Treść opublikowana przez Falarek
-
BMW 530 3.0 TDI 251KM,SILNIK 70TYŚ WBANC71060B631020
Falarek odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI lewarek skrzyni poliftowy :D Z tym TDI nie ma sie co dziwić dla niektórych każdy diesel to TDi, każda terenówka to Jeep i każde sportowe buty to "adidasy"
-
E90 335i--->str.12 zimowy filmik! i jakis balwan mi na siedz
Te zdjęcia z poprzedniej strony z tego co poznaje na torze F1 w Montrealu :D . Pogratulować autka.
-
BMW e36 M3 Radom VIN EX93593
Falarek odpowiedział(a) na Maciek323 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo auto okazało się strzałem w stopę i trzeba jak najszybciej uciekać :D
-
E90 320D Warszawa VIN WBAVC31085PY53870
Falarek odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBiałe czujniki PDC.
-
E91 325 2006, WBAVS11050AG96689
Falarek odpowiedział(a) na xisqo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstry zjazd z ceną pamiętam jak stała na otoszroto za ponad 40tys :D
-
E90 z Wrocławia uwaga WBAVC31070KU44460
Falarek odpowiedział(a) na krzys139 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA czego oczekujesz po E90 za 35tys.
-
E90 WBAVC31030VB71888
Falarek odpowiedział(a) na dar33k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe światła to jakieś gowno. Nawet nie próbują wyglądać jak oryginały. Dla mnie żenada :D
-
E90 330i VIN: WBAPM110X0E188730
Falarek odpowiedział(a) na szyba80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://www.forum.alfaholicy.org/samochody/82041-jesli_ktos_szuka_bmw.html :D
-
PIĘKNE BMW 120D ORYGINALNY HAMANN - PV22325
Falarek odpowiedział(a) na plastic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPiękne i BMW serii 1 jakoś w parze nie idzie :D
-
E90 wbavd13586kt80321
Falarek odpowiedział(a) na dar33k temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego odpuść za taką kasę nie kupisz dobrego E90 325i/330i. Wszystkie co pokazałeś to auta z USA a jak z USA to na 99% bite zresztą za taka cenę to się nie ma co cudów spodziewać.
-
e46 330ci 2002r WBABN51060JT67921
Falarek odpowiedział(a) na pawuLLon temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPod warunkiem że był serwisowany w ASO co w ponad 10 letnich autach raczej jest rzadkością :D
-
BMW 320 E90 ,2007 rok; WBAVC31000VG22002
Falarek odpowiedział(a) na dziama temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa tam wole auta od dziadka co jeździł tylko do Kościoła :D
-
E91 - BMW 335D - Wunsiedel - KZ85980
Falarek odpowiedział(a) na piotrek71207 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba ktoś tu nie umie liczyć. Przy cenie zakupu 20000Euro x 18,6% akcyza wyniesie jakieś 3700Euro co na nasze to ponad 15tys zł :mad2:
-
BMW E60 530d Warszawa, WBANC71030B628611
Falarek odpowiedział(a) na Swistakoss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie realnego przebiegu to ma dwa razy tyle.
-
BMW e91 320 automat Warszawa
Falarek odpowiedział(a) na vip55555 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak się składa że oglądałem to auto rok temu sprzedawane przez komis AutoAuto na Krakowskiej. Teraz widzę że nazwa się zmieniła ale miejsce to samo czyli autko przestało już rok jak nie więcej. Na pewno rok temu na karteczce za szybą w przebiegu było napisane 150tys. :D
-
e90 325i czy 320i
Jasne że 325i w końcu to R6 tylko że auto droższe w zakupie no i wysoka akcyza
-
E91 320 VIN WBAVU31000KY37195
Falarek odpowiedział(a) na Generał temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSądzę że jeśli jest bezwypadkowa to realny przebieg może być o 100tys większy przy takiej cenie sprzedaży. Tak ogólnie to niczego sobie tylko te felgi brzydkie. Ja mimo wszytko wolę oryginalne/fabryczne
-
bmw x5m warszawa VIN 5YMGY0C5XALK25760
Falarek odpowiedział(a) na demon751 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażUSA + niska cena = było konkretnie rozp.... :D
-
BMW E61 530d - WBAPX71060B989120
Falarek odpowiedział(a) na barteku temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ Holandii po numerze rejestracyjnym przez stronkę https://ovi.rdw.nl/default.aspx
-
[e60] 530i 2003 Szczecinek B100347
Falarek odpowiedział(a) na dealer25 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie niezły kibel to E60 ale kto wie może jakiś desperat się trafi
-
e90 WBAVA51030VA72599
Falarek odpowiedział(a) na adrkra temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRakietą to z tym silnikiem nie będzie :D
-
530d e60 Wrzesnia B636481
Falarek odpowiedział(a) na malacz330 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNigdzie nie napisane że bezwypadkowa czyli brawo dla właściciela za szczerość :D . Przebieg też mało realny
-
BMW 330i e46. Warszawa. WPAEV51070KM66187
Falarek odpowiedział(a) na fogofwar10 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena niska bo autko do opłat czyli dochodzi wysoka akcyza za silnik powyżej 2l :D
-
BMW e90 Wrocław [VIN?]
Falarek odpowiedział(a) na arek123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto do opłat czyli akcyza 18,6% ale nie wygląda źle jeśli geometria jest OK. Pytanie czemu ktoś sam tego nie naprawił i nie pogonił jej za dużo większą kasę :D Co do silnika to dla R6 200tys to pikuś
-
ocena BMW e46 325i
Falarek odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAkcyza 18,6% swoją drogą do tego inne opłaty związane z rejestracją.