Treść opublikowana przez maja22
-
F10/F11 3 foteliki z tylu.
czesto zapinam foteliki w przedziale 15-36kg kupilem maxi Tobi XP oraz ROEMER fotelik KIDFIX sa one bardzo waskie i dlatego w miare da sie zapiac w f10/11
-
SPALANIE 525d (2.0, 218KM x-drive)
kolego zrob pomiary tych silnikow z boxem zobaczysz iz przyrosty mocy ok2-5% za 14 tys. zl jest nie warte ale temat poruszany juz wielokrotnie na forum. Sam mialem i widzialem co sie dzieje z BOXEM ajak przychodzi reklamacja to zaczynaja sie duze schody - wiec lepiej ostroznie. Widziałem 3 auta z boxem AC Schnitzera i powiem znikome przyrosty ...
-
Bmw x1 2013 dobry wybór??
to jezeli ci ilosc miejsca nie brakuje w X1 to nie ma sie czego zastanawiac i zamawiac. .. no tak skrzynia biegow w XC60 jest slaba strona nie wykorzystuje potencjalu silnika D5 natomiast w X1 :) :cool2:
-
528 xdrive -opinie po 50 tys km.
...jesli chodzi o silnik 2.0D to jest ok nawet w f10 tylko na minus to okropny dzwiek. porownujac dwa silniki 2.0i i 2.0d to ON maja juz czasami ponad 150tys.km i jakos jedza bez duzych wpadek, natomiast 2.0i 245KM ciezko zapytac co i jak po 50 tys km bo to dopieroprzebieg gdzie silnik jest dobrze dotarty - warto pytac co bedzie po 200tys.km czyli jakies 4-5 lat uzytkowania ...
-
Bmw x1 2013 dobry wybór??
Kolega bardzo ladnie i fajnie opisal natomast auto Audi Q5 to nie te pieniadze a na tylnej kanapie jest prawie tyle samo miejsca co w X1 wkladalem foteliki i widzialem ile jest miejsca dobrym porwnaniem bedzie VolVo XC60 z silnikiem min. 163KM miejsca duzo i auto SPOKOJNE ma duzy komfort bez zmuszania do jazdy sportowej jako typ rodzinny to wybor super ale jako auto do miasta to X1 the best ....
-
Bmw x1 2013 dobry wybór??
ja skory nie polecam mam w f10 i tyle no jedynie indywidualne zamowienie
-
Bmw x1 2013 dobry wybór??
jesli siedzenie to sportowe to must have - naprawde kolegama 1000% racji nie widze tego auta z zwyklymi siedzeniami aa i bardzo fajna jest sportowa kierownica
-
BMW F07 535D stacza się na podjeździe
w ASO jesli cos dolega :idea: skrzynie automatyczna od razu powiedza trzeba wymienic na nowa- koszt szkoda pisac - sprobuj wtedy poza ASO tylko w PL jest ciezko ale sa dobr waresztaty ( na forum tylko sie pytaj f10/11 lub w x5 ). Trzymam kciuki aby bylo nic duzego - daj znac
-
BMW F07 535D stacza się na podjeździe
znajomy mial podobny problem z podjazdem w automacie przebieg ponad 200tys.km E60 ale to byla stara skrzynia - cos mu wymienili w skrzyni i sprawdzili program i bylo ok- koszt nie pamietam ale duzy nie byl - wszystko bylo robione w DE
-
BMW F07 535D stacza się na podjeździe
jaki masz przebieg auta? byc moze skrzynia jest do sprawdzenia
-
Bmw x1 2013 dobry wybór??
nie zastanawiaj sie tylko bierz po lifcie auto, skrzynia automatyczna robi duze znaczenie a i moze ogromne - 204 w starym automacie prawie idzie tak samo jak 184KM po lifcie z nowa skrzynia i nie piesze to dlatego iz moja zona na 184KM ale moje odczucia. co do wad X1 to powyzej 140Km/h jest juz glosno na trasie a jadac jakies 3-4h to juz troche bywa uciazliwe- poza ta wada wszystko jest :cool2:
-
F10/F11 LCI - Facelifting
..jaka roznica silnika 535d przed i po LCI - po lifcie ma gwarantowane wartosci momentu i KM a nie jak wychodzilo ok. 5% mniej, tak jak kriss pisze inna mapa w sterowniku w ASO twierdza iz caly osprzet i silnik jest ten sam. -wiec nadal sie potwierdza autko po LCI jest dopracowane
-
Wrażenia (subiektywne) z weekendowych jazd nową F15
super opis dobrze iz istnieja tacy ludzie i tak profesjonalny sposob podchodza do rzeczy :cool2: ... oby wiecej takich opisow na forum
-
kola zimowe do F11 xdrive
tamat wiele razy opisywany na forum a dotego mozna udezyc prosto na strone viewtopic.php?f=103&t=213634 ET 30 najlepiej miec(zima) 18 cali rozmiar 245/45 jesli chodzi o xdrive to wszystkie takie same rozmiary. hej
-
8-mio biegowy automat?
nie slyszalem iz 525xd/d ma jakies zmiany podnoszone w mocy i to jeszcze w ASO - raczej to chodzi z silnikiem 2.0d z 184KM na 218KM. Indywidualne podnoszenie mocy poza ASO( silnik 2.0d lub 3.0i) w PL jeszcze nie istnieje ... cos maja w DE i NL
-
Ankieta/glosowanie - jaki silnik masz w F10/11
tak tylko wiekszosc z nas pamieta jak pojawila sie ankieta i byla wyodrebniona M5 to odrazu byla podbijana.a szkoda bo widac nikt z nas na forum nie ma m5
-
Ankieta/glosowanie - jaki silnik masz w F10/11
no niestety w ankiecie mozna bylo umiescic max 10 wierszy a silnikow jest grubo ponad 10 - wiec taka ankieta a nie inna .....jak strona pozwoli na wiecej to sie zmieni
-
8-mio biegowy automat?
przez mmw » 27 Gru 2010 10:47 Robią i do 220KM i 450Nm. Masz nowe auto więc skrzynia pewnie wytrzyma, ale będzie pracowała już na granicy swoich możliwości. Z drugiej jednak strony skrzynie te muszą mieć jednak dużo większą rezerwę niż wynikałoby z ich danych technicznych skoro BMW montuje je w modelu 525d, który w standardzie ma 450Nm, więc opierając się na tym, wydaje mi się, że możesz spokojnie wgrać nowy program i powinno być ok. Gorzej mają Ci co nabyli 525d i chcą w nim podnieść moc, a da się sporo, bo to przecież 3.0d. ...tylko gdzie wgrasz program dof10/11- nadal cisza i nic na PL nie oferuja no chyba ze cos nam sw. Mikolaj rzucil na rynek.
-
BMW 5 GT 2013 by Aiho
no wiesz masz gust :cool2: b.ladnie zestrojone autko - gratuluje i szerokiej drogi szkoda iz nie posiada sportowej kierownicy ( wiem ze nie pasuje do limuzyny) ale wielkosc i miekkosc przemawiam za zakupem jest swietna przednie siedzenia to sport?
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
....no tyle wychodzi jesli jest to trasa to srednie spalanie wyznaczonej podrozy jest na poziomie 6-9.0l/100km, w korkach typu Warszawa-korek wychodzi 11-13l/100km. Spokojna jazda w miescie 7-9l/100km. Spokojna trasa poza miastem 6-8l/100km. Auta uzywam 50/50 trasa-miasto 2.0d w X1 60/40 miasto/trasa wychodzi srednie spalanie 7.6l/
-
Zamawiam F07.
lepiej wykonane to: siedzenia i kierownica ( spasowanie ) - na kierownicy nie sportowej uwazam jest uzyta lepsza skora - mialem w rekach caly dzien 520d GT. Co do innych szczegolow to nie zauwazylem - ( porownanie opieram na modelu GT przed i po LCI )
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
:) ja zrobilem w ASO ale platne z gory - taki sam pakiet serwisowy mam i mozna zapomniec z ze jest gratis - nic w ASO nie jest gratis:)
-
Galeria BMW 4 Sport Line
fajny tescik :
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Jaco warto wymienic filtr oleju i olej po 4-5tys. km oraz tzw. zwane odmulanie aby nie wskazalo ci na hamowni 350KM tylko jakies 384KM - i byc moze bedzie autko mniej spalalo - gratuluje wyboru takiego motoru i koloru:) spalanie ci wzrosnie bo majac taka moc to kusi na drodze :mrgreen: u mnie srednie spalanie po przejechaniu 26000 km nie kasowane od 10 000 km 8.5l/100km
-
Zamawiam F07.
nie bez - mialem w rekach bez - ale tez posiadam swoj bez AB i widze roznice