Treść opublikowana przez zigi86
-
X5 - koszty utrzymania
Profilaktycznie robiłeś czy miałeś jakieś objawy ? Ja mam 120 k i się waham, bo skrzynia pracuje idealnie, a poza tym mam przedłużona gwarancje jeszcze przez dwa lata i nie chciałbym ryzykować jej utraty :p
-
X5 - koszty utrzymania
Po jakim przebiegu zmieniacie olej w skrzyni ?
-
Zakup BMW F10 WBA5D11010D777808
zigi86 odpowiedział(a) na Kawiak345 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy tryb sport + występował w tej wersji czy ktoś sobie dokodowal ? (Brak manetek i zwykły joystick)
-
Oferta olx BMW 5 E61 WBAPX71040C100504
zigi86 odpowiedział(a) na Sprinter6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja nie twierdze, że takie przebiegi bedą problemem dla 3.0, ale olej trzeba będzie wymienić z 10 razy w roku, do tego pewnie w skrzyni itp, w każdym aucie trzeba by było to zrobić to prawda, ale koszt części w markach premium jest trochę wyższy ...
-
BMW F20/21 WBA1C71040E962126
zigi86 odpowiedział(a) na dawcia02 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoje zdanie jest takie, jeżeli już przed zakupem auta wiesz, że ma za mało mocy, to może lepiej rozejrzeć się za wersją, której fabryczne osiągi będą dla Ciebie satysfakcjonujące ?
-
Oferta olx BMW 5 E61 WBAPX71040C100504
zigi86 odpowiedział(a) na Sprinter6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZastanów się kolego czy e61 to dobry wóz na 170 tyś rocznie, normalną sprawą jest, że przy takich przebiegach będziesz musiał dość często robić rzeczy, nazwijmy to eksploatacyjne, a one siłą rzeczy będą droższe niż w akordzie, filtry, tarcze klocki itp, gdybym ja robił rocznie takie przeloty, to poszukał bym raczej auta gdzie części eksploatacyjne będą kosztowały grosze, no ale to tylko moje spostrzeżenie.
-
[F30] Kodowanie przez Bimmercode
Da się tym zakodować czytanie znaków drogowych ? (mam kamery kafas) ale gdzieś czytałem, że trzeba mieć jeszcze wykupiony kod fsc pod konkretny vin, czy to prawda czy wystarczy tylko ten program ? pozdrawiam.
-
BMW G30 WBAJC91020G942229
zigi86 odpowiedział(a) na netrix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, nie mówię, że polski salon, tylko sam kiedyś przerabiałem takiego sprzedającego, który w opisie zaznaczył, że auto z polskiego salonu, a stan faktyczny był taki, że kupiony właśnie jako używany w salonie pl, a auto pochodziło z niemiec :)
-
BMW G30 WBAJC91020G942229
zigi86 odpowiedział(a) na netrix temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo gość kupił auto w salonie w pl jako używane, dwuletnie ...
-
Kupno X5 pytani,rozterki,porównania.....
kolego e61 to nie ten dział
-
f15 WBAKS410000H69932
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodpinam się do pytania. Czy da się jakoś to sprawdzać bez niepełnych danych Chyba kolega miał jednak pełne dane, bo za chol.... nie chce niczego pokazać bez daty pierwszej rejestracji
-
f15 WBAKS410000H69932
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego, a mam pytanie, jak sprawdziłeś historie na histriapojazdu.gov.pl, skoro w ogłoszeniu jest podana błędna data rejestracji i po jej wpisaniu niczego nie znajduje :shock: da się tam szukać mając niepełne dane ?
-
f15 WBALS010500K98127
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie nie :)
-
f15 WBALS010500K98127
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażładna sztuka, ale ta jest niestety poza moim budżetem, fakt, nie łatwo jest kupić, mało ciekawych egzemplarzy na rynku ... a co myślisz o takiej ? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-30d-xdrive-258km-salon-pl-fotel-sportowy-kamera-ID6DyPEc.html
-
f15 WBALS010500K98127
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo które wtedy oglądałem właśnie było 3d... niestety środek wyglądał delikatnie mówiąc mało zachęcająco, a jak poprosiłem o otwarcie maski to się okazało że otwieranie jest zepsute :duh: ... samochód był w tym salonie ponoć serwisowany cały czas, ale jak przyszło do historii serwisowej to usłyszałem tylko, że przeglądy były wykonywane na czas, jak poprosiłem o jazdę próbną to Pan popatrzył na mnie jakbym mu matkę zabił, bo musiał przestawić jedno auto żeby wyjechać tym na jazdę, pomimo że umawiałem się dzień wcześniej na wizytę. Dlatego pytam o Wasze odczucia z premium Selection, możliwość negocjacji itp, bo oglądając wtedy auto czułem się trochę jak w komisie Janusz and Company :P
-
f15 WBALS010500K98127
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiadomo, że na lepsze egzemplarze potencjalnie łatwiej im znaleźć kupca i nie będą tak bardzo chętni do negocjacji, mnie tylko zastanawia jakiego rzędu to mogą być negocjacje ? przygotować się raczej na 1-2% wartości czy możliwe jest uzyskanie czegoś w okolicach 10 % ? Jak kiedyś oglądałem jedno x5 z premium Selection, to widziałem że z ceny 134 sami zjechali na 119, a sprzedali dopiero jak było chyba 109 900 ...
-
f15 WBAKS410000H69932
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA gość przez telefon mówił ze kamień w szybę uderzył i musiał wymienić... spory kamień :D
-
f15 WBAKS410000H69932
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo co z tym autem jest nie tak, ze 3 raz już je wystawia ? Z jakiej stronki korzystałeś żeby dostać taki raport ?
-
f15 WBALS010500K98127
zigi86 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWBALS010500K98127 https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-25d-xdrive-bmw-premium-selection-ID6DjPaP.html Kupował ktoś z Was auta z premium selection ? interesuje mnie, czy można negocjować cenę, a jeśli tak to czy są w stanie sporo opuścić czy tylko kosmetycznie ?
-
f15 WBAKS410000H69932
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to weryfikowałeś? W starym ogłoszeniu, rok temu, sprzedawca napisał tak: "Auto zakupione w polskim salonie Bawaria Motors Gdansk-Wrzeszcz. Jestem jego pierwszym wlascicielem od nowosci." Masz gdzieś to stare ogłoszenie ?
-
f15 WBAKS410000H69932
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża gdzie według Ciebie najlepiej kupić taki raport ? obojętnie w sensie jakaś auto baza itp ?
-
f15 WBAKS410000H69932
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażgdzie najlepiej wykupić raport ? a jak według Ciebie z serwisowaniem ?
-
f15 WBAKS410000H69932
zigi86 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWBAKS410000H69932 https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-x5-sprzedam-bmw-x5-3-0-diesel-258km-ID6DAY1o.html Że auto było zarejestrowane w 2015 r w Niemczech, a nie jak pisze sprzedający w 2016 to już wiem... co z resztą ?
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPóki co to nie rozważam zakupu tego egzemplarza, więc na raport szkoda kasy, z ciekawości zastanawiałem się jak duża była ta przygoda
-
X5 F15 WBAKS210700H96744
zigi86 odpowiedział(a) na zigi86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża o tej szkodzi, o której pisał kolega wyżej coś wspominali ?