód 8j et 35 duma 205 mam naciągane blotniki i lekko góra zderzak. Trze ale przy kiwnięcia autem o ten wystający element wzmacniający w zderzaku ktory jest w płaszczy ie drzwi.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Niebawem wkleję fotki co trzeba spilowac zasklepiać wyciąć z założonym gwintem z tym samym setupem felg.
-
BMW 123d- proszę o opinię właścicieli
Dyfer poloski piasty np. Jest np chłodnica wody taka sama jak w 3,0
-
BMW 123d- proszę o opinię właścicieli
Nic sie nie dzieje ze 123d plusem jest to ze dzieli wiele czesci z 3.0d a przez to jest zapas. Jak cis to mogevsprzedac moja za jakas mądra cenę. Moze isc w wersji foinwestowanej bądź jako seria
-
[E8x] zamówienie grupowe - LOTKA AERODYNAMIK
Ja kupiłem w cenie tej kotki cała klapę w kolor z ori lotka za 400
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Ja mam 8 J et35 z przodu i wiecej nie wejdzie. Na lato mam na przód 8,5j et40
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Co jeszcze powiesz ciekawego zarówno ja jak i cypis i kolega Dawid kombinujemy żebyś cos zmodzic i żeby sie dało.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Aleś namieszał... :( Nie zamierzam nic zawijać, ani obcinać. Z tego Twojego opisu, to teraz nawet nie wiadomo co na przód założyć. Napisałem co trzeba zrobić żeby weszło.
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Ja juz doszedłem do ładu z 8j et 29 ze nic nie trze. Kosztowało to trochę nerwów ale wygląd masakra jest W skrócie to temat tylu. Z przodu mam 8j et 35. Przy dumie 205 z przodu i zawinięciu błotnika być moze wejdzie bez tarcia ale to być moze Trzeba klepnąć troszkę blotniki z tylu jak juz pisałem Wyciąć cześciowo ślizg zderzaka Przemodelować opalarka nadkola Spiłować wewnętrzny rant zderzaka Przy jeździe po wybojach w 3 osoby i dobiciu tylnego zawiasu nic nie trze
-
E87 mpakiet zaślepki spryskiwaczy reflektorów
Zmień dzielnice ...
-
E87 116D N47DK0 - chiptinnung
widze ci ktos bajek naoopowiadał :0
-
x
2200 rpm 6 bieg i autostrada przez ok 60 km
-
E87 co to za wskaźnik ?
Służy do wyciągania telefonu
-
[E87] Koncowka wydechu w lepszym wydaniu...
Jeszcze załóż pasek antystatyk :)
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Jeśli o mnie chodzi to ja latam przy 240 ps na 235 szerokości. Co do 18 dałbym 205/45 oraz 225/40. Ten rozmiar co napisał cypis bedzie ok ale jego wada jest spory opór toczenia
-
e87 116 i spalanie
To duzo pije
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Nokian to tak super gumy jak słynne toyo tires :)
-
[E87] usuwanie filtra cząsteczek stałych
Amen
-
[E87] usuwanie filtra cząsteczek stałych
Ciekawe ile ci co mówią ze dpf co wiedza ile naprawde maja wasze auta. Ja jeżdzę głownie po miescie i raz mi sie przytkal
-
[E87] usuwanie filtra cząsteczek stałych
Zes dowalil haha
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Szary albo czarny na pewno bedzie pasował do srebrnego. Ja zrobiłbym czarny
-
Kąty pochylenia przednich kół.
Hejtuj sobie gdzieś indziej. Bo nic ciekawego swoją zgryźliwością nie wniosłeś a tylko pokazałeś swój niski iloraz.... Chłopie czy ja hejtuje stwierdziłem jedynie fakt ze szału ni ma
-
E87 Wymiana sprężyn, obniżenie zawieszenia
tylko nie kupuj wynalazko serii mts czy ta technix
-
Kąty pochylenia przednich kół.
ja sie nie nabijam z kolegi tylko stwierdzam fakt
-
Kąty pochylenia przednich kół.
Panie kupiłeś trupa :(