Treść opublikowana przez WojtekA4
-
BMW 328i Sport Line - Melbourne Red
Jutro pierwszy przegląd...
-
Opony Zimowe - odczucia
100% zgody tylko idąc Twoim tokiem myślenia, samochód też należałoby zmieniać co 2 lata, bo jest zawsze coś nowego, lepszego technologicznie, bezpieczniejszego... Ludzie często zmieniają całe koła i raz założona opona będąc przez 4 lata na feldze przy rozsądnym jeżdżeniu raczej da radę zachować wszystkie swoje właściwości szczególnie te, dotyczące bezpieczeństwa. Ale, żeby była jasność, ja opony zmieniam często, bo po prostu je zużywam :)
-
Opony Zimowe - odczucia
K8v8M ale nikt nie kwestionuje tego co piszesz. Masz dużo racji, ja przynajmniej pisze tylko o tym, że żeby osiągnąć tą wartość 4mm na letniej oponie, Tobie potrzeba dwóch sezonów, innym 4. :)
-
Opony Zimowe - odczucia
Mnie też się wydaje, że to nie zależy od czasu tylko od tego co faktycznie opona sobą prezentuje. Jeden jeździ agresywnie, szybko i zużywa w ten sposób gumy w tempie jakim jeździ. Drugi jeździ delikatnie i starczają mu one na 2-3 razy dłużej. Proste. Kiedyś miałem A4 B7 i opony poleciały po 25tys km do kosza. U znajomego w identycznym modelu, z tym samym silnikiem gdy ja robiłem wymianę, jego opony wyglądały naprawdę jakby mogły przejechać co najmniej kolejne 50tys km... Więc jeden zmienia co pół roku, drugi zmienia co 4, a nawet i więcej lat.
-
Zakup 328i 245KM
Staram się szanować zdanie i opinię każdego, ale tutaj chyba troszkę Cię poniosło...
-
BMW 328i Sport Line - Melbourne Red
Sorry, zakręcony jestem...
-
BMW 328i Sport Line - Melbourne Red
Klagosz - yyyyyyy z internetu korzystałem może ze 3 razy (w następnym BMW nie zamówię) do tej pory :) :) :), niektóre strony wczytują się bardzo fajnie, w całości, do tego jeśli jesteś w zasięgu 3G to śmiga fajnie. Zent - balans bieli? Może fotka przekłamuje, na moje ok dobrze to wygląda.
-
BMW 328i Sport Line - Melbourne Red
I jeszcze jedno, kokpit w nocy, sorki za jakość: http://img17.imageshack.us/img17/696/img0919ff.jpg
-
BMW 328i Sport Line - Melbourne Red
Nasze forum z pokładu F30 :) http://img827.imageshack.us/img827/3935/img0918aj.jpg
-
Bezpieczniki- gdzie się znajdują ?? bmw f30
http://www.f30post.com/forums/attachment.php?attachmentid=684223&stc=1&d=1335828732 http://www.f30post.com/forums/attachment.php?attachmentid=684224&stc=1&d=1335828732 Źródło: f30post.com
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Mnie akurat środek nie podoba się w tej wersji, ale to jest element indywidualny i dowolnie zmienialny. Auto jest rewelacyjne. Czekam kiedy pojawi się w sprzedaży... (z tym zderzakami oczywiście)
-
320i xDrive vs. RWD
A dzisiaj wszyscy z xd się cieszą :) W takich warunkach xd to zbawienie i na potrzeby tej pogody chętnie skorzystałbym z xd :)
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Tak, tylko tak naprawdę cały urok tego coupe to zderzaki. Jeśli (co jest wysoce prawdopodobne) zmienią je w wersji produkcyjnej to auto straci 30-40% swojego wdzięku.
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Odnośnie ceny - 2000eur up względem F30 http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=778461
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
No to spoko. Kiedy zaprezentują wersję produkcyjną?
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Jako że wcześniej nigdy coupe mnie nie interesowało, czy możecie potwierdzić lub zaprzeczyć, że Coupe konkretnie chodzi o serię 3 jest około 10-15tys droższe niż sedan? Pytam, bo zastanawiam się jaki będzie przedział cenowy F32...
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
No właśnie, żeby się nie okazało, że ten concept do produkcji trochę "odchudzą" po to, żeby po włożeniu M-pakietu finalnie auto wyglądało tak jak na tych obrazkach. Tył patrząc z boku wydaje mi się do serii 6 podobny... Te skrzela też robią robotę. Fajna jest...
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Oby tylko w wersji produkcyjnej pozostał szczególnie tylny zderzak oraz przedni. Są kosmiczne. Produkcja rozpoczyna się w lipcu 2013, a więc zmiana F30 na F32 realna ;)
-
Zakup 328i 245KM
Ja autem juz jezdze ponad 9 miesiecy, przejechalem prawie 30K km i nie mam absolutnie nic do zarzucenia... Miałem A4, jeździłem MB, Porsche itp samochodami, inne segmenty, ale jakieś pojęcie mam. Mam wrażenie, że ktoś tu nie rozumie filozofii BMW i tyle.... Ja wiem jedno, ja już innej marki samochodu nie kupię.
-
AUDIO - jakie nosniki ?
U mnie elegancko wyświetla, ale tylko okładki płyt (utworów) które kupiłem przez iTunes :)
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Kiedy będzie w sprzedaży? Sorki za pytanie, ale nie mam czasu śledzić tego wątku, a auto wydaje mi się coraz bardziej interesujące i godne uwagi...
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
Ja tam nigdy jeszcze nie zszedłem chyba poniżej 8,5L. A przez większość czasu średnia jaką pokazuje komputer to 8.9L. Jeżdżę pół na pół miasto/trasa.
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
Obiecuje, ze po jesiennym myciu i sprzataniu wrzuce pare fotek :) Jeszcze sie nie nacieszylem tym autem... :) :) :) :) :) :)
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
Ja mam zawieszenie M i poza tym, że czasami czuje się jak w taczce, to nie zamieniłbym tego zawiasu na żaden inny :)
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
A jak dla mnie porównanie jest bez sensu. Porównujesz benzynę z dieselem. A więc wszystko zależy od Ciebie. Poza tym nic nie piszesz, jak używasz samochodu, do czego go używasz itd...