Skocz do zawartości

E46 330d Bardzo proszę o opinie.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystko i nic..to w końcu może być diesel z prawdziwym przebiegiem na forum :cool2: i to jest jak najbardziej na plus. Prezentuje się interesująco, trzyma się kupy.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem:

 

- przeleć autko miernikiem;

- jeśli była by możliwość podłącz pod kompa aby zostały sprawdzone parametry pracy silnika pod obciążeniem ;) i Ciesz się autentycznym autkiem :).

 

P.S. Popraw tytuł wątku aby był zgodny z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zwróć uwagę na zużycie sprzęgła i dwumasowego koła zamachowego, jak chodzą biegi, czy nie szarpie, posłuchaj czy nie słychać grzechotania na postoju na luzie; wciśnij, potem pość sprzęgło i wysłuchuj niepokojących dźwięków. Spory koszt, więc warto zwrócić na to uwagę. Sprawdź zawieszenie, szczególnie tyłu, bo też tanio przy wymianie nie będzie. Jak nie jesteś w stanie sam ocenić to jedź na jakąś stację diagnostyczną i przetrzepią zawieszenie. Silnik jeśli poprawnie eksploatowany przejedzie spokojnie drugie tyle. Sprawdź na jakim oleju jeździe, czy ktoś nie przyoszczędził, powinien być pełny syntetyk 5W-30/40 lub 0W-...

Czym jeździłeś wcześniej? Mam nadzieje, że jesteś przygotowany na np wymianę oleju z filtrami za jakieś 500 zł + jeszcze odma 200 zł. W tym aucie nie przyoszczędzisz za bardzo na tanich zamiennikach. Niektórzy przesiadają się z Golfa III/IV czy Astry i myślą, że wymienią olej za 200 :nienie:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Do mojego 320d wchodzi 5,5 litra a do 330d na pewno więcej, litr jakieś 35x7 chyba?, dobre filtry jakieś 250-300, i jeszcze odmę wypadało by wymienić co 50tyś - 200. Ogólnie jak zamknie się w 500 to raczej po kosztach i bez odmy :?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przesiadka z Accorda 2.0 147Km.Lany pełen syntetyk 5W40 Motul+filtry=250 zł.W e46 wymiana oleju z filtrami 500?Vinu nie podam bo nie spisałem.

To zadzwon do sprzedajacego i dopisz. Ulatwi to w przyszlosci poszukiwanie aut innym forumowiczom. Regulamin dotyczy wszystkich.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.