Treść opublikowana przez DW1225
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
w poniedzialek dasz rade sprawdzic??
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
no wlasnie jestem tez ciekaw jak wyglada otwieranie z tymi teleskopami od lanci pytalem w sklepie o teleskopy dlugosci odpowiadajacej e90 podal mi 3 warianty 440 500 555N problem w tym ze oni pracuja do 16 a ja mam przekichany miesiac do 18 :mad2:
-
skrzynia basowa dedykowana do e90 potrzebny szkic
acha i pomijam fakt wkladania 2 glosnikow kazdy po 540€ :mrgreen:
-
skrzynia basowa dedykowana do e90 potrzebny szkic
witam myslalem nad skrzynia taka jak ta http://www.ebay.de/itm/JL-Audio-Stealthsbox-Highend-Fertigsub-BMW-E90-92-/330696331233?pt=LH_DefaultDomain_16&hash=item4cff098fe1 ale troche przesadzili za kawalek skrzyni z 2 glosnikami. czy ktos juz projektowal cos podobnego i ma szkic?? czy warto by cos takiego zrobic ? ktos ma azinteresowanie??
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
panowie a ile wazy taka klapa?moze ktos by potrafil obliczyc ile niutonow trzeba kto byl mocny z fizyki ?
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
co ma technika montazu ja nie potrzebuje do tgo zadnych gumek itp. Potrzebuje tylko mocnieszcny teleskop pytanie jak mocny. A ta instrukcja to widac ze tylko przez niemca mogla zostac zrobiona oni zbytnio muzu nie uzywaja. Przyklad 2 wojny :mad2:
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
wlasnie jest to jedynka inna sila dziala na klape bo klapa inaczej zbudowana i inaczej otwierana to raz. A dwa to inna dlugosc teleskopow wiec nadal jestesmy z niczym
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
jak masz mozliwosc takiego pozyczenia to lykaj kazdy co ma maksymalny rozmiar 370mm mozna zamontowac ciut krotsze ale bez przesady mowa o dlugosci od oczka do oczka. Ja bym strzelal w takie co maja 450 550 lub ponad 600N
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
panowie moze jaks zruta na testy. Bo samemu nie widzi mi sie kupowac kilka razy bo sie okaze ze za slabe lub ze za mocne. Jeden zestaw jak widzialem to koszt 47euro brutto. Moze dzialac moze byc za slaby lub za mocny jak wspomnialem mowa o 500N
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
znalazlem strony n aktorych mozna zamowic w dowolnym wariancie pyttanie jaka moc zeby nie przesadzic i zeby nie za malo bylo wspomniane strony to http://www.febrotec.de/content.php?seite=shop/produkte.php&hauptrubrik=3 http://www.pneumat.com.pl/sprezyna-gazowa_8-19 http://www.springmasters.pl/sprezyny_gazowe/sprezyny_pchajace/seria_819.html mma nadzieje ze komus sie przyda :norty:
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
pogrzebalem troche wnecie i znalazlem moc wyrzutu teleskopu w e90 i w octavi zatem bmw 320N octavia 550N ciekawe czy do podniesienia potrzeba 550N czy mniej ?
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
zapodaj to video :mrgreen:
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
panowie a jak zrobic zeby szla do gory? w bmw 5 nie ma czegos takiego?
-
e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7
witam w mojm pilocie mam mozliwosc otwierania tylniej klapy jednak otwiera sie tylko z zamka do gory juz nie idzie.teraz moje pytanie czy byly wersje ze tylko otwiera z zamka czy mam gdziej jakas usterke i klapa powinna isc do gory wiem ze w e klasie szla do gory troche nonsensem jest ze tylko z zamka ptwiera i trzeba samemu podnosic
-
efektywne rozpedzanie e90 320d 163hp
witam pod ktos przy jakich obrotach wchodzic na poszczegolne biegi aby bez straty sekund osiagnac szybka predkosc. Nie wyskakiwac mi tu z idiotycznymi odpowiedziami temat ma na celu osiagniecie dobrego czasu od zera do vmax pozdr
-
problem z oswietleniem (naprawione str.2) uciekajaca masa...
auto odebralem od jednego speca bardziej mechanika jak elektryka. problem z oswietleniem znika gdy wyjmie sie zarowke stop chodzi o ta druga co swieci przy awaryjnym hamowaniu. pojawia sie wtedy kontrolka ze jest problem z oswietleniem zewnetrznym. kierunkowskazy migaja normalnie. natomiast jesli sa wszystkie zarowki chwile po uruchomieniu auta pojawia sie kontrolka odnosnie zewnetrznego oswietlenia i tylnich przeciwmglowych i kierunkowskazy migaja szybko . wtedy wystarczy ze pozbede sie tych 2 zarowek zostawie auto na moment wyciagajac kluczyk i znow dziala normalnie co to moze byc? auto dopiero za tydzien trafi do elektryka
-
klapki w kolektorze m47t2
dwonili dzis do mnie z bmw i dowiedzialem sie ze w moim modelu z 2007 r poprawili ta usterke, ciekawe w jaki sposob??
-
dobre audio do e90
witam ktos doradzi jakies przyzwoite car audio nie chodzi mi tu o zostawienie kilku tysie jakiejsc firmie. co mozna wstawic do tego auta aby pozadnie zagralao co oznacza wedlug mnie aby zagralo slucham polamanych rytmow mocne glebokie basy w drum and bass. ma grac i nie charczec jak sie podglosni no i potrzebny jes dobry bass. wersja nadwoziowoa to limuzyna . licze na solidna pomoc
-
problem z oswietleniem (naprawione str.2) uciekajaca masa...
wiec auto w czwartek ma terim u elektryka zobaczymy co wyniknie
-
problem z oswietleniem (naprawione str.2) uciekajaca masa...
tak wyglada wykaz bledow http://img404.imageshack.us/img404/2643/skanowanie0001ia.jpg http://img849.imageshack.us/img849/9412/skanowanie0002nj.jpg ktos cos doradzi ?? co to moze byc
-
czujnik cisnienia paliwa?
witam gdzie znajde czujnik cisnienia paliwa ?i czy moge sam go wymienic??
-
problem z oswietleniem (naprawione str.2) uciekajaca masa...
wiec tak wczoraj zagladam do bezpiecznikow i widze brak bezpiecznika numer 9. wsadzilem na moment bezpiecznik 10A z innego miejsca w miejsce 9 sprawdzam kierunki migaja normalnie swiatlo hamulca nie palilo sie samoczynnie mowie sprawa jasna wsadzilem bezpiecznik na swoje miejse spowrotem. jade dzis rano do sklepu przejechalem ze 3 kilometry kierunki pracuja normalnie zero bledu i w dodatku bez bezpiecznika numer9. po chwili komputer pokazuje problem ze swiatlami i kierunki znow szybko migaly . kupilem bezpieczniki uzupelnilem brakujace sprawdzilem wszystkie inne i problem nadal bez poprawy. podjechalem do bmw wziolem nowy uchwyt na zarowki podlaczylem dalej zadnej poprawy. chcialem auto w aso sprawdzic kazali zostawic auto na 3 godz bo zamet maja. ktos doradzi co to moze byc kolega sie upieral na uchwyt ale jednak gdzies indziel lezy przyzczyna
-
VIN - prośba o rozkodowanie
witam poprosze o rozkodowanie numerku WBAVC31080VG17310 pozdro
-
Zmiana AUX na AUX/USB w e90
witam w e90 z 2007 do radia profesional bez navi idzie dolozyc port usb aby odtwarzac z pendrive lub innego nosnika. oczywiscie bez wiekszych przerobek pytam bo mam pod lokietnikiem tylko wejscie aux jako jack, a na ebayu widzialem takie ustrojstwo z dodatkowym portem usb
-
problem z oswietleniem (naprawione str.2) uciekajaca masa...
bylem w bmw jutro jade po nowy uchwyt na zarowki jak tu jeden z kolegow wspomnial jesli to nie pomoze to moze jeszcze jutro wstawie auto do elektryka.