Treść opublikowana przez zigi86
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen za 107 to jest netto, czyli z vatem będzie około 130 tyś i gość nawet vin nie podał w ogłoszeniu, ten drugi wydaje się ciekawy, ale.... nie jest czarny :oops:
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzainteresowanie raczej mocno ograniczone :P a z ciekawości, duża była ta szkoda ?
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża koła są na bank dodatkowo, bo wczoraj sprzedawca mi o tym wspominał :) a co do b47 w takich pieniądzach, to póki co jeszcze żadnego nie znalazłem z podobnym wyposażeniem i chociaż zbliżonym przebiegiem :(
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażskąd wiesz o kołach ? czyżbyś sam dzwonił do sprzedającego ? :)
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażb47, czyli ten 231 KM ?
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno i autko się sprzedało, całe 3 dni stał, temat do zamknięcia :)
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno właśnie staram się nie popaść w paranoję, bo w każdym silniku są jakieś bolączki, a do każdego egzemplarza można się przyczepić, ja już raz miałem n47 ... ale wersję 177 km i też remont generalny przypadł akurat na mnie ... tylko, że tam był przebieg 250k +, dlatego teraz szukam czegoś z mniejszym, aby chociaż zminimalizować ryzyko. Co do ceny, to ten egzemplarz rozważałem ale za 110 k +/- wychodząc z założenia, że jeśli sprzedający nie opuści to po prostu nie kupię A o do szukania okazji to zgadzam się z Tobą, ja po prostu szukam czegoś z mniejszym przebiegiem, bo tak sobie założyłem, wiadomo, że gdyby tam pod maską był 3.0 to cena byłaby w okolicach 150 k, tyle że ja nie chcę wydawać takich pieniędzy na 6-7 letnie auto.
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki za informacje, tego nie wiedziałem :)
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPopraw mnie jeśli się mylę, ale według mnie wymiany oleju były - 18 694 km - 41 913 km - 61 780 km - 84 928 km z tego wynika, że każda wymiana była przed 30 tyś ... chyba, że ja źle rozumuję, no i przebieg teraz lekko ponad 90 k, ale to wiedziałem
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo interwały wymian co około 20 tyś. dobrze, że nie jeździł godnie z zaleceniami producenta co 30 ... reasumując i biorąc pod uwagę Wasze uwagi chyba jednak odpuszczę... a dlaczego tutaj n47 są bardziej podatne ? chodzi o wersję z dwiema turbinami ?
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem, że auto jest z 2014 r, dlatego chyba z ceną trochę odlecieli (z drugiej strony jak przeglądam ogłoszenia to trudno znaleźć coś bliżej 100k), nie wiem ile realnie jest to auto warte :roll:
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli uważasz, że za drogo ? wyposażenie mi odpowiada, nie szukam dociągów w drzwiach i noktowizorów, ale zastanawiałem się właśnie czy cena wg. Was adekwatna i co mnie czeka przy odsprzedaży po zakończonym leasingu :shock:
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie przeraża mnie ta "mulistość"
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-25d-xdrive-salonpl-iwl-serwisaso-adaptiveled-webasto-komfortowyfotel-ID6DAnq6.html#gallery-open Czy bać się n47 z takim przebiegiem ?
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
Mam pytanie dotyczące f15, czy koszty eksploatacji m50d będą dużo wyższe niż normalnych 3 l silników o mocy 258 km ?
-
40d vs M50d
a co ze starszymi autami nie spełniającymi tej normy ? :shock:
-
Czy warto kupić f15 50d?
Witam, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem f15, koncentruje się raczej na 3l i tutaj moje pytanie, czy według Was lepiej szukać standardowego 258 KM czy w ogóle brać pod uwagę 381 KM, nie chodzi mi o osiągi itp, a o koszty utrzymania, czy są dużo wyższe niż w normalnej F15 ? Pozdrawiam.
-
40d vs M50d
dlaczego piszecie, że 50d nie spełnia norm emisji spalin ? (pytam z ciekawości)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
1,5 roku, potem po 2 latach i ta ostatnia po roku
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Witam, Interesuje się zakupem F10 i mam do Was pytanie, znalazłem egzemplarz, silnik b47 przebieg 90 k km, auto miało olej wymieniony tylko 3 razy ( przy czym interwał pomiędzy dwoma ostatnimi wymianami to 35 k ...) wiem, że to źle, sam wymieniam olej co 10-12 k kilometrów dlatego proszę o nie pisanie na ten temat, bo jest on oczywisty, moje pytanie jest następujące, czy przy takim przebiegu, taka niedbałość poprzedniego właściciela mogła już uszkodzić silnik lub jego podzespoły ? czy warto się zainteresować i np zrobić 2-3 wymiany co 5 tys. km, żeby "uratować" silnik, czy lepiej odpuścić ? poniżej przebiegi przy których wymieniono olej. 19900 45800 79300 (!!!)
-
E90 320d 2010 r. Gdańsk WBAUY11020A907239
zigi86 odpowiedział(a) na trash temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo szukaj egzemplarzy w któych właściciel już rozrząd wymieniał
-
[E60] VIN: WBANJ51050B404279 Warszawa - Wyjątkowa tania?
zigi86 odpowiedział(a) na mas0n temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkolego, a czego się spodziewałeś po e60 za 17 tys od handlarza ? za ile on je kupił żeby na nim zarobić ? za 14 ?
-
[E60] VIN: WBANJ51050B404279 Warszawa - Wyjątkowa tania?
zigi86 odpowiedział(a) na mas0n temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak samo można wskazać setki jak nie tysiące przypadków gdzie na minę wpadły osoby kupujące od francuzów/niemców/belgów czy szwajcarów ... to co piszesz jest powielaniem steretypów i nie nie ma sensu, przecież każdy samochód przed zakupem mona sprawdzić... pod kątem przebiegu, stanu, vinu czy druciarstwa, nie pasuje ? to sie nie kupuje i tyle.. gdyby każdy wierzył w takie historie, to nitk z okolic gniezna nigdy nie sprzedałby swojego samochodu, bo przecież tam sami krętacze i cofacze liczników ... nie powielaj stereotypów tylko pisz kolego merytorycznie na temat danego egzemplarza, a jeżli nie masz nic konstruktywnego i merytorycznego do napisania to ugryź się w język i nie nabijaj sobie postów, bo Twoja opinia jak stwierdzili koledzy powyżej (x którymi się zgadzam) jest bezsensu, tyle ode mnie, pozdrawiam
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Albo w aplikacji sobie sprawdz. temp. tak jak pisze kolega powyżej to bardzo ważny czynnik, który w wielu wypadkach uniemożliwiał prawidłowe wypalania
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
to moze temperatura ? jak spadła poniżej wymaganej to mogło przerwać wypalanie, jeżeli masz uszkodzony termostat to w trasie będzie właśnie spadać bardziej odczuwalnei, bo pęd powietrza chłodzi silnik szybciej. Jeżeli temp jest ok to ja bym wymusił wypalanie i zobaczył czy dojdzie do końca... a błędów żadnych nie ma ? niektóe z DDE blokują/ przrywają wypalanie