Treść opublikowana przez stinger123d
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
72,5
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Marek. Czaja ul. Podleśna 3 Wieliczka. Czas oczekiwania z miesiac
-
E87 Wymiana sprężyn, obniżenie zawieszenia
rozumiem ze chcesz bmw pingpong skoro chcesz zostawic seryjny amor
-
[E87] 118d Led markery typu V
Wziąłeś od jockera ?
-
[E 87] Hamulce "trzymają".
Zwalniasz ręczny i musi sie toczyć lekko
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Było wiele razy
-
[e87] 123d Proszę o pomoc - wyciek z pod obudwy filtra oleju
Gdzie was uczyli polskiego SPOD "........
-
Kontrolka filtra
Żadne przeganianie 2200 rpm przez ok 100 km. Przegonisz to go zabijesz do końca. Zanim tonzrobisz sprawdź czy masz sprawne Termostaty
-
szybkie pytanie o demontaz lampy
Spróbuje zrobić bez targania dziada
-
szybkie pytanie o demontaz lampy
urwal mi sie kabelek w kostce sterującej przeslona w bixenonie. myslę że jestem go w stanie zreanimować. wypadaloby wyjac do tego lewa przednia lampe aby to spokojnie zlutowac. czy trzeba targac zderzak czy bez targania się da wyjąc lampe bez targania dziada
-
[E87] 118d Led markery typu V
przepraszam za jakosc ale nie mam statywu a poza tym mokra lampa jest bo pada. kupowaneu kolegi jocker z forum cena ok 300 http://images66.fotosik.pl/467/ebcc89bcf51f8c33.jpg http://images68.fotosik.pl/489/6711304c5bdc13eam.jpg http://images70.fotosik.pl/489/9d43f050e600684cm.jpg
-
[BMW E87] Jaki akumulator wybrać ?
sprawdz sobie jaki masz w bmw store po vin. ja kupilbym 80
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Miałem tak ze fela 7 cali a guma rożnej szerokości. Teraz mam 8 j przód 205/50 tył 225/45
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Mozesz dac takie same do przodu i do tylu
-
[E81/E82/E87/E88] Wszystko o oponach i felgach
Bez modow nadkoli nie da sie Trzeba klepać nant Trzeba wyciąć kawałek ślizgu zderzaka Opalarka podgrzać nadkole i przemodelowac je
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Jak nie beda chcieli wymienić. Łańcucha i ślizgawce to kupie łańcuch i doplace różnice żeby miec święty spokoj
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
W aso dobrzanski stwierdzili ze u mnie nie widać tej akcji a produkcja auta 21/01/2008
-
Wymiana tarcz na nawiercane przód
zrobia sie pieknie fioletowe i popekaja.
-
Listwa rączki tapiceki
I wpisać do bmwstore.pl
-
E81 proszę o rady ;)
Navi cic ok 4k
-
E87 118d Gekon88
Ciekawe kiedy sie zrobią fioletowe i popękają ..... Te tarcze
-
[E87] Swap silnika projekt/pytania
to w sumie sposob na swieze slupki w serii e jest, ja myslalem ze zapodaliscie wszystko z fki
-
Podświetlenie z drzwi LOGO BMW
na zadupiu zrobi pod remiza szau
-
[BMW E87] Jaki akumulator wybrać ?
Polift na pewno
-
[BMW E87] Jaki akumulator wybrać ?
akumulator nie wazne jai trzeba zakodowac.