Skocz do zawartości

BMW6969

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BMW6969

  1. Szukam po necie , lecz nigdzie nie ma ilustracji ...;/;/ może ktoś z was ma ?
  2. Czy dojście jest jakieś "dobre" ...? Można to zrobić "pod domem" ?
  3. Tak jak w temacie. Kupiłem świece i przewody . Chciałbym je sam wymienić tylko że nie wiem od czego się zabrac..;/ Dziekuje za wszelkie wskazówki .
  4. BMW6969 odpowiedział(a) na tntos temat w E36
    Czy do Compact-a wychodziły seryjnie soczewki ?
  5. Witajcie ostatnio bylem u mechanika , zostal mi wymieniany plyn w skrzyni , po tej usłudze zauważyłem że nie zapalają się światła cofania...;/;/ o co tu chodzi ? gdzie szukac przyczyny ? Bezpieczniki ok Żarówki ok ______ Proszę się na przyszłość zapoznać z tym: viewtopic.php?f=68&t=120678 bo inaczej będę takie wątki zamykał. Tym razem tytuł poprawiłem. mattiss
  6. BMW6969 odpowiedział(a) na marcin_no temat w E36
    Na serwisie chomik.pl znajdziecie tego pełno ...-> ja z stamtąd ściągałem..:)
  7. gdyby montaz zależał odemnie nie żałowałbym 600zl i zalozyl sekwencje ..auto kupilem juz z taka instalacją ... mówil BLOS-a zamontowac..?
  8. BMW6969 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    znacie jakis dobry warsztat co zajmuja sie serwisem LPG W KATOWICACH ??
  9. Mam problem odnośnie pracy silnika na gazie , mianowicie auto jest po 3ech regulacjach i dalej lipa ...w czasie jazdy po wrzuceniu na luz i dojezdzaniu do świateł faluja oborty tzn. 3-4 razy zaciagnie do 500obrt-1000 i potem stoi ....oborty powoli spadaja do 1,5 obrt a potem lecąąąą do 500 aż silnik delikatnie drży nie wiem co moze byc przyczyna..auto po wymianie filtrow itp . gaz zwykły... na benzynie chodzi jak ta lala... Czytałem wiele postów , nie którzy piszą że stabilizator wolnych obortow na lpg trzeba zamontować ... http://www.pasieka.superhost.pl/images/pd.jpg
  10. BMW6969 odpowiedział(a) na Dero_e36 temat w E36
    Podepnę sie do tematu , mam problem odnośnie pracy silnika na gazie , mianowicie auto jest po 3ech regulacjach i dalej lipa ...w czasie jazdy po wrzuceniu na luz i dojezdzaniu do świateł faluja oborty tzn. 3-4 razy zaciagnie do 500obrt-1000 i potem stoi ...nie wiem co moze byc przyczyna..auto po wymianie filtrow itp . gaz zwykły... na benzynie chodzi jak ta lala...
  11. BMW6969 odpowiedział(a) na swayze temat w E36
    ...nie ktorzy nie maja pojecia co kupic ... to tak potem jest...sprzedawca wciska to co mu lezy juz dlugi czas..
  12. bylem jeszcze teraz sprawdzić ten korek od oleju i czysciutki tzn. nie ma nalotu żadnego tylko troszke brudny od oleju ale to raczej normalne ... a powie mi ktoś ile powinno być płynu chłodniczego nalanego ...bo widze ze w e36 nie ma żadnej przedziałki ...;/ zrobiłem z patyka taki " miernik " - i połowa jego była zamoczona...yhm..
  13. Witajcie , mam pytanie auto moje pokonało właśnie trase 1200km , sprawdzilem plyny ..tzn plyn w chlodnicy troche mi ubyło i oleju troche z jakies 100-150ml , dzis sprawdzilem koncowke wydechu i przecierajac go w srodku na palcu został mi czarny nalot ..jest to w prządku ?? auto ma lpg ...
  14. Wiec tak , auto bylo dzis na kanale..poduszka silnika jak i skrzyni w bdb stanie , olej w skrzyni wymieniony , jedna rzecz którą znaleźli to ze jeden śruby nie było w poduszce skrzyni , być może to było przyczyna...CZas Pokaże..
  15. nie ma żadnych stuków ...własnie ..tylko zdarza sie ze dwojka trzeba mocniej wciasnąć ...jutro wymienia mi olej bo chyba ma tyle lat co auto...
  16. auto w sobote musi pokonac , trase 1000km z tad moje obawy;( czym charakteryzuje uszkodzenie poduszek silnika a poduszka skrzyni biegow...?
  17. własnie dzownilem do zaprzyjaźnionego mechanika jutro auto mu daje ... Dzowniłem do poprzedniego właściciela on nie wymienial oleju w skrzyni przez 3 lata jak miał auto... Mam obawy aby tylko nie trzeba było kupować nowej..;/ :mad2: :mad2: Jaki olej polecacie bo bede od razu wymieniał...
  18. Ludziska mam pytanie ... Jadąc moim compact-em do momentu rozgrzania sie biegi chodza opornie , potem juz jest ok tzn płynnie przechodzą , i zdarza mi sie na do grzewającym sie samochodzie ze bieg wyskoczy 2 i 4 lubi wyskoczyc ... sprzegło wymienione... o co tu chodzi..? yhm.. Dodam że bieg dwója lub czwórka ide po swoim torze odpowiednio do momentu oporu , lecz trzeba mocno docisnąć żeby zapioł... takiego czegoś nie było ...auto mam miesiąc czasu...
  19. BMW6969 odpowiedział(a) na BMW6969 temat w E36
    Bylem dzis jeszcze u gazownika ale innego ..ale innego ..powiedzial ze instalacja w bardzo dobrej kondycji ..wyregulował ...i powiem wam ze zrobilem 90 km , mieszanej jazdy i pojechalem na stacje i weszło 8 l ...chyba juz coś lepiej .. do środy zrobie kolejną stówke i napisze ile poszło...
  20. kolego mam tak samo ...13-14 l pali na 100km po miescie lecz biegi zmieniam przy 3-4 tys , ale bedac u gazownika odkrecil mi wiecej mieszanki na wolnych obrotach i to pewnie dlatego ale dynamika wazniejsza nic pare gorszy zaoszczedzone ...gaz i tak oszczednosc...
  21. ja tez mam zywkla instalacje...przelaczana przy 2tys obrt. ale pali mi 13-14 l w miescie...nie wiem czy nie za duzo..
  22. BMW6969 odpowiedział(a) na BMW6969 temat w E36
    instalacja ..zwykła ...zadna sekwencja...sam przelaczam na gaz ...przy 2tys obortow.. przelacznik na z pozycjami I 0 II
  23. BMW6969 odpowiedział(a) na BMW6969 temat w E36
    hm...przed regulacja auto paliło 11-12l ale bylo odczuwaleny spadek mocy... auto robi krotkie trasy 4-10 km ...
  24. BMW6969 odpowiedział(a) na BMW6969 temat w E36
    jaka ty masz instalacje ? Gazownik powiedzial ze moze mi przykrecic korek z gazem ale nie bedzie swobodnie pracowac co moze lecz nie musi ..powodowac "wybuchy" gazu ... Wedlug pomiarow dokonanych mowil ze silnik igiełka ..sonda itp świetnie pracują.. Dodam ze auto stoi na 16-stkach 205/55
  25. BMW6969 odpowiedział(a) na BMW6969 temat w E36
    upsss ... 1.6 m43... Instalacja gazowa przełączona przy 2tys obrotów...czyli ta prosta..

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.