Treść opublikowana przez marko0424
-
bosniak -->>E46 330 xdA Touring individual
Świetne autko :cool2: :cool2: ,ładnie że dbasza o każdy szczegół ,ciekawy jestem jak te fegi siądą :) Szkoda że dałeś jamex-a na eibach jest trochę niżej a komfort zostaje :cool2:
-
BMW Update DVD Road MAP Europe HIGH (MK4) 2015
Dzieki kolego :cool2: wiedzialem ze z tym plikiem coś nie tak ,spròbuje tym co podałeś
-
BMW Update DVD Road MAP Europe HIGH (MK4) 2015
A jak wygląda sprawa z fotoradarami w tych mapach i jaki musi być soft żeby to chodziło ?
-
BMW Update DVD Road MAP Europe HIGH (MK4) 2015
Już się pogubiłem ,koledzy które w końcu te mapy są oki ,bo już nie wiem.... :? Te z pierwszego postu nie idzie sciągnąć w połowie transferu wyskakuje błąd i parę GB poszło się je..... :mad2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Ja bym na twoim miejscu nie kleił tych paskòw Mariusz
-
mk4 jak ustawić wyświetlanie poi
Hej kolego a jaki masz soft [4-1/00] ??
-
PROSZĘ o pomoc, SKRADZIONE E90
Nie ma za co kolego ,po to jest forum między innymi żeby sobie pomagać :cool2: Poszło w eter .Powodzenia
-
PROSZĘ o pomoc, SKRADZIONE E90
Masakra ,współczuje Powiele temat na innym forum zawsze większe szanse na odnalezienie
-
[e92] wymiana kierownicy
Nic się nie bój ,poduszka Ci nie wystrzeli tylko tak jak pisali koledzy wyżej odepnij akumulator odczekaj 15-20min i działaj max 1-1,5 godz roboty przy spokojnym i ostrożnym podejsciu do całej operacji :cool2: Wracając do kierownic druga aukcja tą którą podałeś to kierownica Performance bez wyświetlacza więc tą odpuść od razu
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Nazbierało się trochę kurzu na lakierze a więc małe sprzątanie i dwa spontaniczne zdjęcia :D Sorry za jakość (robione tel.) http://naforum.zapodaj.net/images/1728aabee555.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/871ec517607a.jpg
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Najlepiej koni z regulacją twardosci ale to juz inna liga I cena tez adekwatna do jakosci
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Moze doszla pęknięta osłona do KW ?
-
Koła 20": jak dobry/zły jest to pomysł?
Do ten budy ładuj 20 ",jesli chodzi o wzor to tylko BBS :cool2: ,oryginalne moze I kute ale wzor kiepski no I podobno produkują je w chinach :duh:
-
18/04/2015 Rothenburg
Może być ciekawie :D :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dokładnie Mario wyjechać na salmopol to czasem nie lada wyczyn Auto już teraz robi piorunujące wrażenie :D , a co dopiero na gwincie :cool2: :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz jest naprawdę pięknie :cool2: :cool2: :cool2: , auto już na gwincie ??? Bo tak ładnie stroi
-
Pytanie o Tuner TV
Żeby załozyć kamerkę wystarczy ci tuner TV ,tuner dvb nie potrzebny chyba że chcesz oglądać tv w aucie
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Sławomir :cool2: ,ile taka impreza kosztuje :roll:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dokładnie :cool2: :cool2: ,już napisałem kilka postów wyżej co o tym myślę Masakra gorzej jak baby
-
[F34] Estoril blue - fajny czy nie?
Do tej budy tylko 19 cali :D
-
[F34] Estoril blue - fajny czy nie?
Przecież ten kolor urywa jaja :cool2: :cool2: , jest prze piękny ,dla mnie bajka :D
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Dokładnie, bo to to samo Z3,Z4 i E36 wleciał też nowy wachacz prawy Lemfordera w wersji m-sport pakiet II ,wymiana jak się zrobi trochę cieplej :) http://images67.fotosik.pl/567/cdea3419e07b9393med.jpg
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Są niższe o ok 8mm, a ja właśnie tyle potrzebuje zejść niżej przodem a regulacji gwintu już mi brakuje :D Z Z4 pasują p&p
-
jak podłączyć tuner tv
Tu jest zestaw pod TV dvbt http://www.ebay.pl/itm/190663052774?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Dziękuje staram się jak mogę :) Ostatnio wymieniłem też napęd DVD mk4 na nowy oryginalny BMW bo stary już kiepsko czytał niektóre mapy http://images70.fotosik.pl/565/30ef411d81bb5637med.jpg http://images69.fotosik.pl/567/ceda573b35131ad4med.jpg teraz smiga że hej :cool2: