Skocz do zawartości

zapora

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zapora

  1. zapora odpowiedział(a) na zapora temat w E39
    auto jest zadbane z drugiej ręki z przebiegiem 175 tyś km. Myślę że spalanie będzie na podobnym poziomie, ponieważ nie mam ciężkiej nogi, a podobno komfort jest dużo wyższy niż w e39
  2. zapora opublikował(a) temat w E39
    Witam, myślę o tym żeby przesiąść się z 530d Touring z 2002r. do 728i z 2001r. (auto zadbane od drugiego właściciela) Co o tym myślicie ? Jakie wady i zalety ma e38 i spalenie z tym silnikiem ? Pozdrawiam :)
  3. zapora opublikował(a) temat w E38
    Witam, myślę o tym żeby przesiąść się z 530d Touring z 2002r. do 728i z 2001r. (auto zadbane od drugiego właściciela) Co o tym myślicie ? Jakie wady i zalety ma e38 i spalenie z tym silnikiem ? Pozdrawiam :)
  4. zapora odpowiedział(a) na stilgar29 temat w E39
    bardzo dobry motor, tylko uważaj na pompę wody. Mogą być wycieki i możesz zajechać motor. Nowa pompa w ASO ok. 350 zł Pozdr.
  5. uciekły mi prawie wszystkie piksele w radiu. W środę odwiedziłem fachowca w Kątach Węgierskich przy ul. Akacjowej, naprawa trwała 30 min, koszt 100 zł. Wyświetlacz jest jak nowy. Polecam :cool2:
  6. zapora opublikował(a) temat w E39
    Witam, w którym miejscu znajduje się opornik dmuchawy tzw. jeż w modelu 530d Touring z 2002r. z klimatyzacją manualną ? Proszę o pomoc i ewentualnie jakieś zdjęcia poglądowe. Pozdr.
  7. 225/55 R16 - polecam opony m-ki NOKIAN Świetne na zimę :cool2:
  8. KUPUJ, doskonały auto ! :cool2:
  9. leję syntetyczny Castrol Edge i jest OK. Właściwości tego oleju doceniłem w ostrych mrozach :cool2:
  10. mam KYB i są OK Polecam
  11. zapora odpowiedział(a) na zapora temat w E39
    chyba mogę
  12. zapora odpowiedział(a) na zapora temat w E39
    szkoda :(
  13. zapora odpowiedział(a) na zapora temat w E39
    ma wszystkie oryginalne szyby i nie zamierzam wybijać którejkolwiek :nienie: W poniedziałek będę musiał ściągnąć magika z Andrychowa, który samochód powinien otworzyć bez jakichkolwiek uszkodzeń... Jak to zrobi, to już jego tajemnica, którą nie chce się dzielić.
  14. zapora odpowiedział(a) na zapora temat w E39
    no to nie wesoło ! Myślałem, że jak tylne drzwi nie są zamknięte do końca, tylko chwyciły na pierwszy skobel, to uda się bez bólu dostać do środka
  15. zapora opublikował(a) temat w E39
    Witam, zatrzasnąłem sobie jedyny kluczyk w aucie e39 Touring 2002r. i nie mogę dostać się auta ! Tylne lewe drzwi mam zatrzaśnięte nie do końca tj. nie da się ich otworzyć ale nie są zamknięte do końca. Drzwi są tylko przymknięte ale zamek już złapał. Proszę o pomoc jak teraz najlepiej dostać się do środka, tak aby nie zniszczyć auta. Pilne ! Proszę o pomoc !
  16. zapora odpowiedział(a) na zapora temat w E39
    ten może być : Płyn hamulcowy ATE DOT4 TYP200
  17. zapora opublikował(a) temat w E39
    Jaki płyn hamulcowy polecacie do e39 Touring z 2002r. ? Ile płynu wchodzi przy wymianie, czy jeden litr wystarczy ?
  18. zmieniłem olej z 10w na 05w Castrol Edgeprzy przebiegu 200 tyś km i jest OK. Na forum koledzy polecali Valvoline, ale jego cena jest wysoka o ok. 50% droższy od Castrola.
  19. mam zamontowane amortyzatory KYB. Jestem umówiony na ustawienie zbieżności u najlepszego fachowca na śląsku tj. Pana Dudy w Katowicach. Zobaczymy co on stwierdzi :?:
  20. przejechałem już z 3 tyś. km
  21. dzięki, zatem muszę się przyzwyczaić, ponieważ stare wylądowały w koszu :wink:
  22. wymieniłem przednie amortyzatory i teraz auto jest wyższe z przodu o ok. 2 cm. Denerwuje nie teraz wyższy prześwit między błotnikiem a oponą :mad2: Mechanik mógł coś źle zrobić przy montażu, a może jest jakaś inna przyczyna ?
  23. miałem 523iA Touring i polecam ten motor - może paść pompa wody, która w ASO kosztuje ok. 300 zł. Świetne osiągi przy małym apetycie na paliwo. Mam teraz 530dA Touring bez nivo
  24. zapora opublikował(a) temat w E39
    Witam, mam problem podczas jazdy 60-100 km/h drży mi kierownica. Mam wymienione łączniki przedniego stabilizatora wraz z gumą ? Co może być przyczyną ? Proszę o pomoc i wskazówki
  25. jeżdżę na Dunlopach 225/55 R 16 - są rewelacyjne tj. bardzo ciche i poprawiają komfort jazdy !

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.