Treść opublikowana przez zapora
-
z 530d Touring do 728i
auto jest zadbane z drugiej ręki z przebiegiem 175 tyś km. Myślę że spalanie będzie na podobnym poziomie, ponieważ nie mam ciężkiej nogi, a podobno komfort jest dużo wyższy niż w e39
-
z 530d Touring do 728i
Witam, myślę o tym żeby przesiąść się z 530d Touring z 2002r. do 728i z 2001r. (auto zadbane od drugiego właściciela) Co o tym myślicie ? Jakie wady i zalety ma e38 i spalenie z tym silnikiem ? Pozdrawiam :)
-
728i z 2001r.
Witam, myślę o tym żeby przesiąść się z 530d Touring z 2002r. do 728i z 2001r. (auto zadbane od drugiego właściciela) Co o tym myślicie ? Jakie wady i zalety ma e38 i spalenie z tym silnikiem ? Pozdrawiam :)
-
Kilka pytań 523i
bardzo dobry motor, tylko uważaj na pompę wody. Mogą być wycieki i możesz zajechać motor. Nowa pompa w ASO ok. 350 zł Pozdr.
-
E39 523i czy jest sposób na znikające piksele?
uciekły mi prawie wszystkie piksele w radiu. W środę odwiedziłem fachowca w Kątach Węgierskich przy ul. Akacjowej, naprawa trwała 30 min, koszt 100 zł. Wyświetlacz jest jak nowy. Polecam :cool2:
-
Jeż - opornik dmuchawy
Witam, w którym miejscu znajduje się opornik dmuchawy tzw. jeż w modelu 530d Touring z 2002r. z klimatyzacją manualną ? Proszę o pomoc i ewentualnie jakieś zdjęcia poglądowe. Pozdr.
-
e 39 jaki rozmiar opon na zime ?
225/55 R16 - polecam opony m-ki NOKIAN Świetne na zimę :cool2:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
KUPUJ, doskonały auto ! :cool2:
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
leję syntetyczny Castrol Edge i jest OK. Właściwości tego oleju doceniłem w ostrych mrozach :cool2:
-
Jakie amory na przod do touringa
mam KYB i są OK Polecam
-
Zatrzaśnięty kluczyk - Pilne !
chyba mogę
- Zatrzaśnięty kluczyk - Pilne !
-
Zatrzaśnięty kluczyk - Pilne !
ma wszystkie oryginalne szyby i nie zamierzam wybijać którejkolwiek :nienie: W poniedziałek będę musiał ściągnąć magika z Andrychowa, który samochód powinien otworzyć bez jakichkolwiek uszkodzeń... Jak to zrobi, to już jego tajemnica, którą nie chce się dzielić.
-
Zatrzaśnięty kluczyk - Pilne !
no to nie wesoło ! Myślałem, że jak tylne drzwi nie są zamknięte do końca, tylko chwyciły na pierwszy skobel, to uda się bez bólu dostać do środka
-
Zatrzaśnięty kluczyk - Pilne !
Witam, zatrzasnąłem sobie jedyny kluczyk w aucie e39 Touring 2002r. i nie mogę dostać się auta ! Tylne lewe drzwi mam zatrzaśnięte nie do końca tj. nie da się ich otworzyć ale nie są zamknięte do końca. Drzwi są tylko przymknięte ale zamek już złapał. Proszę o pomoc jak teraz najlepiej dostać się do środka, tak aby nie zniszczyć auta. Pilne ! Proszę o pomoc !
-
Płyn hamulcowy
ten może być : Płyn hamulcowy ATE DOT4 TYP200
-
Płyn hamulcowy
Jaki płyn hamulcowy polecacie do e39 Touring z 2002r. ? Ile płynu wchodzi przy wymianie, czy jeden litr wystarczy ?
-
E39 520i M52B20 - Zmiana z 10w40 na 0w40 + ceramizer
zmieniłem olej z 10w na 05w Castrol Edgeprzy przebiegu 200 tyś km i jest OK. Na forum koledzy polecali Valvoline, ale jego cena jest wysoka o ok. 50% droższy od Castrola.
-
przednie amortyzatory - montaż i wysokość
mam zamontowane amortyzatory KYB. Jestem umówiony na ustawienie zbieżności u najlepszego fachowca na śląsku tj. Pana Dudy w Katowicach. Zobaczymy co on stwierdzi :?:
-
przednie amortyzatory - montaż i wysokość
przejechałem już z 3 tyś. km
-
przednie amortyzatory - montaż i wysokość
dzięki, zatem muszę się przyzwyczaić, ponieważ stare wylądowały w koszu :wink:
-
przednie amortyzatory - montaż i wysokość
wymieniłem przednie amortyzatory i teraz auto jest wyższe z przodu o ok. 2 cm. Denerwuje nie teraz wyższy prześwit między błotnikiem a oponą :mad2: Mechanik mógł coś źle zrobić przy montażu, a może jest jakaś inna przyczyna ?
-
Koszty utrzymania BMW e39 vs. Mercedes W202
miałem 523iA Touring i polecam ten motor - może paść pompa wody, która w ASO kosztuje ok. 300 zł. Świetne osiągi przy małym apetycie na paliwo. Mam teraz 530dA Touring bez nivo
-
drżenie kierownicy
Witam, mam problem podczas jazdy 60-100 km/h drży mi kierownica. Mam wymienione łączniki przedniego stabilizatora wraz z gumą ? Co może być przyczyną ? Proszę o pomoc i wskazówki
-
Opony do e39 520d Touring
jeżdżę na Dunlopach 225/55 R 16 - są rewelacyjne tj. bardzo ciche i poprawiają komfort jazdy !