Treść opublikowana przez marko0424
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jestem tego samego zdania, gwint to gwint :D Air jest dobry do lansu
-
Spotkania śląskie
No Mario pewnie też ,ale jest jeszcze trochę czasu także myślę uzbieramy jaką fajną ekipę :8)
-
[E90] Montaż spryskiwaczy reflektorów
Typowe podejście do klienta w ASO ,najlepiej skroić klienta na grube siano.
-
Aktywacja spryskiwaczy ref.
Jak rozwiązałeś problem ??Dwa silniczki cisza czy tylko ten prawy ??
-
Spotkania śląskie
Vale46 to już jest nas dwóch :D :cool2: ,jak są jacyś chetni to proszę się wpisywać pózniej ustalimy szczegóły gdzie konkretnie jaka miejscówka i jaka data :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
:shock: hardcor :mrgreen:
-
Spotkania śląskie
Panowie a może są chętni na spocik w Bielsku ?? Nie mówię że teraz ale myślałem już o spocie na nowy sezon po nowym roku, pisze tak wczesnie bo chodzi o to aby była duża frekwencja :D i każdy mógł na spokojnie ustalić i dograć termin ,fajnie by było się spodkać w większym gronie :cool2: jak sądzicie ?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
cypisek21 jeździłem na gwincie KW ,teraz też jeżdze na gwincie co prawda nie KW ale powiem szczerze że jest porównywalne do zawieszenia m-pakietowego poszedł bym dalej i powiem że jest lepiej jak na mp, oczywiście jest jeszcze kwestia ustawienie tego gwintu pod siebie ,także jest opcja ktoś lubi beton to robi, ktoś bardziej komfort to tak stroi jak mu pasi. Co do Air to pewnie masz rację że bardziej komfortowo,ale nie wiem nigdy nie jeździłem to nie będę się wypowiadał, Pozdrawiam i Wesołych Świąt i Szczęsliwego nowego... :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Właśnie w E61 a tu mowa o e91, to jest poprostu przerost formy nad treścią,idąc tym tokiem myślenia to można by pozakladac bajery z wyższych serii które nie koniecznie muszą polepszyć to auto, wszystko musi być przemyślane i zrobione ze smakiem, ten air to już lekka przesada, ale to moje skromne zdanie Nich Mariusz zrobi jak uważa to jego beta,ja bym poszedł w gwinta Kw Wesołych Świąt dla wszystkich fanatyków marki :D
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
No No ,pieknie to teraz stroi !! Na czarnej feldze 100 razy lepiej :cool2: ,autko wygląda dużo agresywniej,jest kosa :shock: Gratulacje pieknej furki
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Bez obrazy ale Air to do Hondy :nienie: , do BMW musi być gwint :cool2: , żadne kompresory w bagażniku i inne dziadostwa ,ale to tylko moje zdanie . Mario nie daj się zwariować tylko gwint :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Ja się piszę na spod tylko jak nie bedzie śniegu :D
-
BMW e46 330Ci FL - po Pogórzu Karpackim
Spokojnie da się jeżdzić na 19 " osobiście latam na gwincie i 19" BBS CH i praktycznie nie ma róznicy miedzy 18" a 19" ,jeden warunek to porządne ogumienie i broń Boże Run flat.
-
Black BMW E46 by Crazy :)
Popieram zdanie przedmówcy ,auto totalna wioska :duh: , wszystko do uratowania ale z odpowiednim podejściem :D
-
E46 330CI coupe/czarne zło/
Wszystko fajnie ,ale felgi do lekkiej renowacji i będzie igła :cool2: :cool2:, pozatym pewnie zacząłeś dopiero dopieszczać auto po zakupie i na wszytko przyjdzie czas :D
-
E46 330ci swap na M57N2 3.0d 235km Fotorelacja Dawid20
Przejżałem galerię i powiem szczerze................................................... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: jestem w szoku ,idziesz do przodu z modami jak szalony,pełen szacunek za pracę jaką już włozyłeś w to autko :cool2: ,będe tu czesto zaglądał i śledził postęp prac. Powodzenia w dalszych modyfikacjach i czekam na finalny efekt Pozdro
-
e46 330i Be My Walentine
Piękne autko i bardzo zadbane, bardzo mi się podoba i widać że dbasz o bawarkę należycie :cool2: , skóry w środku jak nowe ,naprawdę jest bardzo dobrze :D
-
BMW e46 330ci++ by Tune-Soft
Nieżle działasz ,bardzo ładna sztuka :D , super mody :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
A więc prawie zgadłem ,Mario to teraz kolej na gwint i kanapę tylną .... :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Pewnie Gwincior :D i moze jeszcze heble do tego :shock:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
No Panie to miałeś farta :D że dowiozłeś się cało do domciu ,gdzie w Niemczech tyle sniegu ?? w jakim regionie?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Żartowniś :D ....hehehe...,Mario kiedy obszywasz kanapę i kiedy gwincior i heble wlatują bo coś ostatnio przebąkiwałeś o tym jak gadalismy ??? Na priv poszło info firmy o którą pytałeś
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Skoro nalegasz to uchylę rabka tajemnicy :) :wink: Pewnie każdy pozna co udało mi się zakupić :D :dance: Bardzo duże podziekowania dla kolegi z forum BondE87 bo tak naprawdę dzieki jego pomocy udało mi się zakupić ten dodatek :D :cool2: Dziękuję Damian :cool2: :cool2: :cool2: http://images69.fotosik.pl/323/30707791328cfb6egen.jpg W mordę ale to sądzie w twoim bolidzie, będzie gruuuuboo, jak zwykle Mario idziesz ostro do przodu :cool2: :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz pochwal się nowym zakupem :cool2: ,poprostu rozwalasz mi system swoimi modami :D
-
[E46] Montaż sprywskiwaczy reflektorów
Jest problem bo instrukcję wraz ze schematem według której robiłem gdzieś schowałem i nie moge znaleźć ,poszukam jeszcze jutro ,jak coś to wyśle :wink: