Treść opublikowana przez Nergal
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Wtyczki w nowych jak i w lampach przed liftowych wygladają tak samo?
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Czy może ktoś potwierdzić, że nie trzeba kupować tego kabla do przeróbki w ASO tylko wystarczy pozamieniać piny przy wtyczce? ;)
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
To jak sie dostać do aku w przypadku jego padnięcia? :)
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Czy jest problem z przełożeniem zamka mechanicznego otwierania klapy kluczykiem w przypadku braku prądu?
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Kolego pisałem już wczesniej ze te lampy raczej w PL nie przejda jak i w całej UE bo nie maja swiatła przeciwmgielnego...
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Zrób zdjęcia podczas robienia przeróbki i włóż do koszulki z fakturami i innymi rzeczami od auta a wtedy potencjalny kupiec nie bedzie miał nic do gadania ;)
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Nie jestem pewien czy nie jest jeszcze konieczna wymiana modułu FRM na przynajmniej FRM II z obsługą led, ale to juz niech forumowi magicy tacy jak np. Dziqsek się wypowiedzą i wrazie czego skorygują :)
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Tak, jesli uzyjesz przejsciowki to swieca normalnie, tylko kierunki beda szybko migac bo ledy maja inny opor niz zarowka wloknowa no i tak jak wspomnialem na desce bedziesz mial blad przepalonych zarowek. Pozdrawiam
-
Lampy tył poliftowe do wersji przedliftowej
Trzeba wykodować zimne i ciepłe sprawdzanie zarówek aby nie sypało błędami na desce o spalonej żarówce ;)
-
E9x Zakup grupowy na kolektory ssące do 2.0d 3.0d
Tak więc rozpoczynam ;) 1. Nergal 2. ...
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
One najprawdopodobniej nie posiadają świateł przeciwmgłowych. Napisz do producenta i się dopytaj bo inaczej przy pierwszej lepszej kontroli dowodzik Ci zabiorą i laweta.
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Te z marsa z tego co widzę, nie mają chyba światła przeciwmgłowego bo są na rynek US... A tak to naprawdę dobrze wyglądają :)
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
http://lmgtfy.com/?q=E90+blackline+tail+light
-
Re: [e90] Beata 335d by FIDO (wymiana zarowki w ringach s12
W lci ( przynajmniej nieskrętnym) nie jest tak łatwo. Sam przerabiałem temat i żeby to zrobić trzeba później drutować, bo nie wyciągniesz nic bez odczepienia osłonki soczewki (plastiku powlekanego warstwa chromu) którego później nie ma jak przyczepić bo w fabryce jest składane to wszystko przed sklejeniem lampy. Kombinowałem z dwa dni aby to zrobić inaczej, ale nie dało rady jak taką metodą. Pozdrawiam
-
E91 lift, Gałka zmiany biegów M-pakiet
:mrgreen: :lol: :mrgreen:
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Chyba, że auto stało na parkingu, pozamykane i coś z dużym impetem w niego wjechało to wtedy nie wystrzelą ;)
-
Halogeny czy ksenony?
Dokładnie, z tym ze w pre-lci na światłach drogowych oprócz otwieranej przesłony jest załączana także żarówka halogenowa w lampie ;)
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Potwierdzam ze są takie same :) Zamawiałem koledze. Naklejki są na folii ORACAL więc to to samo tyle, że taniej ;) Pozdrawiam
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Nie mam zamiaru kupowac, jakoś mi sie to średnio widzi na moim aucie, ale jak patrze na auta co niektórych z forum to będzie to wisienka na torcie ;) Jak tylko nakleicie na swoje auta to wrzucicie prosze fotki, z checią zobaczę efekt na Waszych autach :) Pozdrawiam
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Nie twierdze, że to są te same :) Sprzedający twierdzi ze jest to własnie oracal ;) Pozdrawiam
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
A to nie jest to samo tyle że z PL i taniej? ;) http://allegro.pl/naklejki-naklejka-bmw-m-power-na-grill-smycz-i3804195211.html
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Jak to jest zrobione? ;) Kiedy wersja na iOSa? ;)
-
[Exx] sprawa HID-ksenon
Wystarczy poczytać forum, użyć wyszukiwarki i jeden z pierwszych wyników i już masz odpowiedź. Nie, nie będzie to legalne. Musisz mieć spryskiwacze reflektorów, samopoziomowanie reflektorów oraz same reflektory które są certyfikowane na światło xenonowe(podejrzewam, że te z aukcji oczywiście nie są certyfikowane). Pozdrawiam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Jest tam śruba imbusowa :)
-
[Exx] sprawa HID-ksenon
Otóż to! Zasięg zawsze jest taki sam. A nie jak niektórzy piszą, że jak jadą pod górkę to się soczewki obniżają a co za tym idzie zasięg mniejszy ;) U mnie jest to bardzo czułe, jak wjadę w dziurę to nie wiem czy sie ustawia bo całym samochodem wtedy trzęsie, ale jak przyspieszam, hamuje to jest bardzo widoczne :)