Treść opublikowana przez BMW6969
-
JAK WYMIENIĆ PRZEWODY WN 316 compact m43
Szukam po necie , lecz nigdzie nie ma ilustracji ...;/;/ może ktoś z was ma ?
-
JAK WYMIENIĆ PRZEWODY WN 316 compact m43
Czy dojście jest jakieś "dobre" ...? Można to zrobić "pod domem" ?
-
JAK WYMIENIĆ PRZEWODY WN 316 compact m43
Tak jak w temacie. Kupiłem świece i przewody . Chciałbym je sam wymienić tylko że nie wiem od czego się zabrac..;/ Dziekuje za wszelkie wskazówki .
-
lampy przednie
Czy do Compact-a wychodziły seryjnie soczewki ?
-
316i compact Brak świateł cofania...
Witajcie ostatnio bylem u mechanika , zostal mi wymieniany plyn w skrzyni , po tej usłudze zauważyłem że nie zapalają się światła cofania...;/;/ o co tu chodzi ? gdzie szukac przyczyny ? Bezpieczniki ok Żarówki ok ______ Proszę się na przyszłość zapoznać z tym: viewtopic.php?f=68&t=120678 bo inaczej będę takie wątki zamykał. Tym razem tytuł poprawiłem. mattiss
-
Sam naprawiam BMW E-36
Na serwisie chomik.pl znajdziecie tego pełno ...-> ja z stamtąd ściągałem..:)
-
PROBLEM z LPG m43b16 compact obroty na luzie szaleją..
gdyby montaz zależał odemnie nie żałowałbym 600zl i zalozyl sekwencje ..auto kupilem juz z taka instalacją ... mówil BLOS-a zamontowac..?
-
Śląskie
znacie jakis dobry warsztat co zajmuja sie serwisem LPG W KATOWICACH ??
-
PROBLEM z LPG m43b16 compact obroty na luzie szaleją..
Mam problem odnośnie pracy silnika na gazie , mianowicie auto jest po 3ech regulacjach i dalej lipa ...w czasie jazdy po wrzuceniu na luz i dojezdzaniu do świateł faluja oborty tzn. 3-4 razy zaciagnie do 500obrt-1000 i potem stoi ....oborty powoli spadaja do 1,5 obrt a potem lecąąąą do 500 aż silnik delikatnie drży nie wiem co moze byc przyczyna..auto po wymianie filtrow itp . gaz zwykły... na benzynie chodzi jak ta lala... Czytałem wiele postów , nie którzy piszą że stabilizator wolnych obortow na lpg trzeba zamontować ... http://www.pasieka.superhost.pl/images/pd.jpg
-
316i - nierówna praca silnika
Podepnę sie do tematu , mam problem odnośnie pracy silnika na gazie , mianowicie auto jest po 3ech regulacjach i dalej lipa ...w czasie jazdy po wrzuceniu na luz i dojezdzaniu do świateł faluja oborty tzn. 3-4 razy zaciagnie do 500obrt-1000 i potem stoi ...nie wiem co moze byc przyczyna..auto po wymianie filtrow itp . gaz zwykły... na benzynie chodzi jak ta lala...
-
320 bicie przy 80 km/h masakra...
...nie ktorzy nie maja pojecia co kupic ... to tak potem jest...sprzedawca wciska to co mu lezy juz dlugi czas..
-
316i compact lpg nalot na wydechu
bylem jeszcze teraz sprawdzić ten korek od oleju i czysciutki tzn. nie ma nalotu żadnego tylko troszke brudny od oleju ale to raczej normalne ... a powie mi ktoś ile powinno być płynu chłodniczego nalanego ...bo widze ze w e36 nie ma żadnej przedziałki ...;/ zrobiłem z patyka taki " miernik " - i połowa jego była zamoczona...yhm..
-
316i compact lpg nalot na wydechu
Witajcie , mam pytanie auto moje pokonało właśnie trase 1200km , sprawdzilem plyny ..tzn plyn w chlodnicy troche mi ubyło i oleju troche z jakies 100-150ml , dzis sprawdzilem koncowke wydechu i przecierajac go w srodku na palcu został mi czarny nalot ..jest to w prządku ?? auto ma lpg ...
-
skrzynia biegów w 36 compact m43 1.6 - problem
Wiec tak , auto bylo dzis na kanale..poduszka silnika jak i skrzyni w bdb stanie , olej w skrzyni wymieniony , jedna rzecz którą znaleźli to ze jeden śruby nie było w poduszce skrzyni , być może to było przyczyna...CZas Pokaże..
-
skrzynia biegów w 36 compact m43 1.6 - problem
nie ma żadnych stuków ...własnie ..tylko zdarza sie ze dwojka trzeba mocniej wciasnąć ...jutro wymienia mi olej bo chyba ma tyle lat co auto...
-
skrzynia biegów w 36 compact m43 1.6 - problem
auto w sobote musi pokonac , trase 1000km z tad moje obawy;( czym charakteryzuje uszkodzenie poduszek silnika a poduszka skrzyni biegow...?
-
skrzynia biegów w 36 compact m43 1.6 - problem
własnie dzownilem do zaprzyjaźnionego mechanika jutro auto mu daje ... Dzowniłem do poprzedniego właściciela on nie wymienial oleju w skrzyni przez 3 lata jak miał auto... Mam obawy aby tylko nie trzeba było kupować nowej..;/ :mad2: :mad2: Jaki olej polecacie bo bede od razu wymieniał...
-
skrzynia biegów w 36 compact m43 1.6 - problem
Ludziska mam pytanie ... Jadąc moim compact-em do momentu rozgrzania sie biegi chodza opornie , potem juz jest ok tzn płynnie przechodzą , i zdarza mi sie na do grzewającym sie samochodzie ze bieg wyskoczy 2 i 4 lubi wyskoczyc ... sprzegło wymienione... o co tu chodzi..? yhm.. Dodam że bieg dwója lub czwórka ide po swoim torze odpowiednio do momentu oporu , lecz trzeba mocno docisnąć żeby zapioł... takiego czegoś nie było ...auto mam miesiąc czasu...
-
BMW e36 compact spalanie gazu
Bylem dzis jeszcze u gazownika ale innego ..ale innego ..powiedzial ze instalacja w bardzo dobrej kondycji ..wyregulował ...i powiem wam ze zrobilem 90 km , mieszanej jazdy i pojechalem na stacje i weszło 8 l ...chyba juz coś lepiej .. do środy zrobie kolejną stówke i napisze ile poszło...
-
E36 1.6 duże spalanie gazu.
kolego mam tak samo ...13-14 l pali na 100km po miescie lecz biegi zmieniam przy 3-4 tys , ale bedac u gazownika odkrecil mi wiecej mieszanki na wolnych obrotach i to pewnie dlatego ale dynamika wazniejsza nic pare gorszy zaoszczedzone ...gaz i tak oszczednosc...
-
pytanie do osob majacych gaz w e36 najlepiej 1.6
ja tez mam zywkla instalacje...przelaczana przy 2tys obrt. ale pali mi 13-14 l w miescie...nie wiem czy nie za duzo..
-
BMW e36 compact spalanie gazu
instalacja ..zwykła ...zadna sekwencja...sam przelaczam na gaz ...przy 2tys obortow.. przelacznik na z pozycjami I 0 II
-
BMW e36 compact spalanie gazu
hm...przed regulacja auto paliło 11-12l ale bylo odczuwaleny spadek mocy... auto robi krotkie trasy 4-10 km ...
-
BMW e36 compact spalanie gazu
jaka ty masz instalacje ? Gazownik powiedzial ze moze mi przykrecic korek z gazem ale nie bedzie swobodnie pracowac co moze lecz nie musi ..powodowac "wybuchy" gazu ... Wedlug pomiarow dokonanych mowil ze silnik igiełka ..sonda itp świetnie pracują.. Dodam ze auto stoi na 16-stkach 205/55
-
BMW e36 compact spalanie gazu
upsss ... 1.6 m43... Instalacja gazowa przełączona przy 2tys obrotów...czyli ta prosta..