Treść opublikowana przez WojtekA4
-
Prezentacja BMW F30 w Polsce - NOWE ZDJĘCIA STR.1 !!!
Ja też pare dni temu dostałem info, że w sobotę 11.02 zapraszają na pokaz nowej F30. Odliczanie czas zacząć :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
No właśne, tu masz 100% racji, co oryginał to oryginał, niestety nie mam możliwości czekać do lipca/sierpnia na odbiór auta. :( Ale i bez tego powinno być ok. Czytałem opinie ludzi który byli na NAIAS i ktoś stwierdził, że samochód robi wrażenie dopiero w realu. Więc być moze potwierdzi się fakt, że BMW to mało fotogeniczny samochód :)
-
F30 instrukcja obsługi z USA w .pdf
Instrukcja obsługi nowej F30 w wersji USA: http://www.f30post.com/goodiesforyou/3/f30/F30_Sedan_Owners_Manual_F30POST.pdf
-
F30 Nowe bmw serii 3
Niestety tak jak pisałem, to moje pierwsze BMW i nie znam sie kompletnie na tym jeszcze, nie wiem z czym to się je :) Właśnie oglądam Performance pakiet do E90 i naprawde konkretnie to wyglada. Ja nie lubie sie wyróżniać, ale widzę, że ten pakiet zrobiony jest ze smakiem...
-
F30 Nowe bmw serii 3
Dzięki, doczytałem. Nie jest to jakiś skomplikowany zabieg... Żałuje, że kiedy zamawiałem 3, nie było jeszcze M-pakietu w sprzedaży, zresztą podobnie jak teraz... Mam, nadzieję, że jeśli zdecyduje się go dodać, to będzie oryginalnie wyglądał :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
Cześć, Ponieważ w temacie BMW jestem "świeży", możecie mi powiedzieć jak wygląda możliwość dolożenia M-pakietu po odbiorze samochodu z salonu? Czy wogóle taka możliwość istnieje? Chodzi mi podmianę zderzaków i progów. Czy BMW wykonuje takie przekładki? I jeszcze jedno, ma ktoś może jakąś szczegółową specyfikację nagłośnienia HK w 3? najlepiej w F30 :) Pozdrawiam
-
F30 Nowe bmw serii 3
Ilu ludzi, tyle opinii i każdą należy szanować, ale nie koniecznie z każdą trzeba się zgadzać. I ja się nie zgadzam wogóle... Auta nie widziałem na żywo, ale gdzie na zdjęciach podobieństwo do A4? :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
Dla zainteresowanych, nowy filmik z serii pierwsze wrażenia :) Co prawda niewiele on wnosi do tego co inne recenzje juz pokazały, ale fajnie jest obejrzeć chociaż video z tym autkiem :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
Zetti zarezerwować czy zamówić, bo wg mnie to dwa różne pojęcia i dlatego nie chcieli dać Ci gwarancji ceny podejrzewam. Ja złożyłem zamówienie na samochód, wpłaciłem zaliczkę i stąd cena nie ulegnie już zmianie. Utrzymanie cen nie jest możliwe to fakt, jeden z ludzi z branży mówił mi o 8-10% podwyżce, ale akurat w to, że tak drastycznie podniosą ceny nie chce mi się wierzyć. Natomiast, przy kwotach za samochody BMW czy też inne marki z tego segmentu, dla nas - klientów, każdy procent ma znaczenie (przynajmniej tak ja to odczuwam) ;) Wesołych Świąt!
-
F30 Nowe bmw serii 3
Oczywiście, że cena się nie zmieni. Dlatego zamawiałem w listopadzie. Z tego co wiem, od stycznia szykuja sie zmiany (niektórzy mowia, ze znaczne moga byc podwyzki). :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
Zamawiałem jeszcze przed dniem od kiedy dealerzy ugadali się co do zasad rabatowania. Dostałem 4%. Ja niestety nie mam czasu na czekanie na M-pakiet, ponieważ po spotkaniu z sarnami i drzewem zostałem bez auta. To i taj jest poświęcenie, żeby czekać od początku listopada do końca lutego na auto ;) A swoją drogą, czy możliwe będzie potem dodanie Mpakietu? Poki co widzialem zdjecia 3 z M-pakietem w kolorze niebieskim, ciekawe jak do mojego czerwonego by to wygladalo? P.S. Jedyny dostępny pakiet w nowej 3 to pakiet polski, który wg mnie jest beznadziejny, dlatego nie zamawiałem go :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
Po rabacie 206tys.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Napisałem 5 tydzień 2012 roku a to jest pierwszy tydzień lutego 2012 :) Czyli za około 1,5 miesiąca się wyprodukuje, a odbiór pod koniec lutego 2012...
-
F30 Nowe bmw serii 3
Mówiąc o spartańskim wnętrzu bardziej chodziło mi o stylistykę, niż jakość wykonania. :) Z ważniejszych elementów jakie wybrałem: - oczywiście wersja sport line - kolor czerwień melbourne - automatyczna sportowa skrzynia - reflektory adaptacyjne - biksenony - asystent świateł drogowych - navi - przyciemniane szyby - czarna skóra z czerwonym szwem - podsufitka w kolorze antracytowym - active protection - internet - Hi-Fi Harman Kardon - Sportowe zawieszenie M - felgi 18" wzór 397 To chyba ważniejsze elementy. Powiem tak, będzie to moje pierwsze BMW i mam nadzieję, że się nie zawiodę...
-
F30 Nowe bmw serii 3
Z potwierdzenia wynika, że produkcja potwierdzona jest na 5 tydzień 2012 roku, a z informacji z salonu wynika, że odbiór koniec lutego. Mam nadzieję... :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
A ja zamówiłem F30 328i i po dotychczasowych opiniach dziennikarzy którzy mieli możliwość jazdy tym samochodem, jakoś nie chce mi się wierzyć, że coś mogli zepsuć tworząc środek. Jak to jeden z brytyjskich reporterów określił, do tej pory wnętrza trójek były raczej spartańskie, a nowa F30 zmienia to... Miejmy nadzieję, że jakość wnętrza będzie odpowiadała standardowi który wyznacza BMW właśnie nową serią 3 :-) I ciekawi mnie jeszcze jedna sprawa, skoro nowa trójka tak bardzo wzoruje się na piątce, to czy rzeczywiście jakość wnętrza też będzie skopiowana z F10 :) Oby!