Treść opublikowana przez zigi86
-
Zbyt wysoka masa powietrza 520d n47
a można w ista sprawdzić gdzieś parametry egru?
-
Zbyt wysoka masa powietrza 520d n47
witam czy wg. was różnica pomiędzy wartością powietrza zadanego a mierzonego jest ok?a jeśli nie to czego to może być wina?dodam że na rozgrzanym silniku te wartości są podobne więc to raczej nie mam wpływu...dodatkowo auto jakby więcej pali,pozdrawiam edit: auto to E61 2.0 177 km Lci automat błędów żadnych nie ma oprócz świecy na 1 cylindrze
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
u mnie też na rozgrzanym, sprawdzałem w logach w trakcie regeracji i takie wartości mam jak silnik osiągnął 90 stopni.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
no właśnie u mnie powietrze raczej w okolicach 400,czasami 420, może przepływomierz u mnie nie działa jak należy? co myślicie?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
tylko że mi chodziło o wartość powietrza i doładowania :)
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
a wie ktoś jakie powinny być prawidłowe wartości na biegu jałowym dla n47 ?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
co dokładnie jest mierzone pod pozycjami "powietrze" i doładowanie ?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
kolego w jaki sposób uzyskałeś takim fajny wykres? jak włączam logowanie to zapisuje mi jakieś dziwne pliki,po ich otwarciu jest tylko ciąg znaków
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
już wiem o co chodzi, okazało się ,ze miąłem jakiś błąd, który blokował regenerację, co prawda pokazywało że aktywna, ale nic się nie działo, po usunięciu, od razu pokazało się reg planowana = 1 a po chwili wskoczyła reg aktywna = 1. Może program powinien dawać jakiś komunikat, że nie można zainicjować regeneracji ? Pozdrawiam.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
aplikacja jest super,ale mam jedną wątpliwość, komunikat Regeneracja aktywna =1 pojawił mi sie zanim silnika osiągnął 75 stopni (było około 60) procedura musiałem przerwać po 10 km bo spieszyłem się do pracy ale po tym zabiegu wartości sadzy i popiołu nie drgnęły..pzdr.
-
DPF-błąd zbyt częstego wypalania 4667
Kolego, tak z ciekawości, mógłbyś podać nr części tego zaworka ? pozdrawiam
-
e61 WBAPX51040CU08230
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie ma to jak fachowe oko, ja nie zauważyłem braku naklejki, faktycznie dziwna sprawa :8)
-
e61 WBAPX51040CU08230
zigi86 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWBAPX51040CU08230 https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-3-0doplacony-skora-pelny-serwis-aso-xenon-automat-gwarancja-ID6yYep7.html znajomy, szuka czegoś dla siebie, co powiecie o tym egzempalrzu ?
-
DPF-błąd zbyt częstego wypalania 4667
ktoś ogarnął temat ?
-
E60 520d 2008, Erlangen (Niemcy) WBANX31030C090435
zigi86 odpowiedział(a) na Amarillo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja bym wolał pozdejmować naklejki i inne duperele i kupc auto,pod warunkiem że stan techniczny jest w porządku niż kupować wypicowany zewnętrzne,spolerowany egzemplarz w którym miałbym obawy co do silnika i osprzętu,ale zgadzam się z przedmowcami że "tuner" miał wyjątkowo kiepski gust,. naklejka pumy na tylnej klapie dla mnie the best :D
-
E60 maglownica-śruba dociskowa
przed regeneracją stukało, po regeneracji nie
-
E60 maglownica-śruba dociskowa
ja robiłem w Pabianicach - http://www.przekladnia.com z wymianą listwy, uszczelnianiami i płynem + robocizna (bez ustawiania zbieżności) zapłacilem 1900. dali rok gwarancji,póki co jeżdżę 4 miesiące. ale nawet za raz po regeneracji jak się jeszcze "układała" to odbijała kierownica,nie tak jak u Ciebie na filmiku
-
e61 530XD 231km wysokie spalanie
może dpf zapchany?
-
E60 maglownica-śruba dociskowa
jak robił bez wymiany listwy to może cała regeneracja polegała na dokreceniu śruby... u mnie po regeneracji ale z wymianą listwy też na początku chodziła bardziej opornie ale po krótkim czasie wszystko wróciło do normy ale fakt,jest sztywniejsze niż przed wymianą. pozdrawim
-
E61 530d active steering i dsc, błąd
regeneracja bez wymiany listwy moim zdaniem trochę mija się z celm.
-
Nie płać kosmicznych pieniędzy za historię serwisową BMW!
napisali email z informacją że strona nie będzie już dostępna
-
M47 drgania na wolnych obrotach film
ktoś doszedł o co chodzi?
-
E61 530d active steering i dsc, błąd
Być może właśnie z tego powodu nikt nie podejmuje się regeneracji tych maglownic, a jeżeli już ją wykona, to kalibracja jest niemożliwa ?
-
E61 530d active steering i dsc, błąd
A kto montował Ci przekładnię ? firma regenerująca czy Twój mechanik ? ja po wymianie swojej pojechałem na zbieżność i tam dowiedziałem się, że po jej zregenerowaniu i ponowny montażu, trzeba ją odpowiednio ustawić, aby nie wyrzucało tego błedu, u mnie na szczęście nie było tego problemu. Jesteś pewien że masz active steering ? a jeśli tak, to podpinam się pod pytanie powyżej, kto się podjął regeneracji ? pozdrawiam.
-
E60 z Płocka, prośba o ocenę WBANC51020CR35458
zigi86 odpowiedział(a) na świdro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż29 900 ? serio chcesz kupić takie auto ? ... widzę że są zdjęcia CarPassa, ale powiem Ci że mam u siebie identyczne fotele, przebieg mam ciut większy i w porównaniu z moją, ta wygląda, delikatnie mówiąc kiepsko, dlatego proponowałbym mimo wszystko zewryfikować przebieg, jeżeli oczywiście wierzysz, że można kupić takie auto za taką cenę ...